Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
5. sep 2009

ja som mala pre hanku lehatko polohovatelne, super vec 😵 mohla byt stale pri mne, aj ked som varila a ked chcela, tak si schrupla 🙂

pipka
5. sep 2009

s fotkami 😅 😝

jul
5. sep 2009

ano mali sme,no zlomili sme ho 😅

mnaaaam spekacky...teraz by som si dala s horcicou 😝 😝 😝 😝

lia
autor
5. sep 2009

mnam spekacky 😝
ktore pipi??
ja rozmyslam nad tymto :http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5882662
zlomili juliššš??ako prosim ta?? 😅

jul
5. sep 2009

😎 hentu hupacku mala mala svokrina a strasne sa jej tam lubilo

lia
autor
5. sep 2009

do kolko mes.v nej bola??
inak tie kolotoce su ake drahe 😠

pipka
5. sep 2009

davala som na facebook fotky z dnesnej akcie 😉

spekacky boli suuuuprove, najlepsie take priamo na palicke nad ohnikom pripečené 😅 😀 s horčicou, cibulkou, rajcinky a opeceny chlebik 😎

ja som mala kolotocik tu z konika, na dialkove, za polovicnu cenu, uz som ho aj posunula dalej 😵

pipka
5. sep 2009

ta hupacka je krasna lius 🙂

lia
autor
5. sep 2009

na zivo som taku nevidela,maju take u nas??kam mam ist??

jul
5. sep 2009

ja som si musela ist spravit zeleninovy salat aku chut si mi spravila s tymi skekajdami 😔

pipka
5. sep 2009

lius, to sme zdedili to lehatko, po bratrancovej malej, neviem ani aka to bola znacka 😅 uz sme im ho vratili, tak do pol roka sme ho pouzivali, potom jak uz vedela sediet a zacinala lozit, tak uz tam nechcela byt, mala som aj fotku v albume...skusim pohladat 😉
tam sa dalo polohovat zvlast operadlo za chrbatikom a zvlast sedacia cast, aj uplne nalezato sa dalo dat 😉 takze tam aj spinkat mohla, kym bola uplne malinka 😉

jul
5. sep 2009

vies kde som tie hupky videla? v Avione v ALL TOYS

pipka
5. sep 2009

toto je v tom lehatku, lepsiu fotku sa mi nesce hladat 😅

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

lia
autor
5. sep 2009

co su skekajdy??aj ja som robila salat a misy
sak este nesedela,aj tak si ju polohovala??

jul
5. sep 2009

šPEKAJDY 😅

lia
autor
5. sep 2009

diky juliššš,skocim tam
dlhsie nevydrzia deti v tom??sice terezka ma 8 mes.,chvilku tsam este posedi a to ma iba lehatko,preto sa jej tam asi nepaci.neviem ci sa da toto aj polohovat
aka je tam zlata hanka 😀

pipka
5. sep 2009

to mala jak korytko, ona akokeby lezala, len bola sikmo...neviem to popisat, ale chrbatik mala vystrety 😉 ale bola naklonena aby ma videla, ked som varila...mala som ju na kuchynskom stole pri sebe 😵

lia
autor
5. sep 2009

ahaaa 😅 😀
sak to potrebujem,ked budem varit,sice neviem kam ju v to,m dam do tej mini kuchyne 😀 ale aj ked sa budem chciet obliect,ospr a tak
len neviem ci mam pozriet niecoi lacnejsie,keby som vedela kolko v tom vydrzi

pipka
5. sep 2009

lius, neviem nakolko si zakladas na znackach, ale podla mna sa moc taketo veci neoplati kupovat vsetko nove, babatko to neznici, a aj v bazaroch kupis pekne veci a za polovicne ceny. Aspon teda ja som vela veci kupovala pouzitych a som spokojna 😉 😉 alebo sme podedili 😉

jul
5. sep 2009

IDEM SI BAFNUUUT

pipka
5. sep 2009

julisa 😠 😝

lia
autor
5. sep 2009

ty si mala po kom zdedit,ja nie,bohuzial 😒
no nepotrpim,len ja to uz dlhsie pozeram,zacala som tou najdrahsou a uz som si povedala,ze to je blbost vyhodit tolko prrachov,tak pozeram lacnejsie a skusim nieco kuk ,ale doteraz som ju nevidela jazdenu 😒
a mne sa paci,ze tam je ta hudba,ktora bude asi mna skor ukludnovat ako malu 😀

jul
5. sep 2009

LIUšš a ty nechces mat vsetko nove?

pipka
5. sep 2009

lius, toto je podobne ako som mala ja

http://www.babybazar.sk/detske-lehatko-id122069...

jul
5. sep 2009

a po Terke nepodedis?

pipka
5. sep 2009

a po terinke nededis? 😕
keby som to lehatko mala, tak ti ho posuniem, ale ja som ho uz vratila 😅 ale my sme nemali hudbu...musela som spievat 😀

pipka
5. sep 2009

julis telepatia 😀

jul
5. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a co si spievala?

pipka
5. sep 2009

moja sesterka ma teraz mesacne babo, tak ja posuvam jej, a ked mi to vrati, tak som slubila nieco duduske...a rada by som aj pre druhe...ak by sa zadarilo 😅 nemyslim oblecko, ale tieto rarohy...stolicky, hojdacky, ohradku, postielku...to sa mi nechce kupovat vsetko nanovo zase 😒

pipka
5. sep 2009

cely repertoar zo skolky 😀
potom som jej uz kupila vsetky detske cd-cka, aby som si nemusela hlasivky drat 😀