Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

lia
autor
5. sep 2009

akurat som chcela napisat,ci si utekala do tesca pre spekajdy 😀
nemusim mat nove,ved to sa neznici ked davaju na to pozor.
nepodedim,teda zatial som nic nedostala.
pipi,mne sa pacia tie fisher price 😖 to mne ked sa nieco zalubi,neviem si to vyhovorit.ta rainforest je pekna,tie modre sa mi nepacia.
tak to by mala ohluchla 😀

lia
autor
5. sep 2009

ake cd je dobre??

lia
autor
5. sep 2009

babyyyy radteeee 😀

pipka
5. sep 2009

my sme kupili vsetky tie Podhradska - Čanaky detske pesnicky...to miluje, to ked zapnem, tak hned ritkou kruti a tani tani 😵 to pocuva uz od babatka 🙂

to mam overene zo skolky, to sa detom paci, a ked bude vacsia, tak nakupime aj tie co Nagy, dubasova a patejdl spievaju pre deti, aj Meky Zbirka ma dobre pesnicky pre deti, aj v anglictine. 😉

lia
autor
5. sep 2009

??

pipka
5. sep 2009

lius, tie fisher price su pekne aj dobre, ak sa ti pacia, kup a nerozmyslaj 😉

lia
autor
5. sep 2009

co su to ake pesnicky??ludovky??podhradska čanaky sa to vola??tak si to mam pytat??
este pockam ci ju niekto nepreda jazdenku

jul
5. sep 2009

????????????????????????????????????????????????????????????????,

jul
5. sep 2009

ja som este stihla aj podlahy poumyvat 😎

pipka
5. sep 2009

Maria Podhradska a Riso Canaky to spievaju, a vola sa to tusim Nasim detom 1, 2, 3, 4, 5 a pesnicky pre deticky...pockaj, hodim ti sem link 😉

lia
autor
5. sep 2009

nechapem ani ja julišššš

mne sa paci rainforest pipi ☹

pipka
5. sep 2009

http://forum.mamaaja.sk/cd/
tu si to mozes priamo objednat 😉

to nepoznam lius 😒 , mne to bolo jedno, zadarmo som to neriesila 🤐 hlavne ze fifinke sa tam pacilo...a ked som zapla mixer...no kukala z toho jak puk na mna 😀 😀 😀

pipka
5. sep 2009
jul
5. sep 2009

jeeeej to je pekne 🙂

pipka
5. sep 2009

to sem baba asi dala link, ked videla nazov temy 😅 aby sme sa dockali, tak mame za bylinkarkou ist 😎 😀

pipka
5. sep 2009
jul
5. sep 2009

😅 😅 😅

lia
autor
5. sep 2009

dojdi aj k nam julišššš,tu je robotyyyyy 🙄
ja neviem kto to tu uprace 😖
dakujem pipi,ked pojdem niekam,tak kupim.to si hanke pustala od mala??priamo??tak to je super 🙂
zadarmo jasne,to by som ani ja neriesila,ale ked uz platim,tak si vyberiem

pipka
5. sep 2009

no ved jasnak lius, sak ja keby som si kupovala, tiez si vyberiem kvalitu 🙂
hej pustala som jej to asi tak od troch mesiacov 😉 , dovtedy som si hubu drala 😅 😀 😀
keby ma to napadlo, tak jej to pustam rovno 😅 ona to vlastne pocuvala este v brusku, ked som bola v skolke, kym som nesla na MD, tak to hralo u nas v triede cele dni 😝 😀 asi preto na to tak reaguje 😵 ale ona ma hudbu vseobecne rada, aj tanec, to ked lets dance davali, len sa tak vrtela 😀 😀 😀

lia
autor
5. sep 2009

chutne,co stoji??
to druhe je pekne drahe,to by som mala pomaly za to taku hojdacku ako mam v albume

jul
5. sep 2009

ja s malym tancujem kolo kolo mlynske a uz vie ukazat aj vezmeme si hoblik pilku 🙂
jaky je zlaty 😵

pipka
5. sep 2009

to prve 89€ a to druhe tusim 134 😅

jul
5. sep 2009

ja neviem skoro ziadne pesnicky....hlavne neviem az do konca 😅
a ked mu nieco pustim,tak zacne mrncat a ked mu spievam tak sa strasne na mne rehoce

lia
autor
5. sep 2009

jeeejjj,to musi byt zlateee.boze,ja si to stale neviem predstavit 😅
aj vy ste mali tieto zvlastne stavy??

pipka
5. sep 2009

my tancujeme oli oli janko, klakni na kolienko...a potom spadne, lebo to nevie a mame po tanci 😀 ale straaasne sa jej to lubi a chce zas a zas...ale vzdy capne, ked si ma klaknut 😅 😀 😀

jul
5. sep 2009

liuššš ani ja som si nic nevedela predstavit 😅

lia
autor
5. sep 2009

jeeejjj,natoc ho zajtra juliiššššš
tak to rainforest stoji tusim 86 a ma to sedem melodii 🙂
julišššš 😀 😀 😀 asi tak pekne spievas ako ja 😀

jul
5. sep 2009

vidiiiišššš,zajtra skusim oliho 😀