Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
10. sep 2009

neuverite mi, ale u nas slnecno a ani kvapka poobede nepadla...a dosla som do polky Zahradnickej a tam mokro 😨 😅 to len nad nami bolo jasno 😎 ale nezmokli sme, az do siestej sme boli a fifinka uz pekne cupkala asi 1/4 hodku popri kociku 😵

pipka
10. sep 2009

a kupili sme nove hózentrágle 🙂 aby jej gate nepadali

pipka
10. sep 2009

inak na stretko aj duduska urcite pride 😵 tiez je jej jedno kedy a prisposobi sa 😉

inak dudu...a co sama nenapises? 😠 😕 😀 mas ma ako sekretarku? 😕 😀

mixka
10. sep 2009

a kedy a kde planujete stretko ???

pipi, ani u nas neprsalo, ani kvapka nepadla 😀

pipka
10. sep 2009

no na rozveselenie jedna prihoda z dnesneho dna:

Hanula sa dnes pre dobedom zobudila na krik z vonku, tak som ju isla este ucicikat a lahla som si k nej, ja som zalomila okamzite, ona zaspala tiez...lenze...zobudila sa skor ako ja, a kedze uz vie zliezt z velkej postele sama, tak potichucky zliezla, prisaham ze netusim ako a kedy...a dosla do obyvky, kde som na stole zabudla tresku a rozok...no a kde vsade som nachadzala kopky tresky, vam radsej nebudem hovorit 😠 😠 😅 😅 nasa tmavomodra sedacka bola viac biela ako modra a o koberci a nabytku nehovorim..... 😅 🤐

mixi, zatial sme sa nedohodli...sak povedz si aj ty, kde a kedy ti to vyhovuje 😉

mixka
10. sep 2009

mne v dubravke kvoli presunu 😀

pipka
10. sep 2009

no mixi, mne je jedno...len neviem, ci aj ostatne pridu do Dubravky...
ale ak odsuhlasia, ja auto mam 😎

mixka
10. sep 2009

kam je autom este dobry pristup ??? kde sa zvyknete stretavat ???

pipka
10. sep 2009

u nas doma mixi 😀 😀 😀
ale so 4 detmi by to tu bolo vesele v tom 2izbaku 😀 😀 😀

pipka
10. sep 2009

no ak s detmi, asi najlepsie, aby sme sa niekde na ihrisku alebo na luke stretli 😀

mixka
10. sep 2009

a co na partizanskej luke ???

pipka
10. sep 2009

no ak bude pekne...preco nie? 😉

pipka
10. sep 2009

v tyzdni doobeda je tam super prazdno 😎 a aj sadnut sa tam da 🙂

mixka
10. sep 2009

tak super, to by bolo dobre miesto 😵

pipka
10. sep 2009

tam by si dosla naozaj? 😕 😎
lebo doteraz si vzdy slubila a nakoniec si nikdy nedosla ☹ ...dufam, ze ta to uz preslo 😠 😀

mixka
10. sep 2009

ak by bolo pocasie a baby ok, tak hej, dosla

pipka
10. sep 2009

no tak to pocasie zariadim aj keby co bolo 😀 😀 😀

pipka
10. sep 2009

bolo by krasne, keby sme sa konecne stretli naozaj vsetky 😵 😎

mixka
10. sep 2009

a na ktory den to planujete ??? ja mozem bars kedy okrem pondelka, to sa budeme zabavat na kramaroch 🙄

mixka
10. sep 2009

jeeej ozaj pipi, dnes som bola na plienky v rakusku a v kik som babam kupila super mencestraciky 😵

pipka
10. sep 2009

mixi, my sa s kamoskou chystame buduci tyzden, niekedy doobeda, asi v piatok, alebo vo stvrtok, ale gate uz nekupujem...mame vyse hlavy, jedine co potrebuje, je 2-3 rolaciky...inak nic 😉

mixka
10. sep 2009

rolaciky som aj ja chcela dokupit a pipi nemali ani jeden jediny 😠

mixka
10. sep 2009

no a gate mam zatial 3je na osobu a este jedny asi pozhanam a budem to mat z krku 😀

pipka
10. sep 2009

my sme dnes kupili super plienky v kauflande, take zajkove 😉 a mam tu este ten megabalik z DM, tak zatial mame dost 🙂

mixka
10. sep 2009

aj my mame teraz dost, som 5 balikov kupila a 3 sme este mali doma 😀 tak mame na 2 mesiace pokoj 🙄

pipka
10. sep 2009

fakt? 😕 nemaju rolaky 😕 kvoli tomu tam chcem ist 😒 ...tak to ani nejdem... ☹
a v quelle som kukala a malu najmensie 104, to je tak o rok pre nas... 😅

mixka
10. sep 2009

nijeee pipi, ved ja som objednala babam v quelle 86/92 a prisli mi 🙂 fakt nemali ani jeden jediny detsky rolacik dnes, som myslela, ze ma vystrie ☹

pipka
10. sep 2009

no prave som kukla a maju najmensiu velkost 98/104 ☹ , dam ti sem link a kukni na vlastne oci 😕

pipka
10. sep 2009

jezisi...to co sem hodilo 😨 😨 😨 😨 😨