Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

zabka132
18. sep 2009

jaj....nepozorna som 😔
no ved skoro uz spala...ideme zajtra na tu oslavu, tak sme sa dohodli, ze co a ako. Pipi, ak chvilu pockas, hodim foto ...ale este to nie je uplne hotove...par detailov tomu chyba.

jul
18. sep 2009

take ako dvere....vsetko mam z toho materialu aj v spalni,aj v kupelni aj v chodbe,teraz aj obyvku budem mat z toho materialu a aj kuchynu budem mat taku

zabka132
18. sep 2009

julis, ty zasa nieco prerabas...alebo sa stahujes ?

jul
18. sep 2009

nie zabi,ja este nemam dozariadovane...teda mam,ale chcem nove

pipka
18. sep 2009

neva zabi, pockam 🙂

zabka132
18. sep 2009

jaj...ja aj keby som chcela, tak mam smolu :o)....a ako casto budes prezariadovat ? 😎

pipka
18. sep 2009

julis...a potom ze ja furt mam nieco nove 😅 ty kde na to beries? Kradnes? Ci mas taku fasa matersku 😀 😀 😀

zabka132
18. sep 2009

uz je to tam pipi...aj klobuk, co som robila mame na meniny 😉

pipka
18. sep 2009

idem kuken 😎

zabka132
18. sep 2009

keby som z mojej materskej mala zit...tak zobrem
🙄

pipka
18. sep 2009

napodobne zabi 😅 😠

ty si inaaa frajerka 😎 to jak si ten gauc s tou tehulou robila? To je zvlast robene? Z coho to je? 😕

zabka132
18. sep 2009

gauc je urobeny z piskotoveho cesta...normalne upeceny na plechu.....a tehula je robena z hmoty z cukrikov.
Sak som sa s tym serinkala dnes cely den 😝

pipka
18. sep 2009

sak to vidno, ale je to uuuzasne 😉 a cim si robila tie okraje gauca? Tiez z tej hmoty si usulala a tym obtahovala?

zabka132
18. sep 2009

to brucho som robila na 3x...a to nevravim o tricko a nohaviciach 😝

jul
18. sep 2009

jeeeej zabi to je krasne

zabka132
18. sep 2009

ano...urobila som si cervickov 🙂 ....a obtahovala 🙂 ...a hlavny pomocnik mi pomahal 😀

pipka
18. sep 2009

ale nakoniec si to uuuzasne zvladla 😎 to si ju najprv spravila holu a potom len obliekala, cize obtahovala, alebo ako? 😅

jul
18. sep 2009

ale mna to stoji menej nez keby som to kupovala v obchode,robi mi to vsetko znamy a lacno

zabka132
18. sep 2009

normalne sa Fifcovi usta krivili, ked som "tetu" dala do chladnicky...stale ju otvaral a vravel "teta brrr"....akoze je jej zima 😀 😀

jul
18. sep 2009

😀 😀 😀 😀 zlaty

pipka
18. sep 2009

no lacno ako lacno julis 😅 z materskej to asi neplatis 😀 jasne ze lacnejsie a lepsie ako keby si kupila, ale ani kamosi nerobia zadarmo 😅 bohuzial 😀

zabii 😀 😀 😀 si ju mala v kozuchu spravit 😀

zabka132
18. sep 2009

no....keby si videla pipi, ako som to pospajala....tak mas dost. Najprv som robila hlavu...ta je spojena sparatkom s telom. Prsia a brucho je tam "prilepene"....a to som didy robila na 2x...prve zjedol mangel 😀 . Nohy su takisto napichute na sparatko.....bolo to take divne 😅 ....pichat jej zospodu do brucha....Ruky su tiez na sparatku...lebo mi to tam nedrzalo...potom som to obliekala..no hotova krajcirka zo mna 😵

pipka
18. sep 2009

zabi si ta viem predstavit, jak si ju tam stopkala 😀 😀 😀 si ju mala zakryt dekou a hotovo 😀

zabka132
18. sep 2009

daj pokoj....uz mam toho pokrk....Este idem robit masinku tomasa na stvrtok.....a potom na dalsi tyzden spoluziacke cosi na 30-tku. Este ale neviem co 😝
Az mi je zle z toho 🤐

zabka132
18. sep 2009

ale zasa ma to bavi 😎

pipka
18. sep 2009

ja scem novy vacsi byyyyyyyyyyt, ale nemam nanho ☹ 😅 keby sme tak mohli od susedov kupit, to by nam super vyriesilo situaciu 😒 ale nepredaju ani jedni 😔 🙄

jul
18. sep 2009

dufam,ze to nebude chciet niekto zjest aj so sparatkami

pipka
18. sep 2009

by si si tym mala zarabat 😎

jul
18. sep 2009

ale ved vy ste chceli cukraren zabi,nie?

pipka
18. sep 2009

a vnutro je klasicke? bananove a piskotove mramorove cesto?