Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
30. sep 2009

julis, tak ten nocny rev u nas nakoniec skoncil takto:

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

😅 hore ritou 😀

pipka
30. sep 2009

lius, ja som robila fasirku s luskovou omackou minuly tyzden v piatok, mnam. chystam sa este na sosovicovy privarok a tiez asi fasirku taku vcelku spravim, vilko ju miluje, ten by ju snad aj denne jedol, len kto by sa s tym tak casto babral 😅

pipka
30. sep 2009

uz mas izbicku hotovu? pofot 😎

vecicky uz ides zehlit? uz mas aj tasku zbalenu? 😕

jul
30. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zlataaaaa

jul
30. sep 2009

ja idem robit hraskovu polievku s haluskami a francuzske zemiaky,ale to musim pockat kym maly zaspi,lebo by mi capal ruky na ruru 😒

jul
30. sep 2009

pipi ako robis tu fasirku v celku?
normalne ako sa robi maso na fasirku,vsetko zamiesas,hodis na plech a pecies? aj to obalujes? Davas dovnutra aj vajco?

lia
autor
30. sep 2009

moze sa na teba vykaslat pipi,to ti dala najavo 😀
sak aj ja taku lubim pipi,ale fakt sa s tym nebudem srat dnes,mam toho dost
co si šiši??kde by som to stihala,este nemam vsetko kedze som stale chora,nikam nechodim,chystam sa uz buduci tyzden do nakupov
a izbicka este nie je

pipka
30. sep 2009

ano julis, vsetko ako na karbonatky, len to potom olejovymi rukami utlapkam do sulca na vymasteny plech, zakryjem alobalom a dam piect a po pol hodke odokryjem a necham este piect aby sa korka opiekla 😉

pipka
30. sep 2009

vajco nedavam...ale v skolke davaju a je to mnam...ale ja vacsinou nemam uvarene a potom uz sa mi s tym nechce piplat 😅

pipka
30. sep 2009

na koho sa mozem vykaslat? ci co ? ako? nechapem... 😅 😕 😅 stracam suvislosti 😀

jul
30. sep 2009

hanka sa moze na teba vykaslat

pipka
30. sep 2009

jaaaj 😀 😀 😀 😀

no asi tak veru 😅 boze ale ma tu porazalo, ked tak jacala 😔 som uz nevedela co s nou, tak som ju dala na ten moj vankus a zaspala na nom, ale jak som ju ulozila do postielky, tak v tu sekundu rev 🙄 , tak som to skusila 5x, ale ked pokazde revala, tak som ju capla do mojej postele a spala 😅 ..a potom som ju v noci preniesla aj s vankusom a spala na nom az do rana

pipka
30. sep 2009

ze vraj sa okolo jedneho roka detom meni povaha... 😒 u nas zjavne k horsiemu 🙄 😝

mixka
30. sep 2009

tak som prave dokoncila reviziu jesenno-zimneho oblecenia a nam je 90% veci malych 😢

pipka
30. sep 2009

mixi...to potesi 😅 a u vas dvojnasobne 🙄
my teraz nastastie toho mame dost, az do jari vydrzime 😵 ak budem nieco dokupovat tak asi len tak priebezne nejake pyzamka a drobnosti 😉

ajka23
30. sep 2009

cafte, boli ma hlava jak kona, ma prsat ci co? 😖 😖 😖 mohlo to pocasie vydrzat aspon do januara... 😀 😀 😀 😀

jul
30. sep 2009

u nas prsi aji uz davno

ajka23
30. sep 2009

no parada, akurat som vyvesila pradlo... 🙄 🙄 🙄

ajka23
30. sep 2009

pondelok som mala super nden, prisiel pre mna M a sla som domov uz o 7mej, macka mala nador na creve a metastazy uz vsade, takze ju doktor musel utratit, tak sme mali na zahrade pohreb... 😔 😔 😔 zvlastna nahoda je, ze den predtym som nasla male maciatko... 😒

ajka23
30. sep 2009

vcera som presedela pod dna v praci, mali sme poradu, riaditel sa tam zase rozohnil, no poviem vam, hrozny blazon... 🙄 🙄 🙄 hlava ma bolela az do vecera z neho a to manzel pre mna nemohol prist do prace, tak som cakala hodinu na Nivach na bus a domov som dosla o 23,15... 🙄 🙄 🙄 toto je asi tyzden blbec... 😖 😖 😖

ajka23
30. sep 2009

julis, u nas je modra obloha... 😎 😎 😎

pipka
30. sep 2009

aj u nas svieti 😎

pipka
30. sep 2009

ajus, to znamena, ze buduci tyzden bude super 😵 sinusoida stupa 😎

pipka
30. sep 2009

a nestraste s dazdom...u nas ,lialo rano, dufam, ze uz nebude 😠 ja periem a chcem to vyvesit von 😅

pipka
30. sep 2009

vilko dosiel zo skoly a vzal malu, ze idu na trh zeleninku nakupit 🙂 🙂 🙂 aaaako dobre 😀
akurat kym dojdu bude obed na stole 😵

pipka
30. sep 2009

mixi, inak spravila som reviziu pancusiek a mame na teraz 10 kusov...to by myslim si malo stacit 😀

mixka
30. sep 2009

ja budem musiet nabehnut do kik a doplnit zasoby oblecka 😀

lia
autor
30. sep 2009

aji,aj mna boli hlava 🙄 ja sa citim stale jak zbity pes,co mam robit?? ☹
ja som bola v aupare len na sekundu,v ramci vencenia v sade ,ved ja uz toho vela neprejdem ,chcela som kupit co mi chyba a polovicu nemali,mna to tu nebaviiiii nakupovat 😠
pipi,niekedy mi popraska ta fasirka,kolko vajec na kolko masa davas??a z pliecka to robis??
napis ako ju robis ty a mozes aj do ip a napis do predmetu "fasirka" dakujem 😀

jul
30. sep 2009

bože,maly nieco postlacal na pocitaci a teraz mi namiesto niekorych pismen pise len cisla 😒

lia
autor
30. sep 2009

dobryyyy