Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
2. okt 2009

lius...ked budes mat malu...tiez budes planovat 😀

ale nie, ja musim si robit tyzden dopredu rozpis..lebo ked som si to nechavala na poslednu chvilu, tak sa mi tri kamosky ozvali na jeden den a potom zbytok tyzdna som sa prechadzala sama. 😅..niezeby som to nezvladala, ale ked idem s niekym, je to prijemnejsie 😉

ja som socilisticky typ...ja zijem na patrocnice este 😀 😀 😀 akurat to nase stahovanie neviem naplanovat 😠 🙄 mam tu sťahokaza 😀 😝

jul
2. okt 2009

ale sak dokupis ked bude chybat,ked bude male dokupis vacsie a ked bude velke,dokupis male 😀 a velke znosi neskor...sak aspon budes mat prilezitost na dalsi nakupik 😉

pipka
2. okt 2009

cherokee a H&M maju cca rovnake velkosti...ale v C&A su mensie veci o malo...a cez net co som objednavala, tak to ako kde...aj ZARA ma mensie vecicky ako napr.H&M...to vsetko je najlepsie skusat...alebo prirovnavat 😅 🙄

jul
2. okt 2009

Cherokee su strasne krasne vecicky pre uplne male babatka,som sa rozplyvala vcera nad nimi 🙂

pipka
2. okt 2009

nastastie, ze dnes je doba, ze sa hocikedy da dokupit a vecicky maju naaadherne 🙂 nie ako ked my sme boli babatka...tie veci 😅 😀 😀 co mama neusila alebo neustrikovala... 😅 to sme nemali 😎

jul
2. okt 2009

alebo tie pancuchy co sme nosili,kolena sme mali na pate 😅

lia
autor
2. okt 2009

sak to hej juliššš,len aby nebolo zavrete a vsetko vybrakovane 😒

pipka
2. okt 2009

dnes som tu v bazari videla taku naaadhernu ruzovu bundicku Cherokee pre uuplne malinke babatko, juuuj, az mi srdcko pistalo, ze to nemozem kupit ☹ 😀 a za tusim 5€, takmer nenosena, sak co take babatenko...kolko to nosi 😉

pipka
2. okt 2009

lius, ty dokupis este pred Vianocami...v najvacsom frmole 😅 ved pododis 10-teho a 14-teho ides domov z porodnice 🙂

jul
2. okt 2009

liušš rodi 6.12 😅

pipka
2. okt 2009

http://www.bess.sk/detske-oblecenie/kategoria/d...

takuto supravu som objednala hanke s jej menom na Vianoce 😵

lia
autor
2. okt 2009

preco 10.teho??ved 17.12.mame tp

pipka
2. okt 2009

porodis...som chcela napisat 😅

pipka
2. okt 2009

tak som ti to urcila...aby si uz na Stedry den mala klud a zabehnuty rezim 😀

jul
2. okt 2009

ja budem malemu kupovat kuchynku,nejaky stolik co su tam vselijake somariny,tlacitka,hudba a tak....nejake vecicky a dalej neviem 😒

lia
autor
2. okt 2009

pekna pipi 🙂
aj ja by som chcela nieco vianocne,ale az po porode kupit nech jej to je akurvat a keby sme to nestihli do vianoc,na co nam to bude

lia
autor
2. okt 2009

veru,ja chcem byt uz doma na vianocky ☹

jul
2. okt 2009

nebooooj budešššš 😎

pipka
2. okt 2009

julis, kup mu ten montersky stolik...vrtacka je tam, rozne sroby, naradia...aj helma 😉 my to mame v skolke a ma to obrovsky uspech u chalanov 😎

jul
2. okt 2009

kuknem to...alebo poviem R nech mu to kupi v Metre,tam som toho videla plno.

pipka
2. okt 2009

lius, ja mam doma jedny vianocne dupky...ale 68-ky 😒 v tom by ste plavali 😅 😀

pipka
2. okt 2009

hanka dostane na Vianoce kocik...a ja sa uz teraz hrozim, kam ho dame v tomto bytiku 😅 😀

jul
2. okt 2009

maly ma doma taky ruzovy kocik,taku buginu,vozi v nom macka pu a lieta s nim jak sarkan

lia
autor
2. okt 2009

tak to hej pipi 😀
juliššš 😀

pipka
2. okt 2009

babule a ako s tym stretkom? Uz ste zdrave? Aj deti? Uz buduci tyzden v piatok by sme sa mohli stretnut, nie? 😕 alebo doobeda hocikedy...pockame ako robi nasa jedina pracujuca Ajuska 😀

pipka
2. okt 2009

nooo, ved aj ona dostane tu malu ruzovu buginku...ale tu buginka, tu auticko...uz sa nam to tu riadne kopi 😅

pipka
2. okt 2009

nooo, ved aj ona dostane tu malu ruzovu buginku...ale tu buginka, tu auticko...uz sa nam to tu riadne kopi 😅
po vianociach ani nehovorim...ako to tu bude... 😅

pipka
2. okt 2009

to ako mi pridalo prispevok??? 😕 😀 😀

jul
2. okt 2009

a este si nepocitala stromcek 😀

jul
2. okt 2009

my sme zdravy,ale ja tu musim byt pondelok utorok,potom mi pride robit na komin striesku a ma dojst spravit omietku na terasu,tak neviem kedy vlastne pride 😖 to sme este neni dohodnutí presne