Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
4. okt 2009

tam je na kopci putnicke miesto...taky ako veeeeliky lesopark a cestou ku kostoliku su take male kaplnky...ale aj ten park sam o sebe je krasny...a da sa zist pesi cez les do Zahorskej, tam sme si u Kohutika (to je taka super restika na konecnej autobusu, co ide do BA) dali faaaajne cucoriedkove gule s tvarohom...to bol krasny vylet 😉

pipka
4. okt 2009

len oddychuj kym mozes...potom budes aj ty denne chodit von 😀

ale mne nevadi ani v dazdi, dala som igelit na kocik, ja dazdnik a bundu s kapucou a aspon na hodku som isla...ja som s hankou odkedy ju mam bola vonku kazdy den 😎 ja som zvyknuta zo skolky 😀

mixka
4. okt 2009

ja poznam kohutika 😀

inak pipi, co nas niekedy nevezmete so sebou na vylet ??? ja by som rada s krpkami sla 🙂 ale nemame s kym 😖

pipka
4. okt 2009

no ved podte dnes mixi...chystame sa na farmu...cca tak okolo pol tretej-tretej asi 😉

mixka
4. okt 2009

na farme sme boli pred mesiacom pipi a baby chytali hysaky zo zvierat ☹ fur sme ich museli na rukach vlacit a len mrncali a revali, psycho totalne 😠

pipka
4. okt 2009

mixi vy nechodite s marianom cez vikendy na vylety? On robi? Ci sa mu nechce 😖

pipka
4. okt 2009

juuuj 😅 no to nasa fifina, keby mohla, tak sa da krave aj zozrat 😀 minule sme sa cestou do jakubova zastavili vonku, co sa tam kravy pasli...no museli sme ju drzat, lebo by im aj do papule sama vliezla 😀

pipka
4. okt 2009

este chceme ist do toho Pezinskeho parku niekedy... 😵

mixka
4. okt 2009

nase krpky sa aj psa boja ked je vonku 😖 v tomto su po mne, ja mam tiez panicky strach zo psov 😀

pipka
4. okt 2009

ja nemam strach...ja len nenavidim, ked pobehuju po parkoch psi bez voditka 😠 nikdy nevies, co takemu psovi prepne v hlave 😠 ☹ a nepotrebujem chodit za dotrhanym dietatom na chirurgiu ☹ ☹ inak mi psi nevadia 😉

zabka132
4. okt 2009

cafte

mixka
4. okt 2009

mne momentalne viac ako pes vadi co je po nich vsade v celej dubravke 😠 to je na porazenie, furt musim baby okrikovat a haltovat, aby tam nesli, hentam nesli 😠 a ked nie toto, tak sklo porozbijane a pod... som asi fakt narocna ☹

pipka
4. okt 2009

a co mi este vadi...su psie hovna vsade 😠 ale to asi poznas 😠 😅

minule si hanula cupita po travicke...a zrazu capla, sedi na trave a ja kukam a asi 5 cm od nej, hovno jak dlan 😠 😠 😝 skoro som tam umrela 😠len som trpla, kym k nej dobehnem aby sa do toho nepustila 😅

mixka
4. okt 2009

no presne pipi ☹

pipka
4. okt 2009

caf zabiiiii 😎

dudu
4. okt 2009

pipi ani neviem ci su dobre, ale zarazila nas ta latka ktoru taak ospevovali, proste je to presne ta llatka na ktoru sa chyta aj to co nevidis ale na nohaviciach tu spinku uvidis, tak si ich T ani neskusal a idem ich vratit 😠 , skoda, lebo 1200 SK je deda za to je dost.

pipka
4. okt 2009

booze dudus...na porazenie fakt 😠 🙄

zabka132
4. okt 2009

ja som doma sama 😎

pipka
4. okt 2009

a kde mas filipka zabi 😕

zabka132
4. okt 2009

svagrina a nastavujuci svagor ho zobrali...sli do Piestan...tak ma vylet 🙂
a manzelicek je v praci 😖

zabka132
4. okt 2009

este sa chystam popratat letne veci.....povyberat vsetky potencionalne jesenne a cakam, kedy si pridu pre tortu. Mam dalsiu v poradi 🙂

pipka
4. okt 2009

no ty sa maaaass 😀 tak si to uzivaj 😎

ja uz idem chystat na ten vylet veci, tak sa lucim, lebo ked hanula vstane, tak chceme hned vyrazit, bo uz na vecer sa ochladi a skor sa stmieva, tak nech co to stihneme 😉 😉

paa zatial 😉

pipka
4. okt 2009

a komu si zase piekla? 😅 😀

zabka132
4. okt 2009

spoluziacke zo strednej....hodim foto.

pipka
4. okt 2009

no sup...lebo uz musim ist

pipka
4. okt 2009

cakaaaaaam 😀

zabka132
4. okt 2009

chytro kuk....bo ju dam prec za chvilu.
...kukam akurat brachovu svadbu....som bola v 6 mesiaci...no dobra prdel 😀 😀 ...joj, ja chcem mat este take brusko 😵

pipka
4. okt 2009

jeeeej, naaadhernaaaaaa 😵 😵 😵

zabi ty si normalne umelkyna 😎 😎 😎 klobuk dolu fakt 😉

aj ja scem bruskooooo 😅 zabi, musime zacat na surodencoch makat 😀 😅

zabka132
4. okt 2009

no len dufam ,ze bude aj chutit.

pipka
4. okt 2009

bude urcite, taka nadherna torticka nemoze nechutit 😵