Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
11. mar 2009

babka s dedkom mi vzali hanulku von, tak idem aspon v klude varit 😉

zabka132
11. mar 2009

pipi.....pozeram, ze Hanicka je stale vyskerena. ...vie aj iny ksichtik ako smieskovy ? 🙂 ....my uz rozpravame vseliake hatlaniny.....tolko sa dosmejem, ked to pocujem. Napríklad veza je u Fifca puuuupa....a svagrinin frajer sa vola Roman...a fifco ho vola Homo....a svagrinu Evku zasa vola Huji...nevieme preco 😅 .

zabka132
11. mar 2009

no nic, idem dat piect bocik.....musela som pockat, kym sa mi trocha rozmrazi, lebo mi mikrovlnky bol velky kus a zabudla som si ho vcera vybrat z mraziaka 😖 ...tak dnes budem papat trocha neskor 😝
a hodim vam do albumu torticku, co som robila pre krsna, tak kuk 😉 .

pipka
11. mar 2009

zabiii, tu sooom 😵

pipka
11. mar 2009

som kukala tvoju torticku...to si sama piekla? 😕 kraaaasna 😉 😎

zabka132
11. mar 2009

ahoj...ano pipka...sama. A bola super....napodiv 😀

pipka
11. mar 2009

zabi, na to hatlanie sa aj ja uz straaasne tesim 😵 u nas zatial len paa paaa, puu puuu, mamamamam, baa, tammm, hammmm, buuuu.....a podobne zvatlaninky 😀

usmieva sa skoro stale...a hlavne , ked vidi fotak 😀 heeerečka 😀

pipka
11. mar 2009

sikulka 😉 , cim je plnena? 😕

zabka132
11. mar 2009

prave sme absolvovali rychly beh na nocník....uuuspesne 😎

zabka132
11. mar 2009

parizskym kremom....a robila som mramorovy korpus. A tie ozdobky su robene z penovych cukrikov.

pipka
11. mar 2009

gratulujeeeeeeeem 😵 to uz sa sam pyta? no na to sa tiez tesim 😀

zabka132
11. mar 2009

no...na cikanie sa nepyta...ale na kakanie ma vyraz, ze kulikak...tak niekedy povie, niekedy nestihne 🤐 ...ale ved sa nauci 🙂

pipka
11. mar 2009

z penovych cukrikov? To sa ako robi? 😕 ja ze to je z marcipanu 😒 😅

pipka
11. mar 2009

no jasne, ved sa prave cudujem, ze na chlapca aky sikovny 🙂 ma cas...mame aj trojrocnych, co maju plienky 😨

zabka132
11. mar 2009

pipi, je to velmi jednoduche a dobre sa s tym robi...kuk sem:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=11215

ajka23
11. mar 2009

cafte 😉
mne je dnes horsie ako vcera a do prace ist musim... 🙄

zabka132
11. mar 2009

no, ja pocitam, ze teraz cez leto sa nauci....ked bude po vonku behat s holou ritkou...teda, ak bude pocasie 😵

zabka132
11. mar 2009

ahoj aji..co si chora ?

pipka
11. mar 2009

no zabiiii, vyzera to super....niekedy skusim 😎

zabka132
11. mar 2009

studujete, studujete ?....celkom jednoducha totricka, ze ? 🙂

ajka23
11. mar 2009

len prechladena, ale poriadne a hlavne neznasam, ked mi slzia oci... 😠 😠 😠

ajka23
11. mar 2009

pipi, inac ak by si mala cestu na zeleznu studienku, tak si tam mozes nazbierat snezienky, je to tam az biele od nich... 😵 😵 😵

pipka
11. mar 2009

to sa tym da vlastne potiahnut hocijaka torticka 😉 ze? 😕

zabka132
11. mar 2009

pipka, pozri si na tej stranke vsetky torticky....niektore su uzasne. A su tam dobre receptiky. Ja som to objavila nahodou....a torticka bola veeelmi uspesna.....v podstate moja prvotina 🙂 .
Idem uz, fifco sa uz dviha z nocnika, tak idem skontrolovat poklady 😅 😝

zabka132
11. mar 2009

yo pipka....ale musi byt natreta kremom alebo dzemom....nedrzi to len na korpuse...uz fakt idem....ked fifco zaspi, tak nakuknem...tak za pol hodku....hodku.

pipka
11. mar 2009

vazne aji? Chystame sa v sobotu niekam von, mozno aj na Zeleznu 😉 ale snezienky su chranene 😅 ...nemali by sa trhat 😒 co ked ma niekto chyti a mile snezienky ma budu stat 100€ 🙄 to si ich radsej kupim za 20 centov 😀

pipka
11. mar 2009

jasne zabi, kukala som si cely postup 😉

ajka23
11. mar 2009

pipi, uz nie su chranene, neboj, to bolo v minulosti, lebo ich bolo malo... 😉

pipka
11. mar 2009

naozaj aji? A preco minuly rok bolo v spravach, ze policajti zastavovali ludi a pytali sa, ci vedia, akeho priestupku sa dopustili...ze snezienky su chranene zakonom... 😨 no ved ak ma nikto neuvidi, nazbierame si 🙂

ajka23
11. mar 2009

aj tak tomu nerozumiem, ved ludia netrhaju aj s korenom, tak co? 😒
zbieralo to tam veeela ludi... 😉