Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
6. okt 2009

aj ja papam horcicu s kecupom ..k parkom 😀

inak aj ja zajtra robim sosovicovy privarok s fasirkou 😎

pipka
6. okt 2009

ano mixi...v jednej uz haja 😉 su tak akurat...ale este vyuzijeme, no ked ich minieme, tak uz ideme na 5ky aj my...uz nas tu cakaju dva baliky pampersiek, co nam babka kupila v cechach este v lete 😉

jul
6. okt 2009

my uz davno nosime 5

pipka
6. okt 2009

fuj je mi nejako tazko od zaludka 😝 🙄 asi z tych nervov, lebo som dnes od obeda nic nejedla, ale ani nemam na nic chut, zaludok stiahnuty ako kamen 😒 🙄

jul
6. okt 2009

mne bolo tiez zle cely den,aj ma obcas naplo 😝

pipka
6. okt 2009

keby som vedela, ze mozem byt..tak si myslim, ze som tehotna...ale uuurcite nie som 😅 prave mi skoncili kramy...a odvtedy ziaden sex .. nasa mala antikoncepcia sa rozhodla, ze sme so sexom skoncili 🙄 😅

jul
6. okt 2009

ved Vilko nech roztiahne sedacku 😀

jul
6. okt 2009

mne bolo zle z pocasia,aj od hladu aj z nevyspatosti a este mam asi nejaky slaby zapal vajecnikov,furt beham aj na wecko a bolia ma vajecniky ☹

musim sa objednat u dokiho asi

jul
6. okt 2009

TM ma ake svaly 😎

pipka
6. okt 2009

ved by aj roztiahol...ale sak fifina ked jaci...mame po nalade hned 😅

pipka
6. okt 2009

noo dnes bol dobry 😎

sme sa tu tak rehotali, ze by sme Juricka na jednu noc aj my ubytovali, keby nam kupil novu sedacku 😀 😀 😀

pipka
6. okt 2009

no hanula dnes mala jedno kratke vystupenie...ale cuduj sa svete zaspala...tak som to vyuzila a bola som sa rychlo sprchnut, nech nejdem spat smradlava 😅
idem si dat este nechty ako tak do poriadku a padam do hajan, nech nadspim ten dnesok 😖 😵 😵

paa zajtra 😎

lia
autor
6. okt 2009

no parada,mne vystreluje taka bolest do ruky,ze som asi dospala

pipka
7. okt 2009

fuuu lius..ty si riadne ponocovala 😨

pipka
7. okt 2009

tak dnesna noc..neuverite..ale az na to kratke precitnitie...fifina hajala az do deviatej rano 😎 😎 😎 a vo svojej postielke 😉 fuuu, ale sme sa vyhajali dosyta 😵 ...asi dospavala ten tyzden jacania 😅

pipka
7. okt 2009

no sosvickovy privarok a fasirku mam hotovu...ideme papat 😎

na veceru tu mam kamosku a objednali si s vilkom palacinty...tak dnes mame hody 😀

pipka
7. okt 2009

lius...uz 31tt 😨 boooze za chvilku rodis 😎

pipka
7. okt 2009

no mne hanula spi...a teraz tu zacnu zbijackami chodnik rozbijat akurat pred nasim domom 😠 😠 😠 mna tu raz naozaj trafi slak 🙄 😔

jul
7. okt 2009

aj ja budem robit zajtra palacinky 🙂

jul
7. okt 2009

slahacku som ale zabudla kupit 😠

jul
7. okt 2009

mne maly dnes namocil do kavy ovladacku na digi,tak si musim chodit stale prepinat 😠 🙄

pipka
7. okt 2009

ved do zajtra kupis.. 😉

hanula je hore, napapame sa a ideme aspon na dve hodky...potom mame navstevu, tak neviem kedy vecer nakuknem...ale budem sa snazit 😉

jul
7. okt 2009

aj ja cakam navstevu,moju kmotru s malou 🙂

jul
7. okt 2009

a dnes tu uz bola stara znama navsteva....R

lia
autor
7. okt 2009

juliššš,no kde to napisat??taka vzacna navsteva(R) 😵
pipi hej,blizi sa to 😅
este som bola nieco malej pokupit ,uz som tak zmorena a este ma caka vencenie nelly,obchod,varenie,banka,no vecer odpadnem jak kabela 🙄 bodaj by som sa nezobudila,ja uz som na nervy,chronicky nedospana ☹

jul
7. okt 2009

JA SOM V TEHU v kuse spala,budila som sa skoro vzdy o 3 poobede 😅

a to sa este len nevyspis ked sa mala narodi 😅

jul
7. okt 2009

malemu sme so svokrom spravili pieskovisko,ani odtial nechcel odist a aj okoššštoval 😝 😀

lia
autor
7. okt 2009

sak ja vobec nespim juliššš a teraz som na to doplatila,padla som,lebo uz ledva chodim a potkla som sa na schodoch,rozcapila som sa jak zaba,tak sme sa teraz vratili od dr.

jul
7. okt 2009

to fakt??? 😲 😲 😲 😖 😖 😖

a ako si spadla? dufam,ze nie na brušššeno? ☹

jul
7. okt 2009

aj pipka v tehu padla tušššim 😖