Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

lia
autor
9. okt 2009

do tt

jul
9. okt 2009

a co ti este chyba?

lia
autor
9. okt 2009

co ja viem??chcem nejaku zavinovacku peknu,baldachyn nad postielku,plienky,dudliky,vysielacku,teplomer,do poodnice pre mna veci a nejaky korzet po porode na brucho a co ja viem co este??deku ked bude pekna

jul
9. okt 2009

tak pojdete nalození domov 😀

lia
autor
9. okt 2009

to som tam chcela kupit celu vybavu,ale stopla ma ta choroba,tak som nieco pokupovala aj tu

jul
9. okt 2009

aj Nelka ide s vami?

jul
9. okt 2009

a kde je pipi?
ide dnes superstar,tak sa tesim 😀

lia
autor
9. okt 2009

asi ano,musi ist aj ona na vylet 🙂 nech mozme poobede zalahnut vsetci 🙂
navarene je,tak mam pokoj,mala som ja krava spravit tie fasirky z kila a mala by som pokoj

jul
9. okt 2009

akurat som bola hulit na teraske...uz sa tesim ako tam v lete budeme s malym ranajkovat 😵

lia
autor
9. okt 2009

aj ja sa tesim,len uz dnes som tak ubolena,este aj injekcia ma tak palila jak fras 🙄

pipka
9. okt 2009

haloo, konecne mam frei 😎

jul
9. okt 2009

vcera som mala varene gastany a zajtra si asi kupim zase a spravim si pecene 😝 😝

jul
9. okt 2009

aj ja 😎

pipka
9. okt 2009

lius, ja straaasnu zacpu som mala, hlavne ked som ku koncu este aj to zelezo musela brat 🙄 presne...jak porod pokazde na hajzli 😝 len som sa bala, aby som si kontrakcie nenavodila...a odniesla si to zlata zila 🙄 ...nastastie po sestonedeli sa vsetko dalo do normalu 😉

jul
9. okt 2009

uz sa tesim na Bena,ten je strasne pekny...ale aj Leo 😎

pipka
9. okt 2009

lius, ja som dnes v lidli taaaku zlatucku deku videla, taku do kocika, tak na jar, boooze aj som ti ju chcela kupit, ale som nevedela, ci este nemas 😉 maju bielu, ruzovu a bledomodru ale ta ruzova bola naaaadhernaaaa 😵

pipka
9. okt 2009

stihame buduci tyzden niekedy to stretko ? Ako ste na tom? 😕

jul
9. okt 2009

ja pojdem zajtra kuknut asi do Kauflandu,dnes som kukala letak a maju tam pekne zimne lacne overaliky

pipka
9. okt 2009

julis a uz mas tu terasu komplet hotovu?

lia
autor
9. okt 2009

aj ja som dnes nad nimi rozmyslala,ci kupim,ale nechcem si znicit plech.varene su dobre??
caf pipi,kde siiii?

jul
9. okt 2009

uz je komplet,len v pondelok este pride nahodit omietku a hotovo.Ale uz je konecne vsetko a potom este elektrikar dojde namontovat lampy

pipka
9. okt 2009

my sme tam boli vcera na nakupe a nic som nevidela 😨 ..aj dnes som sa tam zastavila...ale to som brala len kilo cukru a prchala som prec 😀

jul
9. okt 2009

ja pojdem do Race,tam to mam kusok od nas,tak som zvedava ci budu mat

pipka
9. okt 2009

no vlastne to je mozne, lebo ten u nas v BA je na taketo detske veci vzdy vypredany 😒 a v lete sme chodili do Malaciek a tam mali niekedy viac jak u nas 😅

lia
autor
9. okt 2009

ja viem ktoru,videla som ju na mmb a uz dva mesiace nad nou rozmyslam a vcera kukam do letaku ,ze neveriiimmm,tak oni ju maju za par supek a na mmb tusim za 600sk 😅
dnes som bola v kauflande,ale take veci som nepozerala,ale dufam,ze s overalmi sme uz skoncili,ale jeden mi neprisiel kua,to mi je najviac luto ☹
tu terasku ti moooccc zavidime vsetci julišššš

jul
9. okt 2009

liuššššš....aspon nečo 😅

pipka
9. okt 2009

lius a mozem ti tu decku kupit? Paci sa ti? Lebo ti sceme nieco kupit a nescem kupovat nejaku blbost alebo nieco co uz mas 😉

jul
9. okt 2009

ja sa uz tesim ako sa pojdem s malym sankovat,minuly rok sa mu to moc nepacilo,bal sa,ale tento rok sa urcite vyjasi

pipka
9. okt 2009

tu sooom, co ma nevidis 😀 😀

lia
autor
9. okt 2009

pipiii,si zlata,ale ja som mala vybratu v tt,tak dufam,ze ju budu mat 😉 a uz mam dve,jednu original ku kociku,druha mi dosla vcera,tolko diek 😅 ??
nerob si starosti prosim ta,oki??