Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
9. okt 2009

tento arab je hrozny a falosny

lia
autor
9. okt 2009

ja nestiha,m vsetko 😅

jul
9. okt 2009

ja mam pre maleho asi 4 deky a pouzivam asi 2

jul
9. okt 2009

boze,maly zase kope do steny 🙄 vyvali sa na postel,nohz dohora a kope 😠

lia
autor
9. okt 2009

sak to,oblubim si jednu,dve 😒
inak,ta fasirka bola paraaaadnaaaa 😝

pipka
9. okt 2009

lius...ja mam asi 10 diek 😅 a vsetky postupne vyuzivame....lebo jedna na to, druha na ono...na jednej sedi v kociku, jednou ju zakryvam, jednou som ju zakryvala ako babatko, ked este som ju nechcela zakryvat perinou, a to sme este dalsiu dostali v apolle, ked sme jej vybavovali kartu poistenca 😀

ale sak povedz co este nemas...alebo ti kupim uz nieco take ked bude vacsia... 😉

jul
9. okt 2009

ja akurat dojedam salat,co sme mali ku kuratu 😅

lia
autor
9. okt 2009

nekupujjjj niccccc,na co si robis starosti prosim ta??
kedy sa vybavuje poistenie??az ked budeme doma??

lia
autor
9. okt 2009

aky ste mali juliššš??

jul
9. okt 2009

staci ked budete doma tusim,u nas to vybavoval R

pipka
9. okt 2009

az po narodeni, ked budes mat z matriky rodny list 😉

julis, aky salatik? 😕

jul
9. okt 2009

cinska kapusta,rajcina,uhorka a stonkovy zeler...je supernyyy

lia
autor
9. okt 2009

a mohol??ked ste neni manzelia??

pipka
9. okt 2009

kym nemala svoju karticku, tak som s nou k dokine chodila na moju kartu...ale tusim ked mala 10 dni, uz sme mali vybavenu karticku 😉

jul
9. okt 2009

ved je otec dietata 😉

lia
autor
9. okt 2009

jaj,to som nevedela,lebo kamoska musela vsetko sama,ale teraz som si neni ista,ci ho zahlasila,ze je otec 😀

pipka
9. okt 2009

ak je v rodnom liste uvedeny ako otec dietata, tak je automaticky zakonny zastupca a moze vybavovat vsetko 😉

jul
9. okt 2009

mne R vybavil vsetko,aj zahlasil maleho u doktorky,aj poistenie aj na matrike bol....no vtedy sa staral 😅

jul
9. okt 2009

tento je dobry 😎

lia
autor
9. okt 2009

aj moj vsetko obeha
asi ho nezahlasila a chudatko musela este aj toto povybavovat 😒

pipka
9. okt 2009

na to, ze je z Petrzalky 😅 😀

pipka
9. okt 2009

aj u nas vsetko vybavoval vilko 😉 akurat na socialnu poistovnu som musela ist sama...a na UPSVaR kvoli materskej...do 15 dni od porodu 🙄 nastastie to mam oproti domu 😀

jul
9. okt 2009

ja som na up bola s mamou...ona tam robila a ma tam kamosky,tak mi to vybavila ona,my sme pili kavicku s jej kamoskami v kancelarii a jedna to zatial isla vybavit 😎

ja neznasam tieto vybavovacky a som rada,ked mi to niekto obeha

lia
autor
9. okt 2009

ja som zvedava kedy nastupujem na md.co treba vsetko vybavit pipi??
aj ja to nenavidiiimmm,na toto je moj R chvalabohu a pri najhorsom volam mojmu tatiiiikoviiiii 😀

jul
9. okt 2009

musim si kupit do auta ten ochranny igelit na sedadlo,lebo maly mi tam stale kope a ma cele boty spinave a nekedy aj blatove 😖

jul
9. okt 2009

len kde to zohnat 😖

pipka
9. okt 2009

ani nehovor julis...ak nieco nenavidim...tak su to urady 😠 🙄 ...a uradnikov 😠 taka pani dolezita tam bola...nastastie som mala hanku so sebou, tak nezdrzaiavala a povypisovala, co som nemala ...ale boli tam maminy bez babatiek, co ich poslala von, a nanovo si museli vystat rad 😠 😠 🙄

jul
9. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tatik je akcny 😎 😎 😎

pipka
9. okt 2009

lius, mne len dal drabek papier s datumom nastupu na MD, take tlacivo a to som odovzdala zamestnavatelovi 😉

julis, ja som to kupila v lidli 😉 tusim 5€, vilko ma s tym skoro vyhodil, ze naco nam to bude...ale sak pochopi, ked zasnezene alebo zablatene boty tam bude okopavat 😅 😀

jul
9. okt 2009

no to je sila,oni uz maju alergiu na ludi