Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
9. okt 2009

pre maleho uz mam vymyslenu kuchynku aj ten stolik pre malych majstrov,a potom vsetko okolo masinky Tomas...to je jasne,to musi byt....potom nejake oblecko urcite

pipka
9. okt 2009

a co si si masirovala julis 😕 😀 😀

mixi, ja si priebezne pisem na listocky co komu...a potom kym mam peniaze tak nakupujem 😀
uz aby sme tu rodicovsku zvysenu dostali 😅

mixka
9. okt 2009

fiha, to je celkom dobry sposob pipi 🙂

pipka
9. okt 2009

no pre hanku je to v pohode, ale vilko ma aj narodky aj vianoce za sebou...tak to musim podelit 😅 a pre braska uz mam a pre nasich mam vymyslene, len to musim ponakupovat

mixka
9. okt 2009

tak prezrad co, nech sa kus inspirujem 😉

jul
9. okt 2009

cele telo pipi 😀

jul
9. okt 2009

ja kupim sestre a svagrovi nejake navliecky

pipka
9. okt 2009

braskovi sme kupili este v lete knihu o umeleckom reštauratorstve, to on robi...a zabudli sme mu ju dat na maneiny 😀 tak ju dostane teraz, k tomu som mu kupila taku krasnu mikinu a koselu...on je koselovy maniak 😅

mame musim kupit zupan, lebo sa stazovala, ze keby isla do nemocnice, tak nema pôoriadny zupan, a nejake knihy asi este...a spolocne im davame robit kalendar s hankinymi fotkami na rok 2010 a hrnceky najlepsi dedko na svete a najlepsia babka na svete
dedko zbiera anglicaky tak to je lahke, chce kompletnu sadu starych skodoviek od kedy sa zacali vyrabat az po dnesne superB 😉

pipka
9. okt 2009

tak poscaj julis nech sa aj ja pomasirujem 😀 😀 😀 vilko nie a nie roztiahnut dnes sedacku 😅 😠 😀 😀

jul
9. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 nooo a potom len cele dni narieka,co sa mu hormony buria 😀

pipka
9. okt 2009

ja som maniak na navliecky...tych nemam nikdy dost 🙂 len ja mam predlzene periny 220cm, tak to nie vzdy maju 😒 to ma potesi aj keby som uz mala plnu skrinu...tak jak nocne kosele, tych mam asi 45 😅

pipka
9. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 asi tak 😅

jul
9. okt 2009

ja nemam ani jednu pipi 😅

mixka
9. okt 2009

pipi, aj my mame paplon dlhy 220 a siroky 200 😀

jul
9. okt 2009

mixi a co kupujes dievkam na narodky?

mixka
9. okt 2009

neviem julis zatial vobec ☹ na vianoce dostanu kazda veeelkeho plysiaka, slona 😀 ale co na narodky nemam sajny 😔

jul
9. okt 2009

knizky ich nebavia?

pipka
9. okt 2009

babulky...ja musim koncit 🙄 nasa sirena uz tu zase zavija 🙄 ☹

tak paa zajtra, odlifrujem ju s tatom von a bude 😠 😀

mixka
9. okt 2009

bavia julis, ale sme od maminej znamej dostali 25 skoro novych a niektore uplne nove po jej vnucatach 😀 neviem ci mam nejaku babiku hladat alebo co... fakt neviem... kociky maju kazda dva, auticko odrazadlo, motorku odrazadlo...

pipka
9. okt 2009

mixi, ale my mame kazdy svoj...keby sme mali jeden, tak by vilko spal bez paplona...lebo ja sa donho musim zakrutit 😅 😀 😀

mixka
9. okt 2009

nespal pipi, vsak 2m na sirku je az az 😀

jul
9. okt 2009

ja sa tiez musim cela zakuklit do paplona....ale teraz mam k dispozisii dokonca 2 paplony 😅 a celu postel aj dve podusky 🙄

jul
9. okt 2009

jaaaaaj,tak to je dost kniziek,my mame asi 7 kniziek a bavi ho len jedna,kde je šiši 😀

mixka
9. okt 2009

vsak prave a plysiakov mame tiez vela 😖 ja fakt neviem, ked ony maju vsetko 😖

jul
9. okt 2009

kup im lopty,nech mozu susedom buchat 😀

jul
9. okt 2009

ja mam strasne malo plysakov,maly sa s nimi nechce hrat.

kocky nejake alebo kuchynku jak ja

jul
9. okt 2009

zajtra sa konecne vyspim,nepridu uz robosi,tak potiahnem

mixka
9. okt 2009

kuchynku veru zvazim, to je super napad 😉 dik 🙂

jul
10. okt 2009

prvaaaa 😎

dobre ranko uprsane 😒

ajka23
10. okt 2009

dobre rano, to mame poco... 🙄 🙄 🙄