Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
21. okt 2009

a keby si ju skusala uspat na rukach? V nemocnici som videla vela mamiciek ako uspavali len a rukach deticky....len moj maly zaspal sam od seba 😅

ninka1234
21. okt 2009

je to na ukľudnenie a dobrý spánok

pipka
21. okt 2009

ja by som si snou isla lahnut...ale to by som tam s nou musela uz zostat...a ja naozaj nie som ochotna skakat ako si ona piskne celych 24 hodin, potrebujem aj oddych, potrebujem ozehlit a proste mat cas aj sama pre seba, V nie je doma a ja by som uz neurobila nic, lebo by som len s nou vstavala a aj s nou isla vecer spat 🙄 🙄 🙄

pipka
21. okt 2009

ninus ten sirup som do nej liala tyzden a absolutne bez efektu 😔

julis, mala som ju na rukach aj pol hodku...ona zaspi...ale v sekunde jak ju pokladam, tak zase rev 🙄 😔

pipka
21. okt 2009

idem si k nej skusit lahnut, a ak sa podari, tak okolo pol desiatej snad este dojdem, lebo to uz nemozem vydrzat 😔

jul
21. okt 2009

inac sila je,ze ona strasne place,keby len nechcela spat,alepreco tak narieka? Ved cez den je v pohode,nie? Tak ju´nema co boliet 😒

pipka
21. okt 2009

snad zaspi... 😒

ninka1234
21. okt 2009

tak, to už naozaj neviem. Nechať ju vyplakať, dohovárať že musí spinkať/má pri sebe niejaku oblubenu hračku?, naša Zojka má a stále povie že bubka spinka a aj zojka spinka/ neukázať jej že budeš chodiť spať spolu s ňou, to určite nie, lebo naozaj budeš robiť všetko tak ako ona zapíska a nebudeš mať čas pre seba

pipka
21. okt 2009

ved to julis...cely den usmev na tvari...zubky jej preventivne natriem vzdy vecer...ale ona akonahle sa tam zjavim, tak nic...ani slza 😒

a ked odidem, tak vrestiiiiii, to si nedokazete predstavit ☹

pipka
21. okt 2009

hraciek ma plnu postielku 😒

jul
21. okt 2009

uz spi?

mixka
21. okt 2009

pipi, podla mna si len vytycuje mantinely 🤐 mozno by si sa k tomu mala postavit tvrdo a neustupit, lebo ti to fakt prerastie cez hlavu ☹ prve dni budu asi krute, ale ja by som si kupila stuple do usi a chodila obcas pohladkat a ulozit, ale nelahla si k nej 😔 znie to asi hnusne a tvrdo, ale obcas sa asi inak neda... ono sa dobre radi a tazko to robi, ale ja mam momentalne tiez peklo s dvomi, ktore robia cirkus cele dni a som si povedala, ze tiez uz pojdem nejaky cas na ne tvrdo, lebo to sa proste inak neda 😠 vonku ked na niektoru volam ani sa len neotoci, ked ju volam pod sem zasadne mi zdrha na druhu stranu a pod... pri jedeni lenka zo srandy nechce otvarat pusu a caka, ze ju budem prosit, no slecna ma smolu, nebudem. ked neotvori dam laure a ma smolu 😖 akoze neviem ako inak na ne v obdobi vzdoru, ked nechcem, aby so mnou mavali ako s handrou 🙄

pipka
21. okt 2009

uz som tu 😉 neviem dokedy...ale spi 😅

ale psycho hotove...musela som vsetko povypinat, pozhasinat, lebo ked som si s nou lahla do postele, tak vreeestala, lebo videla, ze v obyvke svetlo a telka hra...normalne ma preliezla, zliezla z postele a kaslala na mna , dosla k telke, sadla na zem a hura 😠 😅 tak som vsetko zrusila...tak sa vratila do postele, vliezla mi pod nocnu koselu a tak zaspala...musela som sa vyzliect 😅 a nechala som ju tam omotanuu mojou nocnou koselou 😒 🙄 😅

pipka
21. okt 2009

mixi, skusali sme uz aj "nechat vyrevat" ale po hodine totalneho vrestania sme to proste vzdali...keby to bolo poobede, tak to mozno neriesim..neviem 😒 ale v noci sa to neda...to mi normalne v hlave cvakalo 🙄 ☹

co som ja komu urobila, ze toto musim zazivat 🙄 a to doslo zo dna na den...keby to robila od narodenia...tak je to ine...ale do 13 mesiaca nic..obcas sa zobudila, ale vzdy zaspala..a teraz toto 🙄

pipka
21. okt 2009

mam tu kopec zehlenia...ale nejako nemam sil...neviete cim to bude... 😕 😅

jul
21. okt 2009

pevne nervy pipi 🙄 😖

mne nastastie uz maly neuteka na opacny smer,pekne cupita vedla mna,alebo sa ma drzi 😎 KONECNE 😠

mixka
21. okt 2009

no u nas je to jednoznacne obdobie vzdoru a tiez mam nervy v kybli, aj ked sme doma len vrieskaju a nervuju, nepomaha, ked sa im venujem, knizky citam, nepomaha, ked si ich nevsimam, nefunguje proste nic 😔

jul
21. okt 2009

NEZEHLI,kasli na to 😒

pipka
21. okt 2009

sak kaslem, nevidis 😀

pipka
21. okt 2009

ale kedy a kto to za mna urobi...to teda neviem 😅

pipka
21. okt 2009

mixi...v najhorsom to Pezinok u julisky isti 😅 ...ona nam bude buchty nosit 😎 😀

mixka
21. okt 2009

julis, tak to uprimne zavidim 🙂

pipka
21. okt 2009

mam na nohach kurie oka...uz ma to tak boli, a ani naplaste mi nezaberaju...uz neviem co s tym mam robit 😠 🙄 mozem si to dat niekde vyrezat? 😕 😒

mixka
21. okt 2009

na pedikure pipi 🙂

pipka
21. okt 2009

na pedikure mi spravia aj toto 😕 lebo ja uz ich mam dost velke...a hlavne hlboke asi 😒 som myslela, ze to uz asi len na chirurgii niekde 😕

mixka
21. okt 2009

aha, tak ved skus na chirurgii, za pokus nic nedas

pipka
21. okt 2009

ved ale kde? Mam ist normalne na stredisko? Nemusim mat odporucanie od obvodacky? 😕

jul
21. okt 2009

ja ani neviem ako to kurie oko vypada 😅

jul
21. okt 2009

buchty nieeee,radsej nieco ineee

mixka
21. okt 2009

listok od obvodaka treba, ja ked som mala zarasteny total nechet na palci na nohe, som sla k obvodakovi a ten mi dal listok na chirurgiu