Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

mixka
25. okt 2009

pipi, kukam vasu skolku a vypada to dobre 😵 ako sa podla veku delia deti do tried ??? myslim, kolko rocne su v ktorej triede ???

jul
25. okt 2009

mne furt pada net 🙄

jul
25. okt 2009

dojdem aj ja pipi 😅

jul
25. okt 2009

pipi,mne to maly vytrhol tak,ze 2 pismenka mi tam vobec nejdu dat,mam tu teraz diery 😖 😢 to vnutro mi cele dolamal

jul
25. okt 2009

kde ste? ☹

pipka
25. okt 2009

mixi je to tam aj napisane niekde...tusim organizacia MŠ, ale v zasade 2,5 - 3,5 prvaci, 3,5-4,5 druhaci, 4-5 tretiaci, a 5-6 stvrtaci...ale riaditelka zadeluje deti aj podla osobitosti a podla toho ako to vychadza na pocty...to je ale aj na dohode s rodicmi..t.j. ak nejake starsie dieta este necha v mensej triede, lebo je predpoklad, ze bude mat odklad...a opacne, ze mladsie posunie do vacsej triedy, lebo je vyspelejsie...atd 😉

julis, dojdi 😀

pipka
25. okt 2009

tu julis 😎 len pisem dlhe prispevky 😀

jul
25. okt 2009

pekna skolka pipi...chlapci sa hraju aj s tou kuchynkou? ja chcem malemu kupit aj kuchynku aj ten stolik pre malych majstrov....lebo sak narodky ma a hned vianoce 😒

pipka
25. okt 2009

nasi v malej triede najradsej 😀 ti varili o106 , potraviny (take hrackarske) som nachadzala este tyzden vsade, pod kazdou skrinkou 😅 😀 raz mi to popchali aj do automiešačky 😠 😅

pipka
25. okt 2009

a ten stolik pre majstrov je uplne lakadlo pre nich, to miluju tam furt nieco srobuju, kladivami trískajúúú 😀 😀 😀 prides o nervy 😅 ale maly sa zabavi 😀

jul
25. okt 2009

takto moja kmotra musela preradit do inej skolky malu,lebo ta blba riaditelka ju nechcela preradit do vyssej triedy,bola medzi mladsimi a ona bola uplne zblbnuta,zacla sa mleznat,chcela pit zase s flasky a tak.
v tej druhej skolke uz bolo super

jul
25. okt 2009

dobre,tak kupim na narodky stolik pre majstrov a na vianoce kuchynku

jul
25. okt 2009

bagarova je nejaka roztrasena 😅

mixka
25. okt 2009

julis, aku kuchynku mas vyhliadnutu ??? lebo ja tiez spekulujem babam na narodky kuchynku, len ja musim dve, lebo s jednou by bola vojna totalna 😖

pipka
25. okt 2009

tak to je o ludoch...a o komunikacii, len niektore riaditelky este ziju v socializme 😠 🙄 k nam ked dojdu na zastup nejake dochodkyne, co boli kedysi riaditelky...amen tma 😠 ale nastastie nasa sefka si neda kafrat do roboty 😉 ony by len vsetko ako kedysi chceli a len by rozkazovali...choroba byvalych riaditeliek 😠 😠 😀

jul
25. okt 2009

akurat tlacim muffiny a la pipka co som dnes robila 😎

jul
25. okt 2009

za Darou sedi pyco

jul
25. okt 2009

mixi,taku vysoku

pipka
25. okt 2009

mixi, nekupuj dve, to je blbost...kup jednej kuchynku a druhej taky ten kozmeticky pultik, alebo upratovaci, co tam je aj zehliaca doska a tak...nech maju kazda ine a pritom skoro to iste 😉

mixka
25. okt 2009

to maju pipi v draciku ??? alebo kde ??? toto na nenapadlo, ale mozem to aj takto spravit 😀

pipka
25. okt 2009

hod muffin, mam tu cajik, zisiel by sa 😅 😵

jul
25. okt 2009

tuto maju u nas v draciku,uz som na nu kukala

mixka
25. okt 2009

v draciku kukam, ze maju dve kuchynky 😀

pipka
25. okt 2009

jeeej takuto istu mame v nasej triede 😎

mixi ano v draciku a aj v ALL TOYS som to videla 😉 aj Tesco urcite s tym coskoro vyjde, tam to mavaju aj lacnejsie 😉

jul
25. okt 2009

ja kuknem este v Metre,ci nemaju lacnejsiu,tam maju vselico pred Vianocami

pipka
25. okt 2009

len my mame vanilkovo-zelenkavu so striebornou strieskou 😉

ninka1234
25. okt 2009

ahoooooooooojte 😉

poradte aj mne niečo na narodky pre Zojku, ja už vôbec neviem čo kúpiť 😠

jul
25. okt 2009

som zvedava ako Ben bude spievat...dnes vyzera superne 😎

pipka
25. okt 2009

aj v Quelle som videla minuly rok pekne, teraz som nekukala, tak neviem.