Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

ajka23
20. mar 2009

asi bojuje, ale kdesi pisali, ze nejaka experimentalna liecba mu nezabrala, tak neviem... 😒

ajka23
20. mar 2009

vacsina je mimo, dnes isla ta z blavy pred 3tou, ako na porazenie... sme tam boli dve, tak som tu koleginu poslala domov, cestovala na volby do BB... 😒

pipka
20. mar 2009

chudak 😔 a taky fesak to byval...aky je ten osud nespravodlivy...ti co slopu a kradnu a vrazdia...ti ziju aj do sto rokov 😠 🙄

ajka23
20. mar 2009

som sa dnes ako na potvoru ponahlala domov, lebo som si myslela, ze pridem skor domov, tak som nechala macku doma, ale som dosla dost neskoro, tak som uz cakala nejaku mlacku, alebo nieco horsie, ale pekne spinkala, zlaticko... 🙂

pipka
20. mar 2009

sak volby su az zajtra...dufam ze ides volit 😵 a dufam, ze tu spravnu osobu!! 😎

ajka23
20. mar 2009

a paraddox je, ze hlavna hrdinka si dala preoperovat nos, aby mala nejake dobre ponuky, ale uz ziadna lepsia ako v hriesnom tanci neprisla, sranda... 😒

pipka
20. mar 2009

ona je doma aj s Emou? Nepobiju sa? 😕

ajka23
20. mar 2009

daj pokoj s volbami, uz si ako moja mama, mi dnes vynadala... 😠 😀 😀 😀

ajka23
20. mar 2009

neni o co sa pobit, pekne bok po boku spinkaju... 😉

pipka
20. mar 2009

z toho plynie ponaucenie...nedavaj si prerabat, co je na tebe najzaujimavejsie 😉 😅 😀

ajka23
20. mar 2009

co to asi tak na mne je? 😕 😕 😕 😨

pipka
20. mar 2009

preco ti vynadala? 😕

ajka23
20. mar 2009

lumi, de siiii? 😕

pipka
20. mar 2009

blondave vlasky a postava 😎 a dobre srdce 😀

ajka23
20. mar 2009

ze ked nejdem volit, tak podporujem komunistickeho gasparka a aj nieco s homosexualmi tam spominala, som ju pocuvala na pol ucha... 😒 😀 😀

ajka23
20. mar 2009

a hlavne dusa, zeee? 😀 😀 😀 😀

pipka
20. mar 2009

ajus, nechcem sa zastavat tvojej mamy, ale vynimocne ma pravdu 😉 takych ako ty je ale bohuzial vela a potom to tu aj tak vyzera 😠 😠 😠 a potom sa budes zbytocne rozculovat, ked si nic neurobila preto, aby to bolo inak 😠 😉 mala by si si vstupit do svedomia a este to premysliet 😀

ale s tymi teplosmi to neviem...akoze Ficko? 😕 😀 😀

pipka
20. mar 2009

ano ano aj dusa samozrejme 😀 ....ale az ked pojdes volit 😀

ajka23
20. mar 2009

len si do mna udri... 😠 😀 😀 😀 😀 😀
ja sa setrim na druhe kolo... 😉
a myslim si ze prezident u nas je len figurka, minimum pravomoci, proste figurka... 😖

lumah
20. mar 2009

tu soooom, nakukala som na mmb. 😀 Tomu mojmu už normálne ani radšej nehovorím, čo som zas vydražila. 😝

pipka
20. mar 2009

a ked sa do druheho kola nedostane ten kandidat, co by si ho teraz mohla volit...potom co? 😕 😠 😠

ajusaaaa, ma nestvi 😠 😀 😀

ajka23
20. mar 2009

nie ficko radicova, nieco tam v programe ma ako ze registrovane partnerstvo... 😒 mama ide volit ferka, som to radsej nekomentovala... 😀 😀 😀 ta koho? 😕

ajka23
20. mar 2009

co si vydrazila? tu sa mozes pochvalit... 😉 😵 😵 😵

pipka
20. mar 2009

no to ja Radicovu.... len ci na Slovensku uz dozreli ludia na zenu prezidentku...to je otazka... 😕

lumah
20. mar 2009

ja som toho názoru, že nech tam jeden vydrží čo najdlhšie, lebo čím viac sa striedaju, tým viac platíme na ich doživotné renty, ochranku a výhody až do smrti. 😒 Aj tak sa tam každý chce dostať hlavne kvoli tomu.

pipka
20. mar 2009

lumiiii a co si vydrazila? 😕

pipka
20. mar 2009

lumi, snad nechces aby tam Gaspi bol este 4 roky... 😠 zacinam na vas menit nazory 😅 😀
asi sa radsej nebavme o politike...lebo odidem.

ajka23
20. mar 2009

ja radicovu eeee, poznam pana, s ktorym zije, sa poznam s jeho byvalou zenou, aj som bola u nich, ked bol este zenaty s nou... 😖
este chvilu chod do mna a ja pojdem volit... 😀 😀 😀 by si mala robit podomovy predaj, by si zarabala jak donald tramp... 😀 😀 😀

ajka23
20. mar 2009

baby, menme temu, lebo nam to tu vymazu... 😒 😀 😀 😀

lumah
20. mar 2009

jasné že chcem, prašť jak uhoď a radičovú nemusím, ide mi na nervy, kam kuknem, všade jej xicht vidím, nemám ju rada. Nechcela som ísť, ale kvoli nej idem-vrrrrrrrrrrrrr.
pipka... ešte si tu? 😕 😝