Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
20. mar 2009

zacinam ponukat herbalife 😀 😀 😀

a co ked poznas pana s ktorym zije...kazdy s niekym zije, to predsa neznamena, ze ju to nejako meni... 😕 😅
jeho byvala zena je preto byvala, ze s nou asi nebol spokojny 😝 😀

ajka23
20. mar 2009

dobre, tak idem aj ja... 😠 😠 😠 😠
zatvorim oci a pichnem perom do prveho, koho zakruzkujem, ok? 😉 😀 😀 😀 😀

ajka23
20. mar 2009

rovny rovneho si hlada... 😠 😠 😠

pipka
20. mar 2009

Mne je napriklad sympaticka Silvia gasparovicova ale jej muza pre to ani nahodou volit nebudem 😠 😅

pipka
20. mar 2009

ajus...pojdem s tebou ako slepecky doprovod a nasmerujem ti pero 😀 😀 😀

lumah
20. mar 2009

ajka vačšinou topánky pre deti-teda botasky, a krásna tepláčková súprava mi dnes prišla-nová vláčik Thomas. 😀 botasky tiež nové. Aj sebe nové tepláky dvoje- a veeeela ešte-polovicu som zatajila radšej doma. Poštárka furt nosí niečo. Ale som už aj vydražila vecičky po malých.

pipka
20. mar 2009

lumi a mas to vsetko dvojmo? To nejaka dvojickova mamina drazila? 😕

ajka23
20. mar 2009

pipi, no neviem... 😀 😀 😀

ajka23
20. mar 2009

pipi, moje preklepy si nevsimaj ok pani ucitelka? 😉

lumah
20. mar 2009

pipka nemám, ved ani nie su jednovaječní, vobec sa nepodobaju-niečo maju rovnaké, ale aj nie, ved to neva. 😀 Ale aj odtialto mi kočka pošle dvojičkovské veci po synoch, takže všeličo máme.

pipka
20. mar 2009

mam strasnu chut na tu strudlu...ale este pali...a ta nocna hodina 😝 🙄 😀

pipka
20. mar 2009

ajus, rozkaz...nevsimam...som na MD 😀 😀 😀

ajka23
20. mar 2009

mne sa nepaci, ked su dvojicky oblecene rovnako... 😒 a nasa trhla suseda oblieka aj nedvojicky rovnako, tak to je uz vrchol sialenstva... 😖 😖

ajka23
20. mar 2009

aku si robila? 😕 😕 😕

ajka23
20. mar 2009

sa tesim na majovky, z nich urobim... 😵 😵 😵 😵

pipka
20. mar 2009

cisto jablckovu s hrozienkami a skoricou 😉

a mozeme dojst s hanulkou na ciringle? 😕

lumah
20. mar 2009

ajka aj moja dcera neznaša, vraj niečo nech maju rovnaké, ale nech im kupujem aj ine-aspon inu farbu každému.

lumah
20. mar 2009

booože už len ja tu straším, všetci už spia. 😝

pipka
20. mar 2009

mne sa to celkom paci, ale len na malinkych detoch...ked uz chodia do skolky ci skoly, nech su kazde take ake chce 😉

ajka23
20. mar 2009

pipi, ty mas ale blbe otazky... 😖 si nepamatam inac, ci si bola aj minuly rok... 😒 bola? 😕

pipka
20. mar 2009

ano, nepamatas? A tvoju svokru som potom viezla... 😀

ajka23
20. mar 2009

hovoril kdesi nejaky psycholog, ze kazde dieta je osobnost a tym, ze ich maminy obliekaju rovnako v nich tu svoju potlacaju, ako by mali jedno babo a jeho klon... 😒

pipka
20. mar 2009

ale ty si mi ich naoberala, aby som s bruchom po strome neliezla 😀 😀 😀 a aj tusim prsalo 😕

ajka23
20. mar 2009

booooze, ano pamatam, si jej slubovala, ze posunies na mna stafetu, za co ti dakujem... 😠 😠 😠 🙄 🙄

lumah
20. mar 2009

pipka ozaj, som sa chcela opýtať k tomu danovemu vyučtovaniu-ked som robila necelé dva mesiace len, bola potom na PN a hned na MD, mala by som mať dosť pekný preplatok, nie?

pipka
20. mar 2009

no ajus...a co ked sa tie deti chcu obliekat rovnako? 😕

lebo napriklad braskova kamoska, co ma tie dvojky tiez z GF, tak tie obidve revu, ak ma ta druha co len o odtien nieco ine nez ta druha....musia mat absolutne vsetko rovnake...este aj hracky, aj farbu zubnej kefky 😅 ale snad z toho vyrastu...este maju len tri roky... 😅 😀

ajka23
20. mar 2009

lumi, si myslim, ze ano... 😉 ale moc sa v tom nevyznam, sa mi zda, ze cim menej mas odpracovane, tym mas krajsie vyuctovanie... 😉

pipka
20. mar 2009

ano ajuska...sak ti posuvam...a ty nie a nie chytit 😀 😀 😀

lumi, no mala by si dostat este viac jak ja...ja som dostala 140€ 😉

ajka23
20. mar 2009

keby ich to nenaucila mama od mala, tak by to isto nechceli... 😉 to mas ako fobie, ked maminka hystericky reve, ked vidi vcelu, tak tak isto reve dieta...

ajka23
20. mar 2009

pipi, ty si bohac... 😀 😀 😀 co si za to kupila? 😕
ja som gramblava, vies... 😔