Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

lia
autor
6. nov 2009

nooo pipiiiii

pipka
6. nov 2009

lius no....doobeda vies a poobede sme boli na navsteve u kamosky...a fcul som tu 😀

lia
autor
6. nov 2009

a co ste mali u kamosky?? 😀

jul
6. nov 2009

neco na mna leze ☹ boli ma hrdlo,kycham,oci ma bolia 😖

lia
autor
6. nov 2009

rychlo citrony s medom miesaj-vitaminiva bomba,aj ja mam nejakew hrdzave hrdlo 😖

pipka
6. nov 2009

julis...tak by som dosla v nedelu do parku...uz som V ukecala, ze pojdeme na rodinny vylet 😀 ale zalezi od pocasia...ak by moc lialo, alebo bolo brr 😝 tak dojdem k tebe po ten pristroj pekelny 😀

mozem ho vziat aj ninke, sak jej B uz trafi zase k nam, tak cestou, ked uz ide cez BA sa tu moze stavit...ale to este s nou musim dojednat 😉

pipka
6. nov 2009

zazvorove kolaciky z IKEA a citronadu 😀 a detom mixivala taku tvarohovu pochutku so skoricou...az sa zalizovali obe...fifinky 😝 😀

pipka
6. nov 2009

mixovala 😅 😀

pipka
6. nov 2009

inak sranda, ze hanka zatial do rolldooru nechodi...ale za to na komode otvorit suplik vie hned 😅

jul
6. nov 2009

tak to dojednaj s ninkou

lia
autor
6. nov 2009

roldorky sa asi nedaju nijak uzavriet,ze??

pipka
6. nov 2009

lius, ale v ikei predavaju take zatvarace, ja to mam v obyvke na skrini, ale na rolldoor som to zatial nedala, ked tam nelezie... 😒 ale ak pride doba, ze sa tam bude hrabat, tak to tam nejako nalepim 😅

lia
autor
6. nov 2009

ok,potom musim pokukat po takychto veciach

lia
autor
6. nov 2009

juliššš??ty najprv uvaris to udene a potom ho das do truby??

pipka
6. nov 2009

julis, sak snad vecer sem pride, tak do nedele sa s nou nejak dohodnem 😉
ale ak by ti bolo uplne naprd, tak napis...dojdeme len ak ti bude dobre. Ale daj si vitamonovu bombu ako lius pise...to si aj ja davam a na druhy den je vsjo ok 😉

ja si aj tri sumaky dam do jedneho pohara...aj vit C aj mulťák aj kalcium, naraz to vypijem a rano ani neviem, ze mi nieco bolo 😉

pipka
6. nov 2009

my ideme masko piect s knedlou a kapustickou 😝 😎

lia
autor
6. nov 2009

my sme to mali minuly tt
mne teraz vobec nechuti bravcove,stale len hovadzie varim 🙂
som zvedava ako mi bude paradne po tom udenom 🤐

ninka1234
6. nov 2009

ahojteeeeeeeeeeee 😉

pipi B sa pýta či ho túžiš vidieť?????? 😀

pipka
6. nov 2009

ninus, ze jasneeeeeeee 😀 😀 😀

ale sak ty povedz ci ti to mam vziat k nam, alebo si po to posles k juliske, alebo to ma poslat postou?

jul
6. nov 2009

citrony? nemam 😒

jul
6. nov 2009

ninka a B je este hore? 😅

lia
autor
6. nov 2009

tak vitaminy nejake si daj

pipka
6. nov 2009

a udene nie je bravcove?

mne v tehu zo zaciatku ziadne maso nechutilo 😝 ...len zeleninu a ovocie som mohla 😅 ale v druhom trimestri sa to zmenilo a zrala som vsetko 😅 😀 bez rozdielu

a my praveze sme teraz straaasne dlho bravcove nemali...skor hovadzinku a kuracinku stale...tak sa nam uz trosku ziada

😎

jul
6. nov 2009

liuššš ja ho opeciem iba na panvici,nakrajam na tenke platky predtym

ninka1234
6. nov 2009

ešte je hore. popíjame šampus, lebo sme si dnes kúpili novú telku, tak ešte nebubá

jul
6. nov 2009

ja mam bravcove a navrchu lupienky cesnaku,vyzera to ako mandle 😅

jul
6. nov 2009

jooooooj ninka...ako vam je dobre 😵

lia
autor
6. nov 2009

je,sak preto pisem,ze neviem ako mi z neho bude
mne sa to az v tretom trimestri zmenilo,ale vela masa nezjem,asi iba raz za tyzden,dva krat,lebo kuracie mi smrdi a z bravc.mi je spatne
jaajj,tak to je dobry napad juliššš

hhmmm,aka romantika ninuššš 😵

pipka
6. nov 2009

ja sa v tyzdni chystam na hrachovu kasu s udenym maskom 😝

pipka
6. nov 2009

aj ja scem novu telkuuuuuu 😅

to uz mate jeziska? 😕