Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
13. nov 2009

no uz fakt padam, paaaa 😉

lia
autor
14. nov 2009

dobre ranko,

hanka je neuveritelna herecka,zlata je 😀

mixka
14. nov 2009

bre ranko 🙂 mam zachvat totalnej lenovosti 😀 to dnes bude den 😀

jul
14. nov 2009

na kletka prazdna a pred dverami hov.o 😠 😠 😠

hlavne ze uz tam ma aj rybu aj vajco

lia
autor
14. nov 2009

julišššš 😅
co nema cuch jojo??

jul
14. nov 2009

ja neviem co je to zac aka fajnova svina 😠

jul
14. nov 2009

ja somdnes skusala nocik dat malemu,lebo uz mu plienka vadi,stale sa mrvi,mrnci,stale si ju chce stiahnut,ale nocnik ani za svet...tak co mam robit? 😖 😖 ☹

lia
autor
14. nov 2009

skus kupit tu mensiu dosku na normalne wc,moja mama robila v jasliach a stale hovori,ze deti chcu chodit na wc,skus.

pipka
14. nov 2009

caftee 😎

no my sme dnes mali prebudenie! Hanulka od pol siestej rano spala medzi nami, o pol osmej sa potichucky vytratila...a zobudili sme sa, ze dosla za nami...z ust jej trcala ta snurka z cajoveho sacku 😅 ...a ked sme dosli do kuchyne....neviete si predstavit, co tam bolo 🙄 😝 😀 cely smetny kos vyhadzany...omrvinky z keksikov, co bol sacok navrchu, ten uplne vyjedla 😀 a strapec z hrozna... bez bobuliek...roztrhala na jednotlive stopky...no sodoma - gomora 🙄 😝 😝 😝 ani sme nemali sil to odfotit, tak sme boli v soku 😲 😀 a ked si predstavim...co vsetko z toho kosa olizala...alebo aj ochutnala 😅

no imunitu posilnenu na sto rokov 😝

pipka
14. nov 2009

lius...KUKO...neeee jojo 😀
ale julis...to by nasr...lo aj mna 😠 😅 tak schovaj rohozku 😅

pipka
14. nov 2009

my mame aj nocnik aj dosku...ale doska je zatial zaujimava len cez nu kukat a hadzat do zachoda rozne veci 🙄 a nocnik je len ako hracka...sedi jedine ked ma gate...akonahle dam dole plienku, prcha odtial ako blesk 😅

lia
autor
14. nov 2009

pipi 😀 troska sa zahrala na smetiarku 😀 skoda,ze ste ju neodfotili,za par rokov by sa sulala sebe 😀 jak vtedy vo vani 😀

pipka
14. nov 2009

no dievcinky, ja sa dnes s vami lucim...ked sa fifinka zobudi, rychlo poupratujem, okupkam sa a umyjem gebulku 😵 a padaaaam vecer na stretavku 😎 😎 😎
takze u nas dnes bačujú dcerka s tatinkom...tak dufam, ze ked v noci pridem, tak este byt bude ako tak v poriadku 😅 😀

pipka
14. nov 2009

lius...ved nie vylucene, ze to este zopakuje 😅
musim vymysliet nieco na ten kos 😠 ved raz aj plienku zozere 🙄 😅

uz sme pokukali vselijake tie zabezpecovaky, ale na gulaty kos nikde nic nemaju 🙄 asi budeme musiet na nejaky cas kupit iny smetny kos 😒

lia
autor
14. nov 2009

chcela som napisat,ze davaj ho na balkon 😲

pipka
14. nov 2009

dobra rada nad zlato 😀 ...zeby k tebe na balkon? 😕 😀

lia
autor
14. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 skusim este nieco skvele vyhutat 😀

pipka
14. nov 2009

no nech sa paaaači 😀 😀 😀 napriklad ako vilko vymyslel...ze schovavajme kos do spajzovej skrine 😅 ...lebo dat odpadky tam, kde mame vsetko jedlo...je super napad 😠 😀 😀

lia
autor
14. nov 2009

hmm 😒 .ja mam v skrinke kos,sam sa zatvara a nad nim su len sacky a nejake navody

pipka
14. nov 2009

no ved keby sme v linke mali niekde miesto, tak tam dame tiez taky zabudovany, len my mame malinku kuchynu a este tam mame aj pracku, tak ani umyvacku nemam a kos len volne stojaci 😒 ☹

jul
14. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dobreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

zabka132
14. nov 2009

cafte.....svekrusovci maju dnes zabijacku...tak ja len tak, ze kuk 🙂 .....maly spi.
Inak nam 3 dni nesiel net...vykradli tu postu a poprestrihali kable.....tak az vcera nam to spojazdnili, ale cosi sa udialo a strasne zle nam to nabieha 😠 ....mozilla nejde vobec a explorer len ked sa mu chce 😒 ...tak cosi s tym musime porobit.
Bezim ja zasa cosi pomoct.....jalitka spajlovat asi 😖 .
Julis, my mame na to wc-ko kupenu redukciu detsku.....kakat sa mi uz pyta dlhsie...ale cikal do plienky...posledne dni sa mi pyta uz aj cikat...aj ked sem-tam este nedobehneme. Ale bez plienky som ho nechavala chodit vzdy, ked som bola doma a na zachod som ho davala tak kazdu pol hodku-hodku, aby sa vycikal. Niekedy som aj troje teplaky musela prat za den.....teraz je to uz v pohode. Ale ked ideme kdesi prec na dlhsie, tak mu tu plienku este stale davam....aj na spanie.

jul
14. nov 2009

tak my do toho metra nejdeme,zevraj len v nedelu mozu deti chodit 😒

skusim kupit tu detsku dosku na zachod a skusim ho nechat bez plienky....no uvidim co bude robit,aleked on este nechape co od neho chcem 😖

pipka
14. nov 2009

tak pipilota sa luci a padaaaaa na stretavku 😀 😎 😎 😎 😎 😎

ninka1234
15. nov 2009

čaute, čaute 😉

hmmm a večer, čože ste robili, keď ste tu nekacali kecalky???? hááááááááááááááááá????? 😕 😕 😕 😕

Fotky z osláv 😉

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

lia
autor
15. nov 2009

krasne fotky,kraaaasnaaaa Zojka,krasne torticky 🙂 🙂 🙂 🙂

mixka
15. nov 2009

ahojte 🙂

ninka, nadherne torticky a urcite boli aj velmi dobre 😵

mixka
15. nov 2009

pipi, to bud rada, ze ti hanka nevyliala 5 litrovy olej a nevyvalala sa v nom 😀

pipka
15. nov 2009

nooo, ajojteeee 😎

tak stretavka bola fantastickaaaaaa, dosla dom domov okolo jednej 😵
fifinka vraj zahajala hned o osmej a hajala az do siedmej do rana...no a kedze V na mna v noci cakal, tak sme isli spat az o jednej...logicky sa nam o siedmej vstavat nechcelo 😝 😀 ...a tak sme haulke dali mliecko, prebalili a pustili....OSUDNÁ CHYBA 😅 😀 😀 😀

potom sme o pol jedenastej nasli nasledovné:

- vysypany komplet 3kg prasok na pranie...roznoseny samozrejme po byte
- vsetky vaticky na cistenie usi rozsypane...s nimi si kreslila po tom prasku
- jej oblecenie navesane okolo krku ...pancusky, rolacik a bodyno...co mala vcera...
- a samozrejme vsetky cd-cka zo stojana do vysky kam dociahne, boli naladovane do vane

taaaak to by sme mali...co nas caka nabuduce? 😕 😀 😀 😀 😀 😀

ale tichuuucko bola cely cas 😀
uz to ani neriesime...jednoducho sme zacali upratovat a basta 😝 😅

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
15. nov 2009

a u vas co nove? 😕 😀