Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
22. mar 2009

a ako dlho trva, kym ti to spravi od objednania po dodanie? 😕

ninka1234
22. mar 2009

na tu som práve pozerala je pekná.

no pipi a dodanie rozne, asi podla toho kolko maju rozpracované, niekedy do týždňa a niekedy do dvoch

pipka
22. mar 2009

jaaaj, tak to je ok, som myslela, ze dlhsie...cize kym bude teplo ju bude mat, paradnica 😎 ked ju teraz objednam 🙂
platis to prevodom cez net a dojde ti rovno balicek? Alebo na dobierku?

ninka1234
22. mar 2009

pipi ja stale prevodom dobierky nenávidím. ja aj zojkine veci predávam, len tak že mi posielaju peniažky na účet

pipka
22. mar 2009

no ja tiez...nenavidim na nasej poste vzdy ten rad vystat 😠 🙄
tak supis, idem objednat a uz sa budem len vytesovat a cakat 😀 dakujeeeeeeeeeeeem

a idem potom uz haji, tak dobru nocku a pa zajtra 😉

pipka
22. mar 2009

chyba mi tu ten kyvajuci smajlik zo skype 😀 😀 😀

ninka1234
22. mar 2009

ahojky idem aj ja pa pa

lia
autor
23. mar 2009

ahojte,

mne nikdy nedonesie postar balik domov 😠 vyzdy tam musim stat 😠

mixka
23. mar 2009

ahojte 🙂

lius, aj u nas to tak je, na porazenie ☹

lia
autor
23. mar 2009

ja uz som aj rozmyslala,ze sa budem stazovat,len neviem ci nie je zdlhavy takyto postup a ze ci si pomozem.
on mi robi take veci,ze mi hodi listok 23-ho je to pondelok,ale datum na listku je 19ho,takze to znamena,ze odvtedy je na poste ten balik a ja cakam a strachujem sa,ze sa stratil balik a samozrejme,ze napise adresat nezastihnuty a som doma.da sa s tym nieco robit myslite??

pipka
23. mar 2009

ajojte 😉

lius, ja som mala odbobny problem s postou, ale som sa stazovala, ze som na MD, cele doobedia doma a pritom si najdem listok v schranke o nezastihnuti 😠 , a odvtedy mi balicky chodia domov , dokonca preberam aj pre susedov 😀 😀

pipka
23. mar 2009

my sme dnes hajali do deviatej vkuse, kazda pekne vo sVojej postielke 😵 😵 😵

ajka23
23. mar 2009

cafte, druha strana... ☹
u nas balicky nehrozi aby nosili a listy do vlastnych ruk nachadzam listocek aj ked som doma... 😠 😠 😠 😠

ajka23
23. mar 2009

som sa aj stazovala a na chvilu to pomohlo, len neviem na ako dlho... 😒 balicky nenosia, vraj ako by to mala odniest, tak si predstavujem tu postarku, co ma pipi, to bude taky chodiaci RamboMikulas...
😀 😀 😀

ajka23
23. mar 2009

nasa ema ma svoje dni a sprava sa jak debil, uz mi ide na nervy, si vzdy hovorim, ze ja som asi nejaka podobna, ked to na mna pride, taka prijemna, dobra... 😠 😠 😀 😀 😀 😀

ajka23
23. mar 2009

z toho vetra ma poraziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

pipka
23. mar 2009

ani nehovor 😠 🙄 ja uz fakt neviem, ci sa dockame pekneho pocasia ☹

pipka
23. mar 2009

ajus baliky nosi iny postar ako nam nosi listy...aspon doteraz. Vzdy sa stretavam s postarkou okolo jednej, co hadze listy do schranok a baliky nosi autom taky mlady a ten uz mi to nosi az do bytu...konecne 😠 😎

pipka
23. mar 2009

ma ema aj gaťky? ci za nou chodis a tepujes? 😕 😀

pipka
23. mar 2009

halooooooooooooo, kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii??? 😲 😲 😲 😕

ajka23
23. mar 2009

som bola vencit... 😠 😠 😠

pipka
23. mar 2009

jaaaaj, uz som sa zlakla, ze si mi odisla ☹ 😉

ajka23
23. mar 2009

nenosi gatky, dobre sa vyoblizuje ked dojde z vonku, uz tak netece jak v minulosti, asi starne... 😀 😀 😀

pipka
23. mar 2009

tak to je radost...a nesmrdi? 😅

ajka23
23. mar 2009

dame aj ju fik a bude pokoj... 😉 😀 😀 😀 len M nechce...neviem preco... 🙄

pipka
23. mar 2009

ze vraj kazda fena by mala mat aspon raz v zivote stenata...tak ju raz nechajte si uzit a havičata predate...budete mat na dom 😀 😀 😀

ajka23
23. mar 2009

len ked zmokne... 😀 a to sa velmi nestava, kedze nemusi vodu... 😀 😀 😀
dnes ma aj prsat, dufam, ze po ceste do prace... 😖

pipka
23. mar 2009

nestras 🙄 mna uz z tohto pocasia svihne 😠 🙄
aj na zajtra mam dohodnute kocikovanie, ale ako som tak kukala predpoved, tak zase to asi budem musiet zrusit ☹

ajka23
23. mar 2009

ta si to predstavujes tiez tak jednoducho ako moj, co ked ich bude 12 a nepredame? co potom? aj to by sa mohlo stat len keby sme uz byvali, co sa zatial nedeje, tak nie je o com a ma tento rok 6, o rok uz bude stara... 😒

pipka
23. mar 2009

tu to vyzera ako keby malo zacat snezit 😅 😨