Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

mixka
21. nov 2009

pipi, aj nase su na toto strasne zvedave 😀

pipka
21. nov 2009

akurat ked mam kramy, tak sa zatvaram, lebo predpokladam, ze keby videla tu vlozku, tak by ju nedajboh vytahovala z kosa, no to by mi uz len chybalo 😠 🙄 😅

jul
21. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 pipi

no mna stale maly taha zo zachoda prec,nech tam uz nesedim,nech sa idem hrat

lumah
21. nov 2009

jul ale napr.pri dcere mi suseda radila nedať jej plienku doma v zime a keď sa pocikala, pchala sa k radiátoru a sama sa pýtala potom na nočník, lebo jej vadili mokré pančušky. Ako dvojročná už krásne chodila na nočník, ale pri chlapcoch to nechcem takto drasticky riešiť.
Idem spať, lebo muž mi tu strká prst na vypínač. Vrrrr. Papa a dobrú nocku.

jul
21. nov 2009

doruuuuu

pipka
21. nov 2009

dobruuu lumi 😉

jul
21. nov 2009

mama mi hovorila,ze mam dat nocnik k zachodu a ze pokazde ked idem ja na zachod,mam dat aj maleho nech sedi pri mne na nocniku.....uz vidim ako by tam obsedel 🙄 by som utekala za nim zo spustenymi gatami 😅

mixka
21. nov 2009

ja sa budem pokusat o oducanie na jar prip v lete, ked uz bude teplo. v zime sa bojim, aby zas nemali nieco s oblickami 😖

dobru lumi 🙂

pipka
21. nov 2009

julis, ja som presne toto skusala, ze nech sa na mna pozera...a ju prd zaujimal nocnik 😀 viac ju zaujimalo co mam ja medzi nohami 😅 😀

pipka
21. nov 2009

postavi sa okamzite z nocnika, vezme wc kefu a pcha mi ju medzi nohy 😠 😀

pipka
21. nov 2009

ja tiez nechavam oducanie na leto...dovtedy to hadam bude aj lepsie chapat 😉

jul
21. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pipi

jul
21. nov 2009

inac uz dost veci chape co som prekvapena,vie co zamena - ideme kupat,ideme zubky umyt,ideme von,podaj papuce,ideme obut botky,podaj botky,dones šiši,chces caj?, chuti ti? ,ideme papat,daj pusu,urob hop hop..........vsetko chape,len to povedat nevie

jul
21. nov 2009

na dze ste ☹

pipka
21. nov 2009

presne to aj hanka...skoro vsetko chape, len zatial to nehovori 😅
minule som skoro odpadla, som umyvala riady a povedala som jej, ze v kocikovej taske som zabudla lyzicku, co sme vonku papali vyzivu, ci ju vie najst...a ona ju za chvilu doniesla 😎 😵 som normalne jej zatlieskala...ze BRAVÓ 😵

pipka
21. nov 2009

naaa tu, len dlho pisem 😀

pipka
21. nov 2009

lezim a pisem lavou rukou 😅

jul
21. nov 2009

sikulka 😎 😎 😎 😎

pipka
21. nov 2009

tu mas navod na tu potahovaciu hmotu a aj fotky haribo cukrikov 😉

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2274

pipka
21. nov 2009

mixka uz isla spat? 😕

jul
21. nov 2009

aka je skrobova mucka? ty to budes valkat na tej skrobovej?

jul
21. nov 2009

asi ano,sak aj ajka sa vyparila 😠

pipka
21. nov 2009

solamyl, ano to ma doma stale 😉

ajka asi uz nocuje v dome 😅

pipka
21. nov 2009

mam doma stale...tam malo byt 😉

jul
21. nov 2009

inac ja sa na to tusim vazne dam a spravim toho tomasa,ved sa nezda,ze by to bolo tazke,ked kupim tie upecene platy cesta

jul
21. nov 2009

to je solamyl?

jul
21. nov 2009

a nevalka to niekto cez sacik?

jul
21. nov 2009

spravim jednu plnku s bielej cokolady a druhu z tych ladovych gastanov,ponatieram to pekne,vyformujem dajak na vlacik aby sa to podobalo,potriem cele este plnkou a potom to potiaahnem tou modrou hmotou,kolieska spravim s keksikou

jul
21. nov 2009

moja torta bude cela nepecena 😀

pipka
21. nov 2009

pise, ze valkat cez foliu, tak aj ja to tak budem, snad sa mi to nebude trhat, lebo to by ma ryplo 😅 🙄