Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
27. nov 2009

jaaaj, teraz mi doplo...ze pokoj v dusi 😅 az jak si napisala, ze kirschnerka 😉 uz vieeem, na to sme chceli ist do kina, ale nakoniec sme to nestihli 😅 ako vzdy 😀

to je slovensky film, no ked to budu davat v telke, tak si to kuknem aby som mala vlastny nazor 😉

pipka
27. nov 2009

no ved uz mi vela nechyba 😀

jul
27. nov 2009

doplo ti? 😀

pipka
27. nov 2009

nasi mi akurat napisali, ze hanulka uz haja od osmej, no sa mi tak zda, ze tam viac poslucha ako doma, asi ju tam budem posielat castejsie 😅 😀

ale uz teraz mi chyyyyba 😅 🤐

pipka
27. nov 2009

doplo doplo 😀 😀 😀

jul
27. nov 2009

ti verim,urcite si stale myslis,ze spinka v spalni,ze?

pipka
27. nov 2009

takyyy fajnyyy gulas som na zajtra uvarila...a taaak mi tu voniiiii...az mi nos vykruca 😝 😅 ale je az na zajtra...vydrzimeeeeee 😀 😀 😀 😝

pipka
27. nov 2009

no presne...jak som sa kupala, tak som potichunky otvarala dvere...a potom, ze co mi hrabe? sak hanulka tu nie je... 😖 😅

pipka
27. nov 2009

sa tesim ako sa bude v nedelu vyskierat, ked nas zbada 🙂

jul
27. nov 2009

ja som robila perkelt,ale maly moc nechcel,akurat popijam kavu

zajtra robim tu zemlovku

jul
27. nov 2009

to aj ja tak stale robim ked je maly prec 😅

jul
27. nov 2009

az v nedelu sa uvidite? zajtra ste tiez sami?

pipka
27. nov 2009

mnam, odloz mi z nej 😀

my zajtra obzerstvo jak svina 😝 😝 😝 😅 ked tak kukam kolko tu toho mame...neviem kto to vsetko poje...asi im nabalim aj vysluzky 😅 😀

jul
27. nov 2009

ci zajtra mate oslavu bez hanky? vysvetli mi,asi mi nieco uslo

pipka
27. nov 2009

zajtra ideme do jakubova na tu oslavu a spime tam...sak do rana sa bude mulatovat, tak tam prespime, v nedelu to tam popracem a naobed alebo poobede sa cestou stavime u nasich v Dubravke pre hanku a vecer dojdeme domov 😉

jul
27. nov 2009

a vasi tam nebudu? ja ze idete do jakubova s vasimi aj s malou

jul
27. nov 2009

ci to bude taka žúúúrka bez deti a bez fotrovcov? 😀 😀 😀 😀

pipka
27. nov 2009

nee, nasi varuju a to mame oslavu s partiou nasou...duduska s T a dalsich 12 ludi 😉

presne bez deti a bez fotrovcov 😀 😀 s fotrovcami a detmi to bude o tyzden neskor u nas doma 😉

jul
27. nov 2009

aj svekrusa dojde aj svagrinkaaa?? 😅

pipka
27. nov 2009

no na mikulasa, to vydrzim, to len poobede na torticku k nam domov...to aj mikulasa vybavime rovno...a do Vianoc mame pokoj 😅 😀

jul
27. nov 2009

a svagrina je stale rovnaka?

jul
27. nov 2009

ani nehovor,uz len tyzden a maly ma 2 roky 😅

pipka
27. nov 2009

co ti ja viem...uz som s nou dlho nebola 😅 ale ona uz ina nebude...to ona ma taku povahu...tazko ja budem cakat, ze zrazu zacne byt komunikativna a zmeni image 😅 😅 leda vo sne 😀

pipka
27. nov 2009

uz mas vsetko pochystane na narodky a Mikulasa? 😕

jul
27. nov 2009

ona asi uz ani babatko nestihne 😒

mixka
27. nov 2009

ja som zabudla na chaluparov 😢

mixka
27. nov 2009

pipi, tak to mate narocny vikend 😀

pipka
27. nov 2009

ale stve ma, ze na hanku sa ani pozriet nepride...ani nezavola 😒 ak nejdeme my tam, tak ony dve ani nahodou sem nepridu...a ja som si uz povedala, ze ja ich volat nebudem 🤐 ved maju telefon, aj vedia, kde byvame 🙄 😒

jul
27. nov 2009

darceky mam uz pokupene a v sobotu ideme s R na nakupy do BA,a rano vstanem a spravim chlebicky,jednohubky a tortu asi kupim,lebo sa mi nejak do toho nechce 😅 ale asi kupim len marlenku,ku kavicke a basta.

pipka
27. nov 2009

no to uz asi nehrozi...ved aspon chlapa by musela mat...ale ona vraj ziadneho nechce, tak nech je sama, ked jej to vyhovuje 😅 ja som uplne iny typ ako ona, tak asi preto si tak dobre nerozumieme... 😒

mixi...skleroooza? 😀