Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
1. dec 2009

liuššš a co ti opuchaju nohy? 😲

zachvilu to bude liuššš veru veru 🙂 ale neboj,prezijes,ako aj my sme to prezili,zvladli sme to my,tak aj ty to v pohodke zvladnes 😎

ajka23
1. dec 2009

ema sa ani nepohla z gauca, tak som si uvarila kavu... 🙂 ema stale po starom, musime niekedy tento tyzden s nou zase skocit... 😒
lius, no veru uz je to tu... 😵 😵 😵
julis, pozdravuj val az s nou budes v kontakte, drzim prsty, nech to ma vsetko bez komplikacii... 😉 😵 😵

lia
autor
1. dec 2009

vsetko juliššš,aj ruky,aj nohy,preto som si na zimu kupila gumaky o dve cisla vacsie,lebo do nicoho sa mi noha nezmesti 😒 a jak nieco pochodim,este horsie,zaryje sa mi gumicka z ponozky do tej krasnej prasacej nozicky 😝 jedna modelka
juuujjj liušššš,ked ja som taky strachoprd 😖

jul
1. dec 2009

aji a ty kedy ides na folikulku?

ajka23
1. dec 2009

v piatok prva 😉

jul
1. dec 2009

dobre aji,pozdravim ju zajtra 😉

liuššš,mne absolutne neopuchali nohy 😅 ja som ich mala len tučnééé 😝

ajka23
1. dec 2009

som zvedava ako to zvladnem s plnym mocovym mechurom... 🙄 🙄 🙄

jul
1. dec 2009

supeeer,drzim palce,nech mas ukazkovu ovulku 😵 a mozte sa snazit o 106 😵

ajka23
1. dec 2009

lius, som zvedava na malicku, ci bude pekne spinkat, ci si oddychnes pri nej lepsie ako v tehu... 😵 😵

ajka23
1. dec 2009

julis, dakujem... 😉

lia
autor
1. dec 2009

chod s nou aji,lebo sa rozplacem ☹
aj ja jej drzim palce,ic jej napissaaattttt
aji,zacni pit az pol hodku pred prichodom,nemusis mat uplne naplneny,fuj,to som neznasala

ajka23
1. dec 2009

ten gyndos na mna posobi ako v skole nas ucitel dejepisu, strasny respekt mam pred nim, mozno az strach? 😕 😕 😀 😀 😀

jul
1. dec 2009

a preberes stafetu po liuššške,ako pipka po mne pred 2 rokmi 😵 😵 😵 😵

ajka23
1. dec 2009

ked na mna zhukne prvy den poslednej menstruacie, tak uz ani neviem ako sa volam, tusim si zoberiem so sebou tahak... 😀 😀 😀

jul
1. dec 2009

fakt? 😀
moj je taky podareny,strasne mily je,ja takeho dobreho a mileho doktora tusim ani nepoznam 😒

ajka23
1. dec 2009

julis, rada preberiem stafetu... 😉 😵 😵

lia
autor
1. dec 2009

vies co,ona je dost spava,niekedy kope strasne,aj vcera som bola uz doranana,ale v noci vobec necitim a cez den tiez v pohodke,tak uvidime.
ano aji,uz sa tesim ked tebe nabehne tt pri nicku 😉

jul
1. dec 2009

a potom pipka zase po tebe prebere stafetu a ja by som rada prebrala,ale to mozem len snivat 😔

ajka23
1. dec 2009

julis, nevies, kde na teba caka ten princ na bielom koni, mozno stoji za rohom.. 😉

ajka23
1. dec 2009

a mokne chudak... 😀 😀 😀

jul
1. dec 2009

😀 😀 😀 😀 na bielom trabante 😀

ajka23
1. dec 2009

a ako sa ma kuko? 😕 😕 😕

jul
1. dec 2009

neviem nist zatial,dva dni dozadu som ho pocula dupotat po streche ked som bola fajcit na terase a odvtedy je ticho a uz mi konecne nesere pred dvere 😠

jul
1. dec 2009

urcite som to teraz zakrikla a zajtra rano tam bude riadna kopka 😅

ajka23
1. dec 2009

asi si nasiel inu obet, teda rohozku... 😉 😀 😀 😀

lia
autor
1. dec 2009

juliššššššššššššš 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jul
1. dec 2009

aji zacal chodit aj svokrovi 😀 na rohozku

jul
1. dec 2009

ten polovnik mal asi pravdu,ked nam hovoril,ze ona je mudra,ze ju tak lahko nechytime 😖

ajka23
1. dec 2009

kuko si mysli, ked si jej tam nachystala vajce a ine dobroty, ze ju tam chces, ze jej chystas hody... 😉 😀 😀 😀

lia
autor
1. dec 2009

ze konecne pravy domov 😀