Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

dudu
2. dec 2009

mne sa ten bezdeda ted nikdy nepacil, ale tato pesnicka je dobraaa, a preco jej to spieva ona si to vysnivala? 😕 😅 , nenarocny sen 😉

pipka
2. dec 2009

dakujem duduska, si pokladik 😵 este skusim po meste pokukat 😉 snad niekde zozeniem

lumah
2. dec 2009

pipka hlavná vec, že keď sú nejaké trhy, vždy ich majú-to je ako naschvál, že teraz si ich nezohnala. Pipi ale v Lidli mali také sobíkovské aj so zvončekmi, som to skúšala dať davidovi-zlatý bol. 😀 Ale my už máme čertíka pre neho. Hanke by pristali. 😉

pipka
2. dec 2009

to jej vysnival manzel...svadbu a tomaska 😵 aby jej zaspieval 😉

jul
2. dec 2009

neviem kolko mal presne 5-6 rokov?
zobrali ho na vlacik,na helikopteru,na velke stroje sa povozit co stavaju doalnicu a hlavne zelanie bolo dat im taky maly vyrobnik elektriky,lebo ked im vypne elektrika,tak nemoze si robit dyalizu a ide mu o zivot

dudu
2. dec 2009

jaaaj, zlaty muzicek 😉

lumah
2. dec 2009

Ešte dobre, že ja už mám nakúpené vianočné darčeky. By ma piclo. Už v telke trepú hovadiny zas.

dudu
2. dec 2009

mala mi skace v brusku ako o zivot, asi sa tesi ze som ju hladkala , lebo som si mazala brusko 😉

jul
2. dec 2009

u nasv tescu som vcera kukala na rozky,mali aj sobikove aj certikove,ale plysove,tusim neblikali

pipka
2. dec 2009

lumi, ja som len chcela , aby blikali 😉

ale dnes som jej kupila taky anjelikovsky kostym aj s celenkou na ktorej je svatoziara, takaaa je v tom zlataaaa, aj kridelka ma, tak sa tu obzerala v zrkadle 😵 😵 😵 uz sa tesim ako ju do toho na Vianoce navleciem 😀 V aj z noh spadne ked to uvidi 😀

lumah
2. dec 2009

dudu to bude splnom, keď skáče. 🙂

dudu
2. dec 2009

cooo 😕 , lumi ja este ani vymyslene nemam, nie to nakuupene, akurat dnes som kupila len krstniatku.., si dobra pri detoch aj toto stihnut, a to ja som sama a nestiham to..

lumah
2. dec 2009

pipka tatino to nevidel? To bude super prekvapko, samozrejme že aj my chceme vidieť potom fotky toho anjelika. 😀

pipka
2. dec 2009

ano tie plysove maju vsade, asi poslem niekoho do incheby pred superstar, tam ich pri vchodoch predavaju 😀 😀 😀 😀

jul
2. dec 2009

ja malemu nemozem dat nic na hlavu,hned by si to dal dole

pipka
2. dec 2009

nevidel lumi, to som tajne kupovala 😉 hlavne ze jeho kartou som platila 😀 aj sa ma akurat pytal, ze co som platila, lebo akurat dnes kukal vypis 😅 ...a ja ze darceky a jedlo 😀 😀 a viac sa nepytal 😀

lumah
2. dec 2009

dudu a ešte pridám - svokra nevedela čo nám kúpiť, tak som jej povedala, že mám kúpené posteľné prádlo, ale aby muž nenadával, že zaaaaas?, tak som ho pripravila ako darček pod stromček od ježiška 😀 a svokra že dobre, ona nám to dá ako darček-som jej ho niesla už zabalený vo vianočnom papieri. 😀 😀
Ja už mám aj okná poumývané a vianočnú výzdobu danú. 😝 Asi sa neviem dočkať.

pipka
2. dec 2009

julis, ja som nechapala..ale najprv som si to dala na hlavu ja a skerila sa na mna stale a chcela mi to zobrat, tak som jej tu celenku nasadila a uz ju nechcela dat dole 😅 az ked uz V prichadzal, tak som jej ju vzala...a revalaaaa 😅 a V ze co place? A ja ze ...od unavy 😅 😝

lumah
2. dec 2009

jul aj u nás to tak bude určite, že si to budú stgrhávať, tak rýchlo pofotíme, kým stihnú. 😝
pipka však nemusí všetko vedieť, nie? 😉

lumah
2. dec 2009

pipka ty si pekná potvorka. 😀 😀

jul
2. dec 2009

pipi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty si pekna hereckaaa

pipka
2. dec 2009

ja uz nakupene mam tiez, az na nejake drobnosti, a vyzdobu uz mam tiez...ece v pitok v noci som stihla 😉
akurat kuchynske okno este musim umyt, ale to ked dojde dedo varovat, tak stihnem 😉

dudu
2. dec 2009

pipi ty si teda reziserka 😀

jul
2. dec 2009

lum 😀 😀 😀 😀 ty si tiez vymyselnicka 😎
to by ma teda nenapadlo 😀 😀 😀 takto ist cez svokru

jul
2. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ze v pitok

dudu
2. dec 2009

no ja ani tu vyzdobu nemam, sa hanbim 😔 😔

lumah
2. dec 2009

jul však sa ma pýtala, že čo chceme a mňa to najskôr nenapadlo, ona sa opýtala, či nepotrebujeme postelné prádlo, tak som jej ho rovno podstrčila. 😝

pipka
2. dec 2009

no co ine mi zostava julis 😅 😀 😀 😀 ved by dosiel o prekvapko...a to nemozem dopustit 😀 😀 😀
to jeho "daj mi ten tvoj nosik na zozratie" 😝 😅 😀

dudu
2. dec 2009

pipi ozaj a V sa ako pacila nahravka?

pipka
2. dec 2009

lumiii, my dostaneme tiez postelne pradlo od nasich 😀 a tiez si ho musim sama najprv kupit 😅 😀