Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
2. dec 2009

lum a mas dobrych svokrovcov?

pipka
2. dec 2009

piatok 😅 😀

lumah
2. dec 2009

Idem spať, to zas bude noc. Chalani strašne zle spávajú a navzájom sa rušia. 😔 Papa.

dudu
2. dec 2009

papa lumi,

jul
2. dec 2009

akurat tlacim kakaovy zavin...lius ma navnadila,ta som si dnes kupila 🙂

lumah
2. dec 2009

jul sú fajn, rozumieme si, aj keď ma svokra najskor moc nechcela-to vieš, jej jediný syn a ja rozvedená s dieťaťom-ja by som bola asi taká istá. 😝

pipka
2. dec 2009

dudus pacila, veeelmi, ved vam aj napisal na interp. necitala si? 😉

dobruuu lumi 🙂

lumah
2. dec 2009

Jaaj a ešte som o 10 rokov staršia od MM. 😝

jul
2. dec 2009

ale ako sa narodili drobcekovia,tak sa to otocilo,nie?

jul
2. dec 2009

lum,hlavne,ze sa lubite,nie?

lumah
2. dec 2009

pipi to posteľné je asi taký trend, keď nevedia, čo dať. 😀

dudu
2. dec 2009

ja ked som mala so svokrou burlive obdobie , tak som jej naznacila aby sme si vychadzali, lebo iba ona strati ked si nebudeme vychAdzat, a potom sa to vsetko tak polepsilo ze som si snou lepsie rozumela nez s mamou..., a teraz to je take neutraal

lumah
2. dec 2009

jul ono sa to otočilo ešte skor, lebo moj MM im povedal, že keď ma nebudú brať ako jeho partnerku, on s nimi nemá o čom a spamätali sa. No a drobcov žerú, to je jasné. 🙂

jul
2. dec 2009

ja som kupila vsetkym postelne 😅

pipka
2. dec 2009

ale ja postelne pradlo milujem, to by mi mohol aj kazdy kupit a nehnevala by som sa 😀

dudu
2. dec 2009

lumi, presne , presne, aj my si budeme musiet uvedomit ze ked sa raz nase ratolesti rozhodnu s niekym byt tak im v tom nezabranime akurat o ne prideme...

lumah
2. dec 2009

jul jasné že sa máme radi, moj MM je fajn. 🙂 Aj keď sú občas chmáry, dokážeme si ustúpiť práve kvoli tomu, že sa máme radi-proste nejaké tie kompromisy musia byť.

jul
2. dec 2009

a kolko ste uz spolu?

pipka
2. dec 2009

no som straaasne zvedava, koho si raz domov privedie hanka 😅 😀

lumah
2. dec 2009

pipka veď práve- minule som si kúpila postelne, lebo sa mi velmi páčilo a vymyslela som si, že sme ho dostali od mojich rodičov. 😝

dudu
2. dec 2009

aj ja, sak ked som videla frajera najes netere...., ona ma 15 a on 22 😒

lumah
2. dec 2009

jul poznáme sa asi 7 rokov, žijeme spolu asi 4 roky.
dudu veru, aj mne sa na dcérinom frajerovi všeličo nepáčilo, ale je to jej vzťah a ja ho akceptujem-.

dudu
2. dec 2009

tusim svagrovi kupim postelne.... 😕 😅

lumah
2. dec 2009

dudu 😀 😀 😀 😀

dudu
2. dec 2009

lumi, vies potesi ta ak pride za tebou a bude sa chceit rozpravat a vtedy je ta spravna chvila na zmenu jej nazoru ale taketo chviky nie su caste....

lumah
2. dec 2009

ježiši idem spaaaaaaaaaaaaať. dobrúúúú 😝

dudu
2. dec 2009

paaacko 😉

pipka
2. dec 2009

no mojej kamosky dcera, co som ju od malinka varovala teraz ma frajera...cernocha 😅 skoro som odpadla, ale inak fesak 😎

dudu
2. dec 2009

jeeej ,cernochaa 😕 😕

dudu
2. dec 2009

mne by asi vadil ten pach, oni maju taky sladkasty pach 😝 😝 😝 😝