Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

lumah
8. dec 2009

a jeje pipi je tu už, 😀 😝
No však ja ťa nechcem naštvať, ja ti práveže závidím, tiež by som radšej sem-tam bola v noci hore ako furt. 😖

pipka
8. dec 2009

jeej zlata ciapocka 😉

ze sedacku 😅 😝 😝 😀 no dnes nehrozi, nas tatino isiel spat o deviatej a my sme tu dve baby kvakali doteraz 😎

pipka
8. dec 2009

ved ja vieem lumi, ja v dobrom 😵 ja by som ti dopriala aspon tolko spanku kolko mam ja 😉

lumah
8. dec 2009

pipi mne stačí 6 už dlho, ale teraz mávam medzi tým samé prerušenia spánku.

pipka
8. dec 2009

dnes hanula hajala dve a pol hodky naobed, som nechapala 😕 😵 😵
a aj vonku bola taka zlataaa, normalne jaci, ked jej natiahnem igelit na kocik, ale dnes...anjelik...ani nepipla, len kukuckovala spod neho a snazila sa kvapky znutra chytat 😅 😀 😀 😀

pipka
8. dec 2009

no ved najhorsie je, ked je ten spanok prerusovany...lebo ja kym zase zaspim...aj hodinu sa prehadzujem 🙄 mne by tiez 6 stacilo, keby to bolo vkuse 😅 ale ak musim medzitym vstat...tak ratam 6 odznova 😀

lumah
8. dec 2009

pipka 😀 ja vieeeem, díííík.
Jeeej dnes som videla v tescu sobíkovský overalček, som myslela na hanulku. 🙂 Moj tato len kukol a že hmmm a utekal preč-chlapi... 😠

pipka
8. dec 2009

no, tak som sa vykecala a mozem ist 😀 😀 😀

pipka
8. dec 2009

ja som ho videla tiez...ale uz sa ovladam lumi 😅 ved jeden krat to oblecie a co potom...uz mame anjelikovsky, a ma aj dve vianocne tricka, tak to staci 😉 este tie blikacie rohy jej kupim a staci 😀

lumah
8. dec 2009
jul
8. dec 2009

davaju mi dobry akcak na markize 😅

uz ideššš??? 😖

lumah
8. dec 2009

jul už som si to tam prepla. 😀

pipka
8. dec 2009

uz ho kukam jul...neuveris 😅 😎

jul
8. dec 2009

to mam natocene aj ja

ale to co ma ake skarede brucho 😖

lumah
8. dec 2009

jul veru strašne popraskané, ja som čakala dvojky, a až také hrozné som nemala.

jul
8. dec 2009

jeden z toho filmu sa podoba na Sylvinka Stalloneho

pipka
8. dec 2009

veru, brucho dopraskane 😒 ...ale krasne kopka 😉

pipka
8. dec 2009

ako sa ten film vlastne vola? 😕 😅

jul
8. dec 2009

ja som tu ciaru hnedu na bruchu vobec nemala a henta ju ma aku obrovsku,tmavu 😖

lumah
8. dec 2009

Idem dať krpcom mliečko ešte a spať, dúfam že aj táto noc bude ok, pipka poobede spali jeden do pol druhej a druhý do druhej. A pred dvanástou už David mrnčal a zaspal hned.
Dobru nocku.

jul
8. dec 2009

prenasledovana

pipka
8. dec 2009

ani ja som tu ciaru nemala...nastastie...a ani jednu striu 😵

jul
8. dec 2009

mne pije maly mlieko uz len pred spanim vecer,inac nechce

pipka
8. dec 2009

no supis lumi, uvidis, to sa polepsi 😉 dobru a dlllhuuuu nocku 😵

pipka
8. dec 2009

mne aj rano , ale rano si logne len tak 120ml, a pred spanim naobed tak 200ml ale pred spanim aj 300 stiahne 😕 😅

pipka
8. dec 2009

ale nastastie uz asi od 7 mesiacov sa v noci nebudi na papanie...prespi bez jedla, aj ked sa zobudila, ale nikdy nechcela pit, len sme ju pomojkali, alebo nanovo uspali, ale bez mliecka 😉

jul
8. dec 2009

hanka šrotovníčka 😀

pipka
8. dec 2009

no veru julis...pasomnica je to 😀 keby si videla, co dnes zase sošrotovala ovocia 😅 😝 normalne nechapem kam to dava 😅 a k tomu jogurt, obed, chlebik, keksik... 😅

a ako som sa stazovala, ze nepapa 😒 , uz to dohana 😵 😎

pipka
8. dec 2009

a to este zobronila od V aj parky, co mal na veceru, ale to som zatrhla 😒 myslim, ze parky este nemusi 😅 to jej bude tatik varit ked budu sami bacovat, ked si ja budem uzivat... 😀 😀 😀 😅

jul
8. dec 2009

inac aj dnes maly zjedol 4 mandarinky a vcera som kritizovala,ze nelubi,ale boli take sladke,tak asi preto