Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

dudu
9. dec 2009

sak aaano, ved ja som ich postielku ani nechcecela ale oni ze mi ju daju lebo ju nemaju ka..., a malemu idu kupit novu postel, atk som povedala ze OK, ale musim sa priiznat ze takto som aj radsej

pipka
9. dec 2009

a vasi vedia ako ste na tom?

jul
9. dec 2009

duduššš....aspon mozes zase brazdit mmb a babybazar 😎 😀

jul
9. dec 2009

no jasneeeeee pipi,ze budete mi zavidiet 😀 😀 😀 😀
to urcite 😖

nie neopytam sa,no urcite,lebo viem odpoved dopredu a urobila by som zo seba len chuderu

pipka
9. dec 2009

ja som videla aj za 200 sk peknu ked som hladala do jakubova, a potom mi nakoniec kamoska darovala taku po jej malom, tak ta je tam, a v pohode sluzi 😉 dedo prebrusil, a povlecenie a pekny matrac spravi vela 😵

jul
9. dec 2009

nevedia pipi nič 😒 ,ja som to nemala odvahu nasim povedat,mama by sa urcite hned rozrevala a otec by chcel nieco riesit ako ho poznam....este by sa chce nahodou byt s R 😀

jul
9. dec 2009

jasne,dedo spravi pre svoju jedinu vnucku vsetko na svete,co jej na ociach vidi,ze pipi? 😀

jul
9. dec 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7383560

postielka kompletka za 20€ dudušš

pipka
9. dec 2009

julis a oni k vam nechodia? ci si myslia, ze je len v robote stale? 😕

jasne...mozne aj nemozne pre nu 😀 😅 pomaly ho budem musiet stopovat, aby to neprehanal 😠 😀

jul
9. dec 2009

akurat mama tu vcera bola
no,sak stale hovorim,ze ma robotu 😖

pipka
9. dec 2009

minule ju nechal, aby donho hadzala mandarinky 😠 , tak to som uz zasiahla, chuderka tak po mne zazerala 😅 vsetky som jej zobrala a dedovi som povedala, ze ak ju bude takto rozmaznavat, ze ju nebude varovat...hned jej zacal hrozit prstom 😅 😀

dudu
9. dec 2009

baby dik , ale ja by som asi taku so sufikom

jul
9. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 zachvilu mu bude po hlave skakat 😀

ale aby si na to nezvykla a bude aj vam 😅 😀

pipka
9. dec 2009

ja mam taku, a aj take maju pouzite 😉 ale tam bude cena asi vyssia, nasa nova stala okolo stovky

jul
9. dec 2009

dudušššš,tak to si malahed povedat 😀

pipka
9. dec 2009

dudus tu mas novu aj s matracom, podla mna super cena 😉

http://www.babybazar.sk/So-spust-bokom-a-matrac...

dudu
9. dec 2009

no presne neviem, ak budeme chciet este jedno babo tak asi novu postielku ale ak uz babo nebude tak nam staci aj s bazosu sak mame este cas ...to male sa in ma narodit v lete..

pipka
9. dec 2009

jaaj, ale teraz citam , ze ma spustaci bok a nie suflik 😒
tak co tam maju taky obrazok 😠 😅

dudu
9. dec 2009

pipi superna, ale ja uz mam vsetko aj madrac...., skusim sa jej ozvat ci by ju nepredala bez madraca...

jul
9. dec 2009

jaaaj duduššš,tak do leta casu dost....

pipka
9. dec 2009

no julis, nebude...to nedovolim, 😠 sak ja sa potom mozem zblaznit, nie 😅 nehrozi 😠 🤐
bude musiet posluchat a basta 🤐 😀

jul
9. dec 2009

na jednotke aky stary film davaju....ale dobryyyyy,ako jedna stara takeho spisovatela uveznila v dome

jul
9. dec 2009

uvaznila.....chapeme sa 😀

jul
9. dec 2009

ta je superna duduššš 😎

pipka
9. dec 2009

http://www.babybazar.sk/Farebna-postielka-so-za...

a tato je presne taka ako mame my, len tmavsia...a za lepsiu cenu 😉

dudu
9. dec 2009

babule tusim idem sppinkat, cawes

jul
9. dec 2009

taku aj dudušš naslalen este lacnejsiu

pipka
9. dec 2009

dudus ta je superna, a super cena 😉