Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
14. dec 2009

potrebujem pre maleho kupit zimnu kombinezu,ale neviem kde...pipi ty si taka zbehla,porad

jul
14. dec 2009

a co zase krical pipi? co sa stalo? ☹

dudu
14. dec 2009

asi to ma v krvy, a je to pre nu asi prirodzene, sak aj toho mokrehho asi vystvala...

dudu
14. dec 2009

myslela som morovu, sak mne neotvorilo nacitane strany

pipka
14. dec 2009

ze zaraba na mooooj zivot 😠 jak keby ja som bola nejaka mojsejova, co v zlate chodi od hlavy po paty ☹ ☹ ☹ ja ine ako z mileticky ani nemam, bundu mam 4 roky, roztrhanu, zasivanu, na seba som si nic nekupila uz dva roky ☹ ☹ hlavne ze na mooj nakladny zivot zaraba 😔 😔 😔 kokos, ja som sa nezmohla ani na slovo, len som sa rozrevala 😢 😔 a ked uz nevedel kam...tak sa zdvihol, ze on ak ma kukat jebnute serialy, tak ide radsej spat 😠 🙄

dudu
14. dec 2009

pipi nehadajte sa 😔

jul
14. dec 2009

ale ako perfektne vyzeraaaaa a to ma uz 39 rokov 😎

dudu
14. dec 2009

tak si mu mala povedat ze radsej mal ostat zarabat na ten tvoj nakladny zivot v citroene, vtedy ste sa tak casto aspon nehadali...

pipka
14. dec 2009

ale ze hanku nevidel cely den, to mu nevadi 😠 🙄
ako keby som ja po nom chcela, aby domov chodil serialy kukat...a nie s malou byt ☹ ☹ ☹

jul
14. dec 2009

jooooj pipi,ale dobre,ze si nehovorila radsej nic,to by bolo este horsie

zajtra si to v pokoji porozpravajte,hlavne nekricte na seba a ked on ma blby den,tak radsej to nejak vydrz 😒

dudu
14. dec 2009

asi mu nieco nevychadza a ventiluje si to na tebe, kedze nema kolegov..., mozno mu to zacina kapat na gebulu

pipka
14. dec 2009

dudus...sak presne to som mu povedala, ze ked robil v citroene, aspon bol kazdy den najneskor o siestej doma...a teraz je vo svojom zivle a uz nevie, co by od dobroty robil 🙄 😔 😔

jul
14. dec 2009

zajtra bude dobre pipi,uvidis 😉

dudu
14. dec 2009

vies aj ty si sama aj on je sam, a treba nejaky cas kym si na to zvyknete

pipka
14. dec 2009

ja uz nevladzem ani kricat...a uz toboz nie ked hanka haja...ale on tu vrieska jak sialeny...asi mu fakt nieco lezie na nervy...najskor samota, ale to on nepochopi nikdy 🙄

teraz si taky nasraty lahol, ani budik si nenastavil, rano zas bude buntosit a buchat, lebo nebude vediet, kolko je hodin a zacne svietit...uz teraz ma poraza 😔 hlavne ze zaujimave, ze v sobotu a nedelu hanka haja bez prestavky aj do pol deviatej...cim to asi bude...a v tyzdni chuda uz o pol siedmej ju svetlom a buchanim zobudi 🙄 🙄 🙄

dudu
14. dec 2009

ja viem on sa cez den presusa kade tade / je u bei, mamy / a ked zisti ze nic neurobil a je uz pomaly cas ist domov tak ti zavola ze bude dlhsie, potom sa mu nedari , lebo urcite aj on by chcel byt doma normalne, mysli na to a potom sa mu vsetko sere.
Normalne si to viem predstavit...

pipka
14. dec 2009

no presne dudus...cely den vybavuje vsetko nepodstatne...mamine kohutiky, beinu skrinu, alebo co ja viem co...a potom poobede zacne robit a nestiha...tak je tam aj do deviatej, minule o polnoci som mu volala...ani nevedel kolko je hodin...ze iiiha, no uz idem 😅 🙄 on nema pojem o case, on si nevie zadelit cas 🙄

jul
14. dec 2009

zase som zabudla,ze co pozeram koli hodinovej reklame 😠

dudu
14. dec 2009

sak mu narhni nech si vyhradi jeden den v tyzdni na rodinu a vtedy nech nerobi v robote ale kade tade a ostatne dni nech maka na tvoje zlate crievicky...., bude spokkojna aj svokra aj ty..

dudu
14. dec 2009

julis KBK 😅

pipka
14. dec 2009

prisam fakt, keby som mala inu robotu a nie v skolke...ze by som zarabala viac, tak ho na tej materskej rok necham...nech si to vyskusa 😠

jaaaj a este mi zacal vykrikovat, ze ja sa cely den s kamaratkami stretavam a flakam 😠 🙄 a ze aj on by si chcel cele dni takto uzivat...tak to uz som nevladala...no comment 😔 😔 😔

stretavam sa...ale tu s kocikom a deckom okolo domu...ako keby som z baru cely den nevyliezla 😠 🙄 😔

dudu
14. dec 2009

to si kazdy chlap mysli, ze zena na materskej nic nerobi len sa tak flaaaka

pipka
14. dec 2009

ty kokso...ale sa to rozbehlo v tom KBK 😨 😅

jul
14. dec 2009

pipi,uvidis ked pojdes do roboty,tak sa to obrati o 160 stupnov,uz to vydrz 😉

pipka
14. dec 2009

dudus, no neviem ci kazdy...ale moj urcite 😔

lebo ma full servis a nevie co za tym je...ma navarene, oprane, ozehlene,upratane, dieta na poriadku...tak ja sa len flakam asi 😅 😔 😔

dudu
14. dec 2009

julis , ale sak keb bude pipka tehu tak do roboty tak skoro nepojde

jul
14. dec 2009

to aj na mna povedal R,ze cele dni nic nerobim pred znamimi...skoro som odpadla a ked som mu to potom spomenula,tak povedal,ze to je hovadina,ze to v zivote nepovedal.....robil do poslednej chvile zo mna jebn.tu

pipka
14. dec 2009

julis, ved ja viem...toto podla mna skor ci neskor riesia vsade...ono je to taka sinusoida...jeden den tak, druhy inak...ja len nechapem, preco su chlapi taki obmedzeni 🙄 ved ja viem, ze musi zarabat, ale preco sa musi spravat jak grobian, to nechapem 😔

jul
14. dec 2009

jaaaaaj dudušššš....zabudla som,mas pravdu

pipka
14. dec 2009

no dudus...mne uz druhe tehu tak skoro nehrozi 😔 ak vobec... 🙄