Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
16. dec 2009

nevidela som koniec,lebo som bola na wecku a maleho prelozit,lebo preliezol a zaspal na mojej posteli 😅

jul
16. dec 2009

dudušššš,tak na vianoce ziadne kolaciky 😖

jul
16. dec 2009

akurat ide film pre mna Sex a slobodna matka 😅 😅 😅 😅

jul
17. dec 2009

na dobry den 🙂

posledna a hned aj prva

pipka
17. dec 2009

no druha 😅 😉

tak ja som mala vcera noc...vam poviem 🙄 najprv ma hned ako som vypla pc takaaaa zimnica a triaska chytila, ze som nevedela, co mam spravit ☹ ruky a nohy ako lad a to boli vsetky radiatory naplno a ja v perine a v deke zamotana, ale tak ma klepalo, ze som si az zakusla do pery 🙄

no potom som pri telke asi musela nejako zaspat a zobudila som sa tu asi o pol druhej na strasny rev zo spalne ☹ 😔 bohvie odkedy to moje chudatko plakalo a ja som ju nepocula 🙄 tak som jej dala dudku a chvalabohu hned zahajala, no ja som povypinala telku, pozhasinala a lahla som si, a stale ma tak drglovalo... 🙄

a v noci o pol stvrtej som sa zase zobudila, ze ma az cele telo pali, co mi bolo take horko...uplne som bola spotena , nocna kosela durch mokra ☹ tak som zase stisila radiatory, osprchovala som sa a zase si lahla, no a rano ked sme sa s hankou zobudili, asi o pol osmej, tak som sa zase nevedela prinutit vstat z postele, co mi bolo tak zle od zaludka 😝 🙄 ...ja neviem co to bolo... tak som si otvorila okno a predychavala som, ked sa mi malinko ulavilo, tak som si dala caj...a potom ma tak prehnalo, ze az ☹ ☹ tak ja neviem, ci na mna nieco lezie alebo co...

no o deviatej som sa nejako pozviechala, obliekla som seba aj fifinku a odviezla som ju k nasim, dedo ju uz caka so sankami nastartovanymi 😀 😀 tak ta len kukala...a rehotala sa 😀

pipka
17. dec 2009

no cestou som sa zastavila v poluse papier na pecenie dokupit a 6 peciv...a tam ludi..ako zadarmo keby davali 😅
a tam mi zase taka tazoba dosla...ako keby na odpadnutie, tak som zaplatila, musela som si sadnut na lavicku a zase zhlboka dychat ☹ 😒
teraz som dosla domov, nachystala na pecenie...ale neviem sa k tomu dokopat, taka som jak skapata mucha 🙄 🙄 🙄

jul
17. dec 2009

😉 a mozno si tehu 😎 😵

jul
17. dec 2009

😖 a teplotu si nemala? nemerala si si?

jul
17. dec 2009

my sme dnes boli s malym v Raci v Kik a v Kauflande...pokupili sme este nejake darceky...ale tam bolo uplne malicko ludi vsade,super sa nakupovalo aj som zaparkovala hed pred vchodom aj tam aj tam 😎

aj na ceste uplne malicko aut...isla som 120 😅 😎

a ja herecka z race do jura som isla na parkovackach,na semafore kukam,ze co nie su vidno svetla na aute predomnou 😅 este ze neboli nikde policajti 😖

jul
17. dec 2009

mne maly teraz spi,uz ked som zastavila pred domom,tak spustil rev,tak s dvomi plnymi kabelami a este kabelkou na pleci som musela riššina niest na rukach a rovno do postele 🙄

tak cakam kym sa zobudi a musim ist este na postu a cigaretky hlavne kupit 😀

pipka
17. dec 2009

no tehu som neni urcite 🙄 to viem na 100% 🤐
merala som si, ale teplotu som nemala, normalne ze 36,7 😒

ale dokopala som sa k tym kolacikom a uz mam hotovo...tak uz som zase o krok spokojnejsia 😅 😎 😎

teraz mi pisala liuška, ze ich Leuška je v dnesnej pravde 😵
tak musim kupit, lebo umieram uz od zvedavosti 😅 😀

pipka
17. dec 2009

ja ficim o chvilku pre hanku k nasim, tak sa vidime...ci piseme...ci citame... 😀 😀 😀 vecer 😵

jul
17. dec 2009

kuknem teda aj ja v potravinach pravdu 😎

jul
17. dec 2009

dnes je ordinaaaacia 🙂

lia
autor
17. dec 2009

caute,dufam,ze stihnem,idem zmensit par fotiek,dobe??

jul
17. dec 2009

dobreeeeeeeee,pockaaaaaaam 😵 😵 😵

lia
autor
17. dec 2009

budi sa mi mala,takze zase nist 🤐

jul
17. dec 2009

skodaaa ☹

jul
17. dec 2009
lia
autor
17. dec 2009

uz som ju dala do kosika,chudatko vsetky ceremonie za nami,za chvilu zas ☹
tu su fotky

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

lia
autor
17. dec 2009

jej juliššš,vy uz mate stromcek??my chceme robit cez vikend,zajtra konecne dojde ocinko domov,ja uz sa neviem dockat,neviem ci zaspim.dufam,ze sa uz nic neskomplikuje

mixka
17. dec 2009

liuuuuuuuuus, NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAADHERNA princeznicka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

gratulujem este raz 😉 😵

lia
autor
17. dec 2009

dakujem mixka,to je neskutocne byt maminkou 😵 😵 😵 😵

mixka
17. dec 2009

veru lius, je 😵 zvlast ked tu mam dve bosorky s ktorymi zacina festovne plieskat obdobie vzdoru 🙄 😀

jul
17. dec 2009

jeeeeej liuššššš aky kraaasny pampuuuuššššik 😵 😵 😵

mixka
17. dec 2009

julis, paradny stromcek mate s risinom 😵 nevesia sa ti nanho ???

jul
17. dec 2009

te košššik je vazne obrovskyyyyy 😎

jul
17. dec 2009

trhalmi dole gule,ale nastastie su nerozbitne,tak som ich povesala uplne hore,ale chodi furt kukat co to tam vsetko je 😅

mixka
17. dec 2009

tohto sa aj ja bojim, ze to baby budu davat dole 😖 a ze budu kmasat cely stromcek a vesat sa nanho, ony su jak opice 😅 som nejak zmierena s tym, ze ho dam za 2 dni v zaujme bezpecia dole 😢

jul
17. dec 2009

ja som ho dala uz teraz aby si nanho zvykol,aby uz na vianoce nebol prenho moc zaujimavy 😅