Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
18. dec 2009

lum a byvala si sama ci u rodicov?

jul
18. dec 2009

mixi presne...aj moj je hluchy 🙄

jul
18. dec 2009

a co ta pipka? ta uz tusim zaspala 😖

valentina.west
18. dec 2009

Ahojte baby, zatial som len hltavo sledovala toto forum, kedze sa aj my snazime o babatko, toto je moj prvy prispevok, zelam vam pekny vecer. 🙂

lumah
18. dec 2009

jul aj na teba sa usmeje, uvidíš, akurát ked to budeš najmenej čakať-to bol moj prípad.
Jeežiši baby čo mi dnes muž vyviedol! Sme boli pri fontáne na námestí-teda už je to zamurované a nechali sme po tej fontáne behať chlapcov a muž odbehol niečo vybaviť, aj som zbadala na druhej strane fontány, že Filipko niečo berie zo zeme a dáva do úst, tak som tam bežala a kočík som nechala stáť na druhej strane, tam som zbadala známu, tak som prehodila pár viet, vrátim sa a kočíka nikde! Taká panika ma chytila, že som skoro infarkt dostala. Som tam behala hore dolu a vtom som zbadala mojho muža ako je aj skočíkom kusok ďalej a velmi sa na mne zabával. Vraj ako to strážim kočík, že sa vykecávam a kludne ho mohol niekto ukradnuť. Skoro som sa rozplakaka, taký stres som zažila, som mu vynadala a bola na neho celý večer nasratá. 😠

pipka
18. dec 2009

niee, ale fifi stale reve, uz som tam polhodinu lezala a ked som dosla do obyvky, zase rev 🙄

a este mi aj padol net 😠

isiel tam zase v, tak uvidime...

jul
18. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 lum

lumah
18. dec 2009

mixka to tato ich vycvičil-hlavne Davida. 😀
jul bývala som sama, ja mám rodičov až zo Zlatých Moraviec.
jul pipka možno zas má prácu na gauči. 😀

jul
18. dec 2009

ahoj valentina
gratulujem k 1.prispevku 😀

lumah
18. dec 2009

pipiiiii ups... 😀 😝

jul
18. dec 2009

aj ja byvam sama a lezie mi to uz pekne na mozok 🙄

lumah
18. dec 2009

jul no nie je somár? Takto ma vystresovať!

jul
18. dec 2009

pipiiiii a m ze V roztiahol sedacku 😀

jul
18. dec 2009

ale ta radost lum,ako sa skodoradostne zabaval a len sa prizeral 😀

lumah
18. dec 2009

jul musíš si nájsť nejakú aktivitu, známych, stretávať sa s nimi, brávať aj malého, nesedieť doma len.

lumah
18. dec 2009

jul však to ma vytáčalo najviac, tie jeho srandičky mi nevadia, ale sa prerátal, lebo ja keď mám mrchu, nie sú so mnou žiadne žarty, si to pekne vyžral" 😠

pipka
18. dec 2009

jaaaj, uz nevladzem to pocuvat, ona neprestava vobec...idem jej skusit aspon dasna natriet, ak su to zuby... 😒
dufam , ze nas akurat teraz cez vianoce necaka take nespave obdobie ako prednedavnom 🙄 🙄 🙄

lumah
18. dec 2009

Bože baby idem spať, však je zas kopec hodín, zajtra chcem ešte piecť a stromček už vytasiť, najneskor v nedelu, nech nám už vysvecuje, dúfam že sa dožije štedrého dňa. 😝

valentina.west
18. dec 2009

ahoj jul, dufam,ze som narazila na plodnu temu a coskoro sa nase snazenie zuroci.Prve mi skoncila ms,od zajtra sa vrhame do dasieho snazilkovania, tak uvidime....skusame asi treti mesiac a som cim dalej netrpezlivejsia 😒 ☹

pipka
18. dec 2009

lum, viem si ta zivo predstavit, ako behas okolo tej fontany 😅

ja by som salela asi rovnako 😝

lumah
18. dec 2009

pipka ked jej budeš natierať dasienka, opáč, či jej očáky nelezu.

jul
18. dec 2009

ja uz vysvecujem,ale maly mi furt kmase nieco zo stromceka a niekam si to schovava 😅

pipka
18. dec 2009

babule, musim pre dnesok skoncit, nevladzem to pocuvat, tak paaa a dobruuuuu 😉

lumah
18. dec 2009

pipi asi si vieš predstaviť čo všetko mi v sekunde prebleslo hlavou-mala som tam všetko-peňaženku, doklady, balíčky z pošty, no a o cene kočíka ani nehovorím, myslela som, že omdliem od nervov!

jul
18. dec 2009

valentina...tak drzim palce aj ja nohach,nech sa vam tento mesiac zadari 😉

jul
18. dec 2009

idete uz? 😒

pipi ani sedmicku nekuknes?

lumah
18. dec 2009

valentínka nesústrfeď sa na to tak intenzívne, nechaj tomu volný priebeh, lebo just to nepojde.
Idem aj ja, dobrúúúúúúúúúúú.

jul
18. dec 2009

na mna tusim nieco leze...som jak mechom udreta 🙄 a zacinam kaslat

mixka
18. dec 2009

jejda julis, snad som ti to ja neposlala cez pc 😖

jul
18. dec 2009

asi mixi....asi 😠 😀