Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

mixka
19. dec 2009

ja so do teraz spala a som zvedava, co budem robit v noci 🙄

jul
19. dec 2009

mixi aj ja som spala poobede,tiez som zvedava dokedy zase budem cumakovat telku 🙄

jul
19. dec 2009

ani maly este nespi,som bola nacuvat za dverami a este tam nejake zvuky vydaval...asi sa hraje 😅 🙄

zabka132
19. dec 2009

cafteeeee 😎 ...konecne nam frci net. Mali sme zavireny notebook....takze podstupil cistenie, odvirovanie....a uz ide jak hodinky 🙂

jul
19. dec 2009

cafet zabiii

supeeeeer 😎

mixka
19. dec 2009

mna chyta hlad, pomoc 😅

zabka132
19. dec 2009

maly ma nadchu....tak sa stale budi....idem k nemu...zatial sa majte.

jul
19. dec 2009

ja uz tlacim salonky zo stromceka 😅

jul
19. dec 2009

ja uz kukam toho draka...dobre to je tusim 🙂

ale strasneeeeeee 😲

dudu
19. dec 2009

julis nerob chute na sladke 😠 ,
drak je dobry, ale sama by som to nepozerala

jul
19. dec 2009

dudušššš 😅
ved nemam inu moznost 😢

jul
19. dec 2009

idem si zapalit...kde sa flakate? 😒

dudu
19. dec 2009

sak ja viem....., ale ty si uz na to navyknuta, ja by som ziaden akcnak nepozerala sama..., a vlastne ja nerada pozeram nieco sama, ani rozpravku 😉

dudu
19. dec 2009

ful aj T prisiel teraz z balkona , bol si zapalit a smrdi jako tchor, fuuuj..., ako som mohla aj ja fajcit?..., dufam, ze po tehu nazacnem...

dudu
19. dec 2009

fuuu, julis dobreee, co? jaky magor ma vsetky zuuuubky vonku

jul
19. dec 2009

ja nefajcim vela...tak 5 cig.denne

jul
19. dec 2009

dobreeeeeeeee 😎

dudu
19. dec 2009

T chce prestat, aj sa mu to na par dni podarilo, ale znovu zacal a snazi sa drzat, tak pri tych piatich, ale niekedy mu to vyskoci aj na desat..., ja viem ake to je mat navk , neda sa to len tak ukoncit..., a preto mu ani nenadavam, sam musi na to prist , chlapec sa aspon snazi...

dudu
19. dec 2009

som dnes zistila ze nemam na zajtra TV program, no hruza...

dudu
19. dec 2009

ja si myslim ,z e keby som zacala znova fajcit , tak sa nezdrzim na piatich..., to by som asi zacala poriadne hulit

jul
19. dec 2009

ved si kukni na nete co bude

dudu
19. dec 2009

ano, ano, ale ked pozeram v casopise a zakruskujem je to takeeee, lepsie.
Mozem to menit alebo kochat sa, a stale sa k tomu vracat.... asi zajtra vybehnemm do tesca a kupim...

dudu
19. dec 2009

asi ppojdem spat sak som hladna a ked zaspim tak to tak necitim, tak dobru...
inac vrazdi tento co si prisliel vziat ten film...

dudu
19. dec 2009

nemohla som ist spat, sak je to take napinave

dudu
19. dec 2009

naaa co? julis isla si hajat? alebo fajat? alebo nemas co povedat? 😕

lumah
20. dec 2009

My sme včera večer ozdobili už stromček, dnes ráno chalani len ruky naťahovali, máme ho za ohrádkou, keď bude čas, ofotím, akú zábranu máme. 🙂

jul
20. dec 2009

duduuuššššš...perfektne to bolo,ja som to uz videla,len som si to vobec nepamatala,ale ten koniec som si pamatala,ako toho maleho chytila potom ho ta zena zastrelila 😎

jul
20. dec 2009

ja som nesla spat,len si uz pisala,ze ides,tak som vypla pc a odkukala este film 🙂

jul
20. dec 2009

lum,no som zvedava,aky mate,ja mam uz skoro vsetko z dola hore povesane,mne maly stale chodi gule zvesovat a cokoladove dukaty 😅