Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
20. dec 2009

V isiel rodny list vybavit v ten den ako nas pustali domov, som mu povedala, ze musim to mat hned, kvoli socialke a materskej, lebo tam to treba...inak by som na to cakala mozno aj mesiac 🙄
aj zamestnavatelovi som musela poslat fotokopiu

jul
20. dec 2009

pipi,kde je ten janda?

lia
autor
20. dec 2009

ved to,ja mu stale hovoreim,ze kvoli malej,este ju ani nedrzal na rukach kvoli chorobe

lia
autor
20. dec 2009

nemohol pipi,to som nechcela vobec,mal silnu chripku,od pondelka lezal u mamy a volal tam,ze ma chripku,aspon ze lezal tyzden.

lia
autor
20. dec 2009

baby,davali ste babatka spavat na bruska??

pipka
20. dec 2009

ano dudus, cele cesto na jednu nohu...prave preto, ze je tam vela polnky, aby sa mi to netrhalo 😉

julis, sak nevidim ho teraz...oni ho ukazali v detaile, bol nanho zaber a zakyval...ale neviem kde sedi...niekde v hladisku 😅

lia
autor
20. dec 2009

pipi,uz mas napecene?? 😀
juliššš,ty pecies??

pipka
20. dec 2009

lius, ja nie, ja len na bok a na chrbatik, na brusko az ked sa dala sama...okolo pol roka 😉

jul
20. dec 2009

liuššššš nie,ja to neviem 😅

wighy
20. dec 2009

ahojte babule

liuska som kulka fotky, Lea je naaadhernaa, velikansky gratulujem 😵
co sa tyka choroby, my sme na tom boli presne tak isto ked som sa vratila z nemocky s malou , muz bol chory jak fras, doma chodil len s ruskou a malu ani neviem kedy prvy krat chytil, uplne ta chapem 😔 😔 😔

pipka
20. dec 2009

lius, vacsinu uz mam, uz len makovniky a orechovniky a to robim az posledny den, aby boli cerstve 😉

lia
autor
20. dec 2009

ja len kvoli prdikom
ani ja julišššš 😅

dudu
20. dec 2009

pipi, jaaaj tak to ja som mala to rozvalkane cesto a to je tusim len 300 g , nemali to cerstve cesto....

lius nedavaj malu na brusko lezat.., ze vraj to nie je dobre

lia
autor
20. dec 2009

dakujem wighy 😵
moj ani nemohol ist pre nas wigh,pre mna to bolo hrozne ☹

mnaaammm pipi

jul
20. dec 2009

mne maly nechcel spat na bruchu asi do roka aj viac...on len na chrbte,koli tomu,ze bol taky pokruteny a museli sme s nim cvicit vojtovu metodu

lia
autor
20. dec 2009

a dnes ukazali v telke tie trojicky a vsetky boli na brusku.ja trpim s nou ked sa nevie vyprdkat,ale ja trpim stale za nu,ja som jak tukyno troska 🤐

pipka
20. dec 2009

lius a s papanim nemas problem, kvoli mliecku a kojeniu myslim...ci papas normalne vsetko? Neskodi malej nic?

ajoooj wigh 😉

dudu
20. dec 2009

baby viete co teraz papa moj milacik? rezen a pivo

pipka
20. dec 2009

hanula mala tiez take obdobia, dlllho len na chrbatiku hajala, potom dlllho len na boku, a teraz inak ako na brusku s hore ritou ani nezaspi 😅 😀

lia
autor
20. dec 2009

jem iba to co mozem,budem spekulovat az neskor,ved babo sa vobec nehybe,tak s nou cvicim,pijem fenyklovy caj

dudu
20. dec 2009

kamoska co dlho kojila pijavala caj pre kojace matky, kazde rano pol litra, kedze je tam vela kminu ci coho tak mala prdela viac nez chlap..

wighy
20. dec 2009

ja som sa tiez bala davat malu na brusko 😔

liuska drzte sa, vsetko bude dobre 😵

jul
20. dec 2009

mne zas padol net 😠 😠 😠

lia
autor
20. dec 2009

ako sa mas wigh??
sak mna boli aj ked stale lezi na tych bokoch,ci ju pliecka nebolia
aj ja ho pijem dudu

jul
20. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dudušššš

pipka
20. dec 2009

dudus...ze mu prajem dobrú chuť 😅 😀

dudu
20. dec 2009

lius tak to je dobre

jul
20. dec 2009

kto bol pre tba liuššš v porodke? rodicia?

dudu
20. dec 2009

co spieval smajda ako prvu pesnicku? a ako ju zaspieval ?

pipka
20. dec 2009

neboj lius...neboli ju to, to je pohodlne pre babo 😉