Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
20. dec 2009

liušššš......AKOZE RODZINNKA 🙄

a cele sviatky budeme spolu,,,preto uz nech to mam za sebou 😖

pipka
20. dec 2009

lius, ty s nou zatial ani nikam nechod...pekne doma v teplucku sedte 😎

wighy
20. dec 2009

jul len sa nepozabijajte 😔

my ideme den po vianociach do hor na par dni, som zvedava co z toho zase vzide, nonstop s muzom v jednej izbe uff to bude na odstrel 😝 😀 😀 😀 😀

jul
20. dec 2009

neboj wigh 😀 nejak to snad prezijeme koli malemu

wighy
20. dec 2009

jul spraaavne 😉

lia
autor
20. dec 2009

ja neviem wighy,kolko si vytrpela,teraz to vidim,ja som bola na prasky,ona tak vrieskala jak pavijan a teraz spi jak dudek,celu noc 9 a pol hodiny spala,cez den 6 a teraz spi uz od 19tej.a place uplne inac ako na zaciatku,musela ju aj hlava boliet z tych soplisiek

pipka
20. dec 2009

julis, co by si kvoli riskovi nevydrzala? Ved uvidis, ze to nakoniec bude fajn, budes mat s kym telku kukat, pokecat...ved si pisala, ze uz si v poslednej dobe dobre rozumiete 😕

wighy
20. dec 2009

juuuj zlatinko, ale uz bude dobre,uz ste domenka a ty sa o nu postaras najsamlepsie 😵

jul ber to z tej stranky ze po sviatkoch odide, ja toho mojho budem mat na krku nadalej 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
20. dec 2009

liuska, no chvala bohu, ze si odisla a mala bude do vianoc uplne fit, babulienka malinka 😵

lia
autor
20. dec 2009

ani nejdem,az ked bude zdrava a potom uvidime ake bude pocasie

mno parada juliššš 😀

wighy
20. dec 2009

jul inak som kukala to video ked maly tancuje je straasne podareny 😵

pipka a teba som sachcela spytat hanulka je po kom tkay smejko??je uzasna na fotkach 😵

lia
autor
20. dec 2009

ano,taka je zlatunka,ja sa z nej asi roztopim 😅 😀

lia
autor
20. dec 2009

ake video??

pipka
20. dec 2009

wigh, ona po nas obidvoch...my taky jeden velky smiech sme 😀 😀 😀 😀 a moj tata...nas dedo...to je vtipkar jak hrom 😀 😀 😀 a moj brasko tiez 😀 my sme taka vesela rodzinka 😀

wighy
20. dec 2009

pipka juuuj to si viem predstavit 😵

pipka
20. dec 2009

musim vam sem dat nove fotky, jak tu uradovala v zastere, ked tu bola duduska 😀

dudu
20. dec 2009

ten kandrac je teda cislo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wighy
20. dec 2009

pipka daaaaaaaaaaaaaj

ja pomaly idem do hajan, lebo ked lezim tak mi je dobre len postavit sa nesmiem lebo uz letim na wcko bleee 😔

lia
autor
20. dec 2009

aj ja uz idem,pipi daj foto,zajtra kuknem a julišššš,padol ti net?? 😕 😀 daj video 😉

pipka
20. dec 2009

stahovala som fotky, idem pridat 😉

jul
20. dec 2009

zas mi padol ten fasinger 😠

dudu
20. dec 2009

ked som malu hanulu uvidela medzi dvermi skoro som si vtedy cvrkala, bola uuuuuzasna, 😀 😀 😀 😀 😀 , a ked som sa na nej smiala ja , tak hanula sa zacala taaaak strasne smiat..., no bola bozska 😀 😀 😀

dudu
20. dec 2009

julis a cez co sa prihlasujes? lebo aj mne pada explorer, ale ja si net otvaram teraz cez operuu a je to bez problemov

jul
20. dec 2009

dudušššš cez aku operu? 😀

dudu
20. dec 2009

no to je taky prehliadac ako explorer, ale mne viac vyhovuje, lebo mozem mat porobene zalozky a nemusim zakazdym otvarat novy exp......

jul
20. dec 2009

wiiiigh dakujem 😵

jul
20. dec 2009

a kde to stiahnem ci co mam robit aby som sa k tomu dopracovala?

pipka
20. dec 2009

ja uz tiez cez explorer nechodim, furt mi to mrzlo 😠
ja len cez mozillu firefox 😉

dudu
20. dec 2009

www.opera.com, tam si to stiahnes zadara