Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
27. dec 2009

ani neviem kolko je tu dokopy programov....okolo 60-80?

jul
27. dec 2009

my kukame len
stv1
markizu
jojku
ct1
minimax
mtv
spectrum
discovery

jul
27. dec 2009

ja uz kukam Cold Moutain

ta scena ako tej zene zobrali to chore dieta v horucke a polozili ho na zem a vyzliekli...to bolo strasneeee 😖

pipka
27. dec 2009

my tiez len markizu, joj, STV1, CT1, primu, spektrum, minimax, bebe tv, a sem tam ak na joj+ ide nejaky serial...ako chalupari ale inak nic ine 😒

pipka
27. dec 2009

no to si pamatam 😔 smutny film ☹

pipka
27. dec 2009

ja uz asi pojdem pomaly do postele, ked nas V rano zobudi, nech sa aspon trosku vyspim 😅

jul
27. dec 2009

ja sem tam este stv 2 kuknem...mam rada tiestare filmy z 80 rokov 😅

aj cez vianoce davali ,hrala tam stzudenkova doktorku aj kroner hral primara a tana radeva sestricku...ale to bolo asi z 89 roku....ordinacia 😀

pipka
27. dec 2009

uz mi kazal na siestu dat budik 🙄 porazi ma rano, ked nas zobudi 😠 🙄

pipka
27. dec 2009

to som videlaaaaaa 😀 😀 😀 pekna starina 😀

pipka
27. dec 2009

no idem ja na kute...dobruuu 😉 zase zajtra ak sa mi podari 😉

jul
27. dec 2009

my ideme zajtra na babu,malemu sa tam hrooozne paci,nechce ani domov ist odtial,stale ho musim zobrat vrestajuceho na ruky a nalozit do auta 😖

jul
27. dec 2009

dobruuuu dobruuuuuuuuuuu

pipka
27. dec 2009

viem si predstavit 😅 ved aj my kebyze tam ideme, tak hanku odtial nedostanem 😒 😅

pipka
27. dec 2009

dobruuuuuuuuuuuuuu, paaaaaaaaaa 😉

lumah
28. dec 2009

ahopjte, pretty woman som pozerala aj ja-som si zaspomínala - pekný film. 🙂
jul chuďatko Riško, nech sa mu to rýchlo zahojí. Už je veľký chlap- že dva roky! Pekne to ubehlo. 😀 😝

jul
28. dec 2009

ahoteeee 🙂
lumi,ma to napuchute,hornu peru ma jak cernoch 😅 ...alerobi zle tak isto ako predtym,uz aj zabudol,ze co samu vcera stalo 🙄
od rana vymysla...asi ma odvezu do blazinca 🙄

ajka23
28. dec 2009

cafet, tak som sa konecne dostala ku PC, vianoce otrasne, hlavne co sa tyka svokra, no, je to cisty alkoholik, strasne nieco, nikdy viac take sviatky... 🙄 🙄 🙄 😖 😖 😖
stale otravoval emu, ta samozrejme vrcala, stale si ju chcel niecim kupit, tak jej hadzal piate cez deviate, no katastrofa, som sa s M aj povadit stihla na vianoce, som povedala, ze radsej budem sama ako mat toto aj o rok... 😠 😠 😠 😠 😉
jezisko dosiel, len z PP si stale cestu nenasiel, vcera dosiel uz otec, tak tu je zase veselo... 🙄
papapa zatial

jul
28. dec 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

dnes sme zase boli na snieziku 🙂

jul
28. dec 2009

ajuuuuuuuuššššš a inaaac akooo?????,,
mrcha dufam nepriiide 🙂

mixka
28. dec 2009

ahojte 🙂

mne dorazila mrcha dnes, som cela happy 🙄

pipka
28. dec 2009

mixi, gratulujem 😒 uz nech je prec 😉

my sme tu dnes mali nasu Katku...skoro krstnu...taaak sme sa narehotali, ze snad sme aj cvrkli vsetci 😀 aj brasko tu bol...no krasny den 😎

jul
28. dec 2009

CAFET 🙂

konecne klud 😎

pipka
28. dec 2009

ajus, no super 🙄 ti teda nezavidim 🙄 ja ta obdivujem, ze to zvladas...ja by som rovno povedala, ze ho tam na Vianoce nechcem a hotovo 😠 na to mal mysliet ked slopal, ze bude sam na vianoce... 😖

pipka
28. dec 2009

julis, aj som rozmyslala, ze by som zajtra s hankou vybehla na babu, ale ked my nemame tu blbu ohradku na sankach 🙄 vy ako chodite? 😕 so sankami?

mixka
28. dec 2009

pipi veru, nech uz zmizne, len mi to vychadza kraaaaaaasne na lyzovacku 🙄 🙄 🙄

pipka
28. dec 2009

mixi a tie lieky si nezohnala? 😕 citron papaj...mne to pomahalo 😅

jul
28. dec 2009

pipi,my sanky nebereme uz,dnes sme vobec nebrali,lebo maly mi vyskakuje z nich za jazdy 😠
on sa len vala po snehu a dnes chcel len pri bufete sediet,lebo tam boli 3 macky,tak ich poprehanal 😅

a macka neni cica,ale fufu 😅

pipka
28. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 zlatyyyyyyy 😀

pipka
28. dec 2009

tak vezmem sanky bez ohradky a hore bude slapat a dole sa spusti so mnou 😀

jul
28. dec 2009

a kedy chces ist? ja ti poziciam nase