Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
28. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ninka

jul
28. dec 2009

aku debatu pipi?

jul
28. dec 2009

co pozerate v telke? zas nic nedavaju 🙄

ninka1234
28. dec 2009

jul tebe sa to smeje, ale mne už niekedy kypia nervy

pipka
28. dec 2009

ja som teraz prepla na STV2 tam zacina Vaclav, taky cesky film 😉 lebo ved nikde nic normalne nie je 🙄

jul
28. dec 2009

ninka,viem si predstavit,mna poraza pri jednom a niekedy uz fakt nevladzem 🙄

pipka
28. dec 2009

ninus, uplne ta chapem 😅 ja mat doma takych dvoch pubertakov, tak tiez ledva cakam na skosky rok 😀 a ich nebavi aspon niekde na zimak sa ist korculovat...alebo nieco...ist von s kamosmi...

jul
28. dec 2009

pipi uz si to videla? ja som tiez prepla

ninka1234
28. dec 2009

niekedy mám pocit, že ich nebaví úplne nič, len sedieť doma a žrať mi nervy 😠

pipka
28. dec 2009

julis, mali sme debatu o peniazoch...tak som to rychlo stopla 😖
lebo ze vela miname... on si ani neuvedomuje, kolko platime za nakupy, a je to on, kto vzdy povie, kup jogurtov radsej viac...nech mame...a tak je to so vsetkym... a ked kupim dva nutrilony a hanke kase, ovocia kopec, atd...tak tie palky su...ale s tym ja nic neurobim...proste dieta stoji peniaze...ale to si mal uvedomit pred tym, ked odchadzal z roboty... 😠 🙄 teraz mu skoncila podpora, tak ma uzko pri zadku, ze nezarobi... 🙄

pipka
28. dec 2009

ja som to uz videla , ale je to dobry film, sice dost vazny, ale dobry, tak radsej si to pozriem ako nejaku americku kravinu 😅 😉

jul
28. dec 2009

pipi,tak musite setrit na sebe 😀

odteraz uz len jogurty,ovocie,nutrilon a kase pre hanku a nic ine.pre vas len caje a pecivo

pipka
28. dec 2009

ved to...ja som si na seba a pre seba nekupila nic, co som na MDani oblecenie , ani kozmetiku, nic.....ale jeho vselijake vyjazdy do Prahy...a sedenia s kamaratmi a piva...to sa zabuda... 😠 🙄
teraz len na jeho 40tku sa minulo nehorazne vela...lebo on ma sto partii a so vsetkymi potreboval pooslavovat 😒 a ja oslavujem doma pri piskotovej torte 😅

pipka
28. dec 2009

v kine som boal naposledy v marci 🙄 zato on si kupil permanentku na plavaren za 70€, a bol asi trikrat plavat a potom chodila jeho sestra...a samozrejme, ze mu ona za to nedala ani cent 😠 🙄 ...takto moj manzel setri 🙄

ninka1234
28. dec 2009

jul, ved na nikom inom ako na sebe sa ani šetriť nedá. Deti zjedia všetko, sú to neskutočné výdavky a to mi sme doma piati

jul
28. dec 2009

ja viem ninuššš

pipka
28. dec 2009

ninus, my len traja...ale zjeme za piatich 😅 fakt, u nas sa neskutocne mina na zradlo 🙄
a to ja naozaj zjem malo teraz....mne nejako prestalo chutit sa tak precpavat, ale zato v si dava aj za mna 🙄
on pokazde minimalne dva taniere polievky a potom druhe...a este si vzdy prilozi a vecer to doje 🙄 nam velmi maaalokedy zostane nieco aj na druhy den 🙄

jul
28. dec 2009

aj si mu to povedala pipi?

tu debatu o minani tusim zacal ten pravy 😒

jul
28. dec 2009

a kde je nasa dudušška?

pipka
28. dec 2009

no ved povedala...ale tak akoze v pokoji...nehadali sme sa...tak len skonstatoval, ze ok, ze si mam kupit, ked nieco budem potrebovat...ale ze sa musime krotit...tak neviem, kto by sa mal krotit 😒

ja uz rok si potrebujem nakupit spodne pradlo, lebo ma vsetky gatky opustaju, ale este som sa k tomu nedostala 🙄 😅

jul
28. dec 2009

ja som si nakupila tiez spodne pradlo a pancuchy aj ponozky nove,tiez uz som to potrebovala 😅

ninka1234
28. dec 2009

pipi, niežei si sa k tomu, nedostala, ale stale si určite povieš že kúpi si potom

pipka
28. dec 2009

no ved ja asi teraz tiez nabehnem a nakupim si aspon patoro gatiek, ponozky a silonky...ked uz mi jezisko nedoniesol 😀 😅 😀

pipka
28. dec 2009

ninus...no tak nejak...idem na trh, ze si kupim spodne pradlo...a odchadzam s hankinym pyzamom...alebo niecim pre V 😒 ...a ja s holou ritou 😅 🙄

pipka
28. dec 2009

ale teraz ma hanka tolko veci, aj na vianoce podostavala, ze do leta jej nic nemusim kupit, tak nakupim sebe ...gatky 😅 😀

jul
28. dec 2009

ja som to tiez tak robila pipi,len pre maleho a pre R a pre seba skoro nic 😒

ale uz som sa nasrala ako odisiel R,tak som si nakupila vselico 😠

jul
28. dec 2009

ja som inac musela zmenit satnik,lebo som schudla 10 kil a vsetko na mne viselo 😅

pipka
28. dec 2009

ved ked mas za co julis...aj ja by som si vedela nakupit 😒 ale ked nemame...tak si nekupim...a ak tak naozaj len to najnutnejsie 🙄 a to nehovorim, ze na dovolenke, co sme boli, tak nam dve tretiny zaplatili nasi 😒

ninka1234
28. dec 2009

jul, a ja si presne to rozprávam, že ked schudnem 10 kíl, tak si nakúpim, len zatiaľ sa nič nekoná, takže nakupujem stále ostatným 😠

pipka
28. dec 2009

ja by som zase potrebovala vacsie veci 😅 ..nejak to na mne nie a nie visiet 😀 😀 😀 skor som jak jelitko 😝 🙄 musim si na leto nieco kupit..aspon na trhu, lebo toto leto som este tehu tricka nosila 😅 ...leda ze by som schudla.... 😅 😎 co by som veeelmi rada...a radsej usetrila za nove veci 😉