Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
1. jan 2010

mozno o 9 mesiacov bude poskulovat po tebe maly Patko s postielky 😵

lumah
1. jan 2010

pipi ak budeš chcieť, pošlem ti to poštou. 🙂

lumah
1. jan 2010

Do pondelka to snáď posťahujem, ide to strašne pomaly. 😝

ajka23
1. jan 2010

haloooo, zijete? 😀 😀 😀 😀

lumah
1. jan 2010

ajka ja áno, ostatné neviem. 😀 😝
juuuul, aké šalátiky si robíš, nedáš receptíky?

ajka23
1. jan 2010

manzel sa lieci zo silvestra, tak mam chvilu pokoj, tiez sme mali horu riadov, ale uz je pokoj... 😉

dudu
1. jan 2010

cawes,
ako sa dnes mate, pozeram ze chudnete?

na zumbu som chodila ale DVD nemam..., mam len pillatest na piatich dvd ale ked som videla to prve ako sa tam pomalicky roluje do klbicka a potom sa vyrovna este pomalsie tak ma v r...i stipalo a dalej som nepozerala..., ja by som sa asi doma neprinutila sama cvicit, mne to vyhovovalo ze som musela niekam dochadzat

lumah
1. jan 2010

dudu ja musím so sebou niečo robiť, lebo som ako šulec a necítim sa dobre takáto tučina. Som bola zvyknutá športovať predtým a chcem sa k tomu vrátiť, len doteraz som mala stále robotu okolo dvojok a bola som unavená, už to začína byť lepšie s nimi, aj ich druhí skor postrážia, ako keď boli úplne malinkí.
Ja som tiež chodievala do fitka, ale to keď som mala o 20kg menej, teraz som zo seba zhnusená, nie to ešte sa pretrčať vo fitku a chytať tam debku z tých tenkých špáradiel okolo mňa.

jul
1. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 lum

jul
1. jan 2010

ja som v zivote vo fitku nebola 😅

wighy
1. jan 2010

ahojte

noooo tema receptina na salaty ma zaujima tka sem hodte nejakeeeeee

jul ani ja hehehehe a ani sa nechystam

wighy
1. jan 2010

jeeejda aka hrubka sorry
recepty 😀 😀 😀

lumah
1. jan 2010

juuuul nedáš mi nejaké receptíky alebo ingrediencie, čo si dávaš do šalátikov, ako ich robíš? Možeš aj do IP.

jul
1. jan 2010

ja si robim take salaty,ze nakrajam si paradajku,papriku,cinsku kapustu a stonkovy zeler,okorenim a zalejem balsamicom
alebo cinsku kapustu,paradajku,vajicko a zase zalejem balsamicom a okorenim
alebo papriku,uhorku,rajcinu,stonkovy zeler a nakrajam na male kocky tvrdy syr alebo fetu a zase zalejem balsamicom a okorenim 😅 ja len take balsamicove

a este si robim grilovanu zeleninu...to nakrajam cibulu hodim na panvicu,na vacsie kocky papriku,baklazan,sampiony,dam olivovy ojel a cervenu mletu papriku sojovu omacku,korenie to jem potom s hriankou

lumah
1. jan 2010

jul to su celkom mňamky veci, budem k tebe chodiť na večeru a ešte si aj zašportujem, kým tam dojdem. 😀
Díííík, skusim to aj ja, aspoň na tu večeru.

lumah
1. jan 2010

jul a cez deň čo papáš?

jul
1. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 dobre,to mas furt do kopca

lumah
1. jan 2010

ja viem, však práve perto- a mala by som utekať, lebo od nás zo Záhradnej to zas nie je tak ďaleko. Do batohu dám nejakú zeleninku, aby si neskrachovala na mne a kým sa vrátim späť, tak to hneď aj vybehám- to budem o chvilu ako tie špáradlá vo fitku. 😀 😀 😀

jul
1. jan 2010

ranajky KAVIčKA 😀 😀 😀 😀 to musi byt ako prve,potom neaky jogurt,jablko alebo banan,alebo celozrnny rozok so sunkou,ale suchy,ja to aj tak lubim
🙂
na obed nejaku polievku co robim pre maleho....brokolicovu,zeleninovu,mrkvovu,porovu......
a nejake maso len zo zeleninou,alebo cestoviny alebo nejaky privarok...kelovy,luskovy,sosovicovy....
a na veceru len salat,ale max.do 6tej a ked som hladna aj neskor,tak uz len jablko

ziadne sladkosti,presolene jedla a mastne vyprazane.....ale neni to moc drasticke,ale urcite to kilo za mesiac aj viac dam dole,len to treba dodrziavat a hlavne vecer nejest

jul
1. jan 2010

a ked este budes pred sebou tlacit kocik s drobcami...ajajaaaaaaaj,to budes zachvilu priesvitna 😀

jul
1. jan 2010

ja som dost schudla aj ked som chodila na vodicak...rano z cajle na juh odniest malehok nasim,odtial do mesta na vodicak,z vodicaku na juh pre maleho a z juhu na cajlu domov 😝

ale kondicku som mala vtedy jak nejaky vrcholovy sportovec 😀

lumah
1. jan 2010

jul to sa mi páči-to tvoje jedenie, ale to ješ len trikrát denne, ja by som si to radšej rozdelila nejak aspoň na 5x, lebo určite budem hladná medzitým a to nie je dobre, lebo telo si ukladá do zásob, ked je hlad.
Ty keď nemáš rada cvičenie, ako šport ti pomože tá chodza-aelbo dlhšie trate-ja chodievam s krpcami pešo do tesca a Lidla a to ich tlačím pred sebou v kočíku-dosť váha teda.

jul
1. jan 2010

jasne ze jem aj medzi,ale len ovocie...ake mam prave,ale vacsinou jablka,lebo tie mi chutia najviac

lumah
1. jan 2010

jul ja som sa teraz tak dorazila... jedla som koláčiky a vypila kávu, no mám dosť. Asi tie koláče vyhodím, alebo ich mužovi dám do roboty, nech ich nevidím, napieklasom ich plnú r..

jul
1. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ja uz chvalabohu nemam doma nic okrem saloniek...ale to sa chystam odniest k nasim 😀

zajtra robim plny kotol brokolicovej polievky,tak to budem aj obedovat a aj vecerat

jul
1. jan 2010

ja uz zajtra davam do rici stromcek,uz mi to tu vadi,maly tam furt jasuje,uz je spodok uplne prazdny 🙄

jul
1. jan 2010

maly je uz hore,idem s nim nachvilu von na dvor,lebo sa uz nudi,nechce jest a je zly jak cert
tak pa zatim 😉

lumah
1. jan 2010

jul papa, idem aj ja, deti sa tiež zobudili a ideme kuk aspoň babku a dedka do vedľajšieho vchodu, lebo su chudáci hotoví z toho, že su stále doma.

dudu
1. jan 2010

nooo, aby som vas ukludnila, tak som sa odvazila odvazit a 89 kil je tusim aj na mna dost 😕 prir,astok na vahe 15 ,

jul
1. jan 2010

dudu,to dokopy 15?
to si dobraaaaa 😎
ja som pribrala 25kil cez tehu 🙄