Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
3. jan 2010

chudatko male 😔 sa natrapia babulky, kym im vyjdu...a potom zacnu zase vypadavat 😅
a ked nespi poobede, kedy ho vecer ukladas?

jul
3. jan 2010

vcera isiel spat o pol 8 mej vecer a dnes o 7.mej 😅

a to sa mi vcera vecer asi okolo 1nej zobudil,akurat som sa umyvala v kupelke,rozleteli sa dvere a maly usmev jak slniecko a uz isiel hracky vyberat

jul
3. jan 2010

tak som ho hned brala do postielky,spravila mlieko a pustila este pesnicky v telke,tak sme chvilku kukali,ale on vypraval,blabotal,viskal a este aj šiši zbadal v jednom klipe,tak uz len krical,ze tam je šišiššššiiiiiiiiiiiiii 😀

jul
3. jan 2010

dnes ho dedo naucil,ze fúúúúha fúúúha 😅

pipka
3. jan 2010

a kedy potom zaspal? 😅

hanka ked sa takto v noci zobudi, ja ju len prenesiem na moj vankus a zalomi v sekunde...teda vacsinou...a potom ju aj s vankusom supnem naspat do postielky 😅

jul
3. jan 2010

kedy uz zacne ordinacia a panelak?

pipka
3. jan 2010

a lukasko dnes hanku naucil, ze koš...lebo stale hadzala špinky po zemi a on stale ze do kosa to daj, do kosa....tu je kos, tu je kos...a ona zrazu, ze kos, kos, kos... 😀

pipka
3. jan 2010

netusim, zatial v tomto programe este nie je 😒

pipka
3. jan 2010

no mne filmik skoncil, uz som vykrivena jak paragraf, tak ja idem....paaaaaaaaa 😉

dobruuuuu 😉

jul
3. jan 2010

no potom som to asi po 20 minutach vypla,ale to mu nevadilo,ale hned preliezol ku mne na postel a chcel sa hrat akoze sa schovame pod paplon....no hned zbadal chrumky na stoliku,tie zlte kukuricne,tak isiel chrumat a chcel aj mna krmit potme 🙄 ,potom este telefonoval akoze s tatom,na stoliku bol mobil,tak sa robil zaujimavy...no a potom si isiel sam lahnut a ja si uz nepamatam...len som sa zobudila rano zase na smrad 🙄

jul
3. jan 2010

vidis,aj ja skusim zajtra naucit maleho ze kos....len aby potom stale nechodil do kosa a nehrabal sa v odpadkoch 😅

pipka
3. jan 2010

zlatyyyyyyy 😅 😀 a rano ti odor spravil...jak nam hanka 😝 😀 😀 😀 tiez rano 😅

pipka
3. jan 2010

no my uz mame koš zalepeny...inak sa tam rypala stale 😒 😅

pipka
3. jan 2010

padam ja uz, paaaaaaaa 😉

jul
3. jan 2010

som musela asi 2 hodky vetrat 🙄 🙄 🙄

jul
3. jan 2010

caaaago beeelo 😎
idem ece na jednu 😉

jul
3. jan 2010

inac take male deti a koooooolko smradu vedia narobit 🙄 😝

lumah
4. jan 2010

ahojte! Tak boli sme dnes u tej dokiny na kontrole, tak aby toho nebolo málo, Filip má žabu. Mužovi sa zdalo, že má nejakú pusinu bielu zvnutra pery-ešte mi hovorill, že má vysušené pery. Odstrániť žabu - to znamená okrem dezinfekcie úsť vyhádzať všetky dudle, flaše-ja som vyhpdila len tie sosáky a kupila nové, však mám avent flaše, stoja majlant, a okrem toho flaše som vydezinfikovala a vyvarila, aj keď len vyvarenie nestačí na plesne. Kupila som ajatín a zriedila ho, musím všetky hračky, čo dávajú do pusy - to znamená že všetky 😝 v tom ajatíne ponamáčať alebo poutieraťm potom všetky plochy doma, čo olizujú, postielky, nábytok- no vidím to tak na pol dńa roboty minimálne. David to zatial nemá, aj keď si v kuse prehadzuju dudiny.
Ozaj vedeli ste, že tá modrá gebuzina, čo sa tým potiera žaba v puse je rakovinotvorná? Hlavná vec, že dcere som to dávala, keď bola malá a mala žabu. Teraz existuje taký prášok, do ktoreho sa naleje voa a dá sa vypiť pred spaním a žaba je do rána fuč. Ale ak sa poriane všetko nevydezinfikuje, može sa vrátiť.
No tak že takto sme dopadli-zas mám len ja robotu.
Ale musím sa pochváliť, túto noc spali krásne obaja. 🙂

lumah
4. jan 2010

Tak ma napadlo, čoi vobec ten Filiko mal hnisavú angínu, či to nemal žabu minule, keď sme boli u dokiny. Ale zas mali obaja vysoké teploty, tak asi to bola angína.

jul
4. jan 2010

ahoj lum
a co ta angina? co hovorila doktorka na to? uz je to dobre?
Ktory je Filipko? ten mensi tmavsi? Nebyva on castejsie chory ako Davidko?
No to je strasne co ti drobcovia musia prezit a musia sa natrapit 😔

To odkedy je ta fialova vodicka rakovinotvorna? 🙄 Ved mne to este pred pol rokom v lekarni predali,ze to je super vec 😀 😀 😀 😀 😀

jul
4. jan 2010

ozaj babule,kolko maju vase deticky dlhe slapy? lebo ja som malemu merala a ten uz ma 16cm slapu 😅 🙄

pipka
4. jan 2010

no lumi, super 😝 co ste vy este nemali...vas tusim uz vsetko postretlo 😅 alebo si to predcerpate na dva roky a potom budes mat klud 😎 😀

no my sme zabku nastasie este nemali, ale tiez mi v lekarni teta hovorila, ze ta modra tinktura je na to najlepsia, ked som sa este ako tehula vypytovala na vselijake blbosticky do detskej lekarnicky...dobre ze som to nekupila 😅

pipka
4. jan 2010

julis, hanulka ma c. 22 tak neviem kolko to je cm, pomeram jej ked vstane 😉

pipka
4. jan 2010

inak som sa dnes zase len vytocila, bola som rano na tom urade prace...SVaR...a ze si podam tu ziadost o ten zvyseny rodicovsky. No specialne som tam dvakrat kvoli tomu volala, ze co vsetko k tomu treba...a povedala mi dorazne, ze ak som bola zamestana, tak nic, len obciansky, ze ostatne maju a tlacivo maju oni tam...tak som tam nabehla, vyplnila ziadost a ta krava mi zahlasi...ze este potrebujete od zamestnavatela potvrdenie, ze ste v prac. pomere a ze momentalne poberate rodicovsku... 😠 😠 😠 ty kokso! Keby som sa jej stokrat neopytala...ze NAOZAJ nic ine nepotrebujem, len OP, nie ze tam pridem a vy mi poviete, ze este od zamestnavatela nieco...a dnes mi toto povie 😠 😠 😠 no skoro som ju tam oplula 😝 😠 😠 😠 krava!!!

tak som hned volala do roboty, lenze tam maju vsetci este prazdniny, tak na MÚ nikoho...tak az buduci tyzden si pre to pojdem...no mohla som to mat uz z krku 😠 🙄 nemam slov! 🤐 😠

pipka
4. jan 2010

a pozdravuje vas vsetky Ajka, ze keby vam chybala...tak ma pokazeny pocitac 😅

tak som ju pozdravila a zablahozelala k zajtrajsim meninam 😉

dudu
4. jan 2010

lum a na zabu nestaci len borova voda? 😕 , my sme len to patke davali a nic sme nedezinfikovali, len sme vyvarili co sa dalo a oprali a uz sa jej to nevratilo...

jul moja mala ma asi tak 5 cm nozicku 😅 😀 😀 😀

pipi ale ved aj v telke ked o tom hovorili, tak povedali ze nepotrebuju nic od tych matiek co uz poberaju rodicovsky, ze papiere od zamestavatela a to co si pisala porebuju len tie co prechadzaju z matersej ma rodicovsku 😕 ,

lumah
4. jan 2010

pipi tá tinktura je vraj fakt karcinogénna, povedala mi to dnes dokina, vraj chodí pravidelne na školenia a je to na základe najnovšieho výskumu, vraj veľa lekárov nechodí na školenia a potom nevedia, aby som si dávala pozor, keď mi to budu niekde na pohotovosti napr, dávať. Nám dala v takej flaštičke prášok a k tomu malú striekačku, aby som vedela kolko vody doliať a dať vypiť pred spaním, lebo tá pleseň nie je len v ústavh, ale zlezie aj do hrtana, takže keď to vypije, dostane sa to všade a do rána by mal mať klud. Pamätám sa, že tou tinkturou to bolo treba viackrát natierať.
pipi ešteže píšeš, že treba niečo aj od zamestnávatela, inak riadna kravina, lebo by to tam mali mať, však rodičovský a predtým materskú si dostala na základe toho, že si predtým pracovala, nie? To čo za stupidnu byrokraciu zas tu vyrábajú? 😠
jul Filip je ten väčší - blonďák, Davidko je ten tmavý drobček. 😉
jul angína je v poriadku, zliezlo im to nižšie, ale my sme už skúsení, takže sme dokinu predbehli, som jej hovorila, že sme im nasadili Fenistil, kalciový sirup, po dvoch dňoch Sinupret namiesto kalciového s.a ešte sme im aj na hruď a chrbátik dávali ten eukalyptový balzam, tak to pekne všetko zabralo, len stoptussin nám naordinovala už.
Som vyhodila všetky dudle, cucáky z avent fliaš-tých čo netečú, všetko nové kúpila. Inak baby, ktoré máte avent flaše, kukli ste niekedy, keď ste dali dole tú tesniacu gumičku, čo za humus sa nazbiera v tom cucáku zvnutra? To sa vôbec nedá vyčistiť, taký čierny humus sa tam nachytá. Som rozmýšlala, či aj z toho to nemohol dostať.

dudu
4. jan 2010

http://tvnoviny.sk/spravy/regiony/vyberte-novu-...

baby zahlasujte za spz bratislavy, ja som uz zahlasovala 😅 😉

jul
4. jan 2010

😅 😅 😅 😅 lum a ja ze naopak....ale tak sa mi to hodilo,meno pre toho maleho drobceka ze Filipko 😵
aj moja sestra ma Filipa a on je taky drobny,tak asi preto 😀

jul
4. jan 2010

a aka sa ti lubu duduššš?