Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
5. jan 2010

wiiig a Laurinka uz vsetko rozprava?

wighy
5. jan 2010

tak snad nepojdeme zbytocne hehehe

v podstate rozprava uz vsetko, uz mi z toho niekedy vlasy dupkom stoja a posledne dni zacina vsetko negovat lezie mi to na nervy 😝

jul
5. jan 2010

mne maly uz zacina konecne,snazi sa opakovat,aj rozumie vacsinou co od neho chcem
ale pomalicky mu to ide,doteraz moc nerozpraval 😒

jul
5. jan 2010

uz fiči ten kon tusim normalne

wighy
5. jan 2010

jul to nevadi, ved le nteraz mal 2 rocky, niektory chalani u nas v teme tiez ece moc nekecaju, moj brat zevraj do svojich 3 rokov nepovedal ani ň a v 3 rokoch zacal plynule vety po slov aj mad. 😀 😀 😀

wighy
5. jan 2010

no uz bolo na case

wighy
5. jan 2010

co ste robili dnes??

jul
5. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 wiiiig ja skapem

jul
5. jan 2010

wiiig,my nic,len sme sa tak poflakovali po dome 🙄

volal mi okolo obeda R,ze nech nikam nejdeme radsej,ani autom ani pesi,lebo je poladovica jak svina a ze on uz bol obleceny a pripraveny,ze ide za nami a zbadal poladovicu,tak nechcel riskovat 😒
tak pride zajtra.

wighy
5. jan 2010

takze klud,ved ece budes rada ked bude ticho, mne to jej trepanie hore dole obcas leie na nervy,hlavne ked nieco kukam tak ona pride ku mne asi 5cm od mojej hlavy otoci mi hlavu rukami nehc na nu kukam a zacne mi rozpravat 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wighy
5. jan 2010

aha takze dnes nebol??

videla som v spravach aka bola v blave poladovica

u nas nist nastastie

jul
5. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zlataaaaaaaaa

jul
5. jan 2010

nie nebol,koli tej poladovici

jul
5. jan 2010

a co ti tak zvykne rozpravat? 😅

wighy
5. jan 2010

nooo hehehe ved uvidis hehehe

ona tera zvsetko neguje ked poviem pod idem cikat ona povie necikat, alepobo ideme pit ona povie nepit

iveme von povie nevon,no to mi dooooost lezie na nervy 😀 😀 😀 😀

jul
5. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sranda

to aj maly stale na vsetko odpovie nene alebo nena .....naschval 😠

jul
5. jan 2010

ty si tiez s nou cele dni sama?

wighy
5. jan 2010

vsetko co ju napadne, krasne sklad vety, v sklonovani sa obcas kopne ale to nevadi

dnes si napr nasadila capicu schytila kabelku a kocik a isal ku dveram a ja soa jej pitam kam ides oan ze do za maguskou do anglicka a ja ze lietadlom alebo peso???ona ze peso lietadlo ze drahe 😀 😀 😀

maguska je moja svagrina terza bola na sviatky doma a v nedelu odchadzala spat

alebo minule rano tato isiel pracovat a mala sa zacala obliekat sa jej pytame ze kam ide ona ze do pace, sa jej pytat a co tam budes robit,ona ze montovat okna s tatom 😀 😀 😀 😀 😀

wighy
5. jan 2010

v podsatate hej, sice muz je doma posledne 3 tyzdne ale aj tak je zalezeny v izbe , potom obcas dojde segra ale to iba na chvilku a par krat do tydzna ideme ku svokre na 2 hodinky inak sme stale same,sa aj bojim ako bude reagovat na skolku kedze male deti v okoli moc nemame 😢

jul
5. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ukecana teda je

pipka
5. jan 2010

tak my hlasime navrat z divadla 😵

wighy
5. jan 2010

no to teda je a strasne vela sa uci z rozravky

vcera sa jej pytam ze laurinka aka je polievka a ona ze fantastiku polievocku navajila maminka

alebo minule pride ku mne a hovori ze joztomij a ja ze kto je roztomily??a ona ze jajuska 😀 😀 ja to slovo ani nepouzivam a teraz som si vsimla ze v rozpravke Fifi ho casto hovoria 😀 😀

wighy
5. jan 2010

jeeej ahoj pipka ako bolo????kto vam strazil fifinku???

jul
5. jan 2010

ja som s nim furt sama,teda teraz zrazu chodi R skoro denne,tak si obcas vydychnem,alebo ked potrebujem nakupit velky nakup,tak ho dam k nasim zatial a z nakupu ho len vyzdvihnem.....inac sme stale sami a svokor chodi furt za malym,to je jeho pokladik...ale ziadne male deti nemame v okolo 😔

wighy
5. jan 2010

ta kste na tom ako my,ja sa hrozne bojim skolky ale zatial sa na nu tesi tka snad to bude ok len ona tiez moc robesnikov nepozna tak uvidime

jul
5. jan 2010

ma rada fifi z kvetinkova?

u nas leti masinka Thomas ,Chuggington alebo aj Nody

jul
5. jan 2010

ja sa toho nebojim ze pojde do skolky,len sa bojim toho,ci sa do septembra nauci chodit na nocnik,lebo zatial hopouziva ako klobuk ☹

dudu
5. jan 2010

tak referujem zazitok ale len na skok, lebo milacik je straaaaaaaaaaaaasne hladny a ma chut na sunku s vajcom 😅 .
Zazitok na tri zimy, superne, akurat som si myslela , ze ked bude zbor zidov spievat, tak mi naskocia zimomriavky ale nenaskocili...., inac nema to hybu, byt takto na kulture 😉 .

jul
5. jan 2010

no zdravstvuj pipi ako bolo?

wighy
5. jan 2010

hehe neboj dovtedy je casu dost, zvladnete to

miluje fifi a posledne dni aj chugingtom pri to ani nedycha, pat a stan ,leon, nody, mr.bean tieto zboznuje aj franklina