Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

ajka23
9. jan 2010

asi sa tebou inspiruje julis... 😒

jul
9. jan 2010

aji,asi 1000 ihiel by som kupila 😉

lumah
9. jan 2010

wighy ja kým ich oblečiem, som komplet spotená, obliekam ich postupne na striedačku a seba ešte nakoniec doobliekam, ale to si musím švihnuť-proste pre mňa su to dosť stresy. Keď je doma MM, tak ich oblieka on, ja sa oblečiem medzitým, vezmem jedného už von a on oblečie druhého a prídu za nami. Je to o hubu v zime, lebo raz jedného, raz druhého naháňam po byte. 😝
ráno som sa vážila nalačno, mala som o kilo menej. 😀 😉

jul
9. jan 2010

aj ja som spotena ked sa obliekame 🙄
uz nech je jar

lumah
9. jan 2010

Taká som nažhavená, že asi začnem buduci týždeň aj s tou zumbou v dni, ked nebeháme.
pipi tak z tých 4 dvd funguju len tri, ani za boha neviem s MM dojsť na to, prečo to jedno trhá, MM mi povedal, že pri tom sťahovaní a dávaní dokopy sme robili aj iné veci na notebooku, vraj sa mohla na chvilu pamäť znížiť či čo a mohlo to zle načítať.kašlem na to, tak budu len tri.

jul
9. jan 2010

lum a nemavas svalovicu?

ajka23
9. jan 2010

u nas sa pekne rozprsalo... 🙄 🙄 🙄

jul
9. jan 2010

mne sa dnes nic nechce,som dnes za lenivuuuuuuu 😝

ajka23
9. jan 2010

som rada, ze nie som sama... 😉 🙂

jul
9. jan 2010

u nas neprsi...len tak trosku kvapka....zatial 🙄

jul
9. jan 2010

asi len hodim co to do pracky a dam to na radiator a to staci 😅

jul
9. jan 2010

Nic teraz v telke nedavaju,same chrunoviny 🙄

ale zachvilu mi ide STALLONEEEE 😵 😵 😵

jul
9. jan 2010

Ajiiii uz to prislo aj k nam....uz leje 😠

ajka23
9. jan 2010

som rada, sa rada podelim s kamoskami o vsetko... 😀 😀 😀

si ma inspirovala, som zapla pracku... 😉
Silvestra ja nemusim... 😒

lumah
9. jan 2010

jul mávam, ale len takú jemnú, asi tie svaly mám dobre obalené v sadle, tak ich mám pekne chránené. 😀 😝
veru leje.. krpci su ako z divých vajce, musela som im zapnúť bebe.
baby, neuveríte, aj ja som dala prať asi pred hodinou a to ani neviem, že ste dali aj vy. 😀

ajka23
9. jan 2010

tak ja som sa premohla a povysavala, chystam sa zehlit a vyzera to tak, ze ma bude boliet hlava... 🙄 🙄 🙄

lum, sme my ale pracky... 😀 😀 😀

jul
9. jan 2010

ja som este ani nenalozila do pracky 🙄

ale idem,nech nekazim partiu 😀

dudu
9. jan 2010

aj ja mam dnes oprate dve pracky 😅 , jedna bola vecickova pre malu a druha normalka biele 😉

lumah
9. jan 2010

parcí deň dnes. 😀
Práve sme postavili krpcom Iglu a nemáme kam dať hračky zas, tak sa tu dohadujeme s MM, on chce zrušiť hračky, ja Iglu. 😝

ajka23
9. jan 2010

lumi, strihnite si, niekto vyhra... 😉

uff, som znicena, chrbat ma boli jak staru zenu a to som este nezacala zehlit... 🙄
a bojujem sama so sebou, ci mam volat zajtra svokru aby dosla vramci mojich menin... 😒

lumah
9. jan 2010

ajka vobec sa sem to iglu nehodí, aj bez neho sme natrieskaní, aj tak ho celé vláčia po izbe, ešte su krpatí na to.

ajka23
9. jan 2010

iglu odloz na leto vonku sa s tym vyhraju... 😉

jul
9. jan 2010

lum myslis ten stan z ikei?

ninka1234
9. jan 2010

pipi, včera si písala veľkosť Hanulkinej nôžky, tak ja som dnes Zoji zmerala a ona má úctihodný rozmer 16,3 cm 😕

ajka23
9. jan 2010

tak ja uz aj pozehlene mam, aj svokre som volala, dojde zajtra, pre istotu uz na obed, tak sa tesim.. 🙄 🙄 🙄

lumah
9. jan 2010

jul to je taká zostava-iglu, stan a daju sa spojiť tunelom, no na celu zostavu by sme potrebovali mať izbu dlhú aspon 6 metrov 😝 .
Takže sme postavili len iglu- je to z Lidlu-kupili im to švagrovci, aj ked sme protestovali, že to nemáme kam dať.
Zatial je iglu na mieste, dcera strčila dnu stolík ich hrací, tak je vonku viac miesta.
Naši chalani maju dlžku nohy cca 13,5 cm. Nosia 22.

lumah
9. jan 2010

To je sila, baba predáva nosenu košelu na bazare za 12€ a píše že PC bola 400sk. No to čo je už za nenažranosť? Sila, ma vedia nasrať niektoré tu. No a čo keď je to next, veď keď si k tomu priráta poštovné, tak to bude viac ako stála nová! 😠 Normálne mám chuť jej vynadať! 😠 😠

ninka1234
9. jan 2010

lumi, vynadaj jej 😉

lumah
9. jan 2010

ninka som sa jej opýtala, kolko si ráta poštovné, uvidím čo mi odpovie.

pipka
9. jan 2010

no tak sa hlasim 😎 ked uz nie som na plese v opere...ale zase tu 😀