Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

wighy
10. jan 2010

ahojteee

si uzivam volne chvile, malu si zobrala svokra ani neviem co s tym casom robit hehehehehe

pipka
10. jan 2010

wigh ale sa ti zijeeeee 😀

ja si momentalne asi tak 10 min uzivam tiez...fifi haja 🙂
ale musim ist obed nachystat, tak moc nepooddychujem 😅 😝

pipka
10. jan 2010

lum, my sme dnes tiez mali noc 🙄 fifi sa zobudila o pol jednej...v postielke uz zaspat ani za svet, tak spala medzi nami 😒 a ti dementi pubertalni nad nami zas hucali, tak som to o druhej uz nezvladala, lebo som absolutne nemohla zaspat...tak som zatrieskala na stenu 😠 ale asi pochopili, lebo aspon stichli...aj ked este pokracovali asi do tretej...potom som uz asi od totalnej unavy zaspala 😝 🙄 🙄 🙄

nastastie mala spala potom medzi nami s jednym dudlovym precitnutim az do pol deviatej 😵 a potom si ju V vzal do obyvky a ja som si pospala az do jedenastej 😨 😎

pipka
10. jan 2010

a teraz ma tu zase vytacaju susedia ale z vedlajsieho vchodu...prerabaju byt, ale vzdy zacnu ramusit priklepkou presne na obed 😠 😠 😠 cele doobedie klud a o pol jednej na sekundu kazdy den zacnu 😠 🙄

pipka
10. jan 2010

no idem tu papanicu spravit 😉

poobede berie V zase fifi na vychadzku, tak vygruntujem kupelnu a nakuknem 😵

wighy
10. jan 2010

pipi uff to poznam, aj nam tu prerabaju 2 byty, jheden vedla a jeden oproti tak uz cakam kedy skoncia

pipka
10. jan 2010

no viem si pedstavit 🙄 ...mne by to prerabanie nevadilo..keby robili od rana...ale vzdy zacnu az na obed...a poobede o druhej zase stichnu...to ako naschval 😠 ramusia tu presne v tom case, kedy mi mala spi 🙄

pipka
10. jan 2010

mne uz v tomto byte pomoze asi len odstahovat sa 😅 ale niekam na Lazy jedine...nech mam pokoj svaty 😀 😝

pipka
10. jan 2010

no tak som rodzinku odprevadila...a idem sa pustit do prace 😝 😅

pipka
10. jan 2010

zatial som si po dobrom obede dala strudl a vylozila nohy...vcul musim ist makat 😅 😀

dudu
10. jan 2010

no vy ste sa vceraa dobre rozbehli 😀 😀 😀
opera, kollar a jeho milenka, no musela som sa drzat abu som nespadla zo sedacky 😀 😀 😀 😀

pipka
10. jan 2010

no tak ja mam vygruntovane 😝 😎

mala by som este so smetim vybehnut, podarilo sa mi rozbit ziarovku vypalenu, ked som vymienala 😒 🙄 ...tak aby sa nahodou niekto neporezal...teda niekto ako fifinka hlavne 😅 ...tak bezim a o chvilku som tu 😉

dudu
10. jan 2010

ja som dnes pozelhila trosku vecicky, este plienky oprat, pozehlit a mozem ist rodit 😀

pipka
10. jan 2010

no sikovna maminka 😵 to som milovala najviac...to konecne chystanie, krasne vyukladane, podla farieb, velkostí...to dnes uz nehrozi 😅 poukladane to mam...ale uz len tak ako pozehlim, tak ulozim 😝 😀

pipka
10. jan 2010

stale som strasne smadna 😝 musim si ist zase nieco uliat 😀
asi si sem dam celu tu flasku a budem len popijat 😅 😉

dudu
10. jan 2010

u nas tiez prerabaju byt, napisane mali ze prerabku skoncia do 1.12 a este stale vrtaju, buchaju..., dufam, ze kym sa mala narodi tak prestanu 😒

pipka
10. jan 2010

musim intenzivne oddychovat, lebo vyletnici kazdu chvilu dorazia 😀

pipka
10. jan 2010

no tu uz je teraz ticho... ved vravim, u nas trieskaju VZDY len cez obed 😠 🙄 urcite aj zajtra to tak bude... 🙄
to im robi asi nejaka parta jak nam kupelnu 😠 🙄 o jedenastej zacinaju a o tretej koncia...a to este ich stale vidim fajcit na balkone a urcite este zeru stale 😝 😅

dudu
10. jan 2010

pipi tu formu na mafiny mas silikonovu?

pipka
10. jan 2010

nie , teflonovu 😉

dudu
10. jan 2010

jaaj , a nevies ci aj do tej silikonovej musim dat kosicek? asi nie, ze? ale je to pravdepodobne prakticke, ked to vyberas...

pipka
10. jan 2010

ja by som asi radsej dala...predsalen, potom to s tym kosickom aj vyberies a das na misu 😉

pipka
10. jan 2010

ja davam aj do teflonovej formy kosicky 😉

vyletnici uz su doma 😎

jul
10. jan 2010

no uz ide aj mne 🙄

jul
10. jan 2010

maly mal v noci horucku a nemohol spat,funel,stonal,rychlo dychal,prevaloval sa hore dole.....no to bola fantasticka noc ☹

jul
10. jan 2010

pipi ty stale dodrziavas ten pitny rezim? stalemas tu flasu? a kolko vypijes dennne?

jul
10. jan 2010

akurat ste zmizli?
no super ☹

dudu
10. jan 2010

mu sme si vcera pozreli Hostel, no neviem ci si mam o tom filme mysliet... 😒 celee to bolo natacane v Cechach , hrali tam cesky herci, rozpravali tam cesky a rusky...., no neviem co to malo mat spolocne zo Slovenskom 😕 😕 , asi len reklama o filme

pipka
10. jan 2010

no halooo, nastupujem do sluzby 😎

pipka
10. jan 2010

julis...ked si spomeniem tak dodrziavam 😅 nooo, snazim sa...flasu mineralky mam stale na linke a jednu tu pri sedacke v obyvke...tak ked na nu kuknem, tak odpijem...ale vypijem tak 1,5 litra denne, viac nedam ani keby som ako chcela 🙄 😒