Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

ajka23
15. jan 2010

sa nam v pondelok rozpadol doslova zachod, teda ta nadrzka na vodu, som mala v pondelok rano pekny budicek-potopu na wecku... 🙄 🙄 teraz chodime s vedierkom, som zvedava, kedy otec konecne kupi novy, katastrofa tu zit... 😠 😠 🙄 🙄 🙄

jul
15. jan 2010

aji furt sa dariiii?????? ☹

ajka23
15. jan 2010

akurat mi volal brat, ze je na sluzobke v blave a ze sa zastavi, tak by som mala ist trochu pospratavat byt.. 🙄

ajka23
15. jan 2010

furt, furt... 🙄

ajka23
15. jan 2010

uz len cakam, co sa nam pokazi najblizsie... 😀 😀 😀

jul
15. jan 2010

mne sa nic nechce,neznasam toto pocasie debilneeeee 😠

jul
15. jan 2010

ako sa ma ema?

jul
15. jan 2010

idem ulozit maleho,navarit a ozehlit,nech sa furt nepovalujem a nieco konecne spravim 🙄

ajka23
15. jan 2010

som tuuuu, ako tak som upratala... 😉
ema stale rovnako, moc sa jej nechce hybat ked ma bolesti, tak jej dame tabletku a potom je to chvilu dobre a takto stale dokola... 😒

ajka23
15. jan 2010

tak, tak, pracuj, ja akurat kavickujem... 😵 😵 😵

pipka
15. jan 2010

tak my mame za sebou nakup v hainburgu 😉 drzala som sa 😀 mame len plienky, jogurty, nejaku mrazenu rybku, kasicky a kupila som dvoje pancusky, nedalo sa nekupit do foroty, 98 dva kusy za 3€ 😎 a jedno labello 😎
tot cely nakup

pipka
15. jan 2010

mala samozrejme zaspala v aute...tak isla spat az o jednej

ajka23
15. jan 2010

si sa fakt drzala, gratulacia... 😉 😀 😀 😀

ajka23
15. jan 2010

idete na tu lyzovacku cez vikend? 😕

pipka
15. jan 2010

no snazila som sa 😎 som aj nejake veci nalozila...a potom zase vylozila z vozika 😅 😀

pipka
15. jan 2010

ajus, mali sme ist dnes poobede, ale nakoniec sme sa s V dohodli, ze nejdeme...lebo mu volal ten kamos, ze ma nejaky problem s kurenim tam, a ze to nemoze vykurit na viac ako 14°C 🙄 tak ja tam s malou nepojdem mrznut, este mi tam prechladne a okrem zubov budem riesit aj sople 🙄 😒

tak sme sa dohodli, ze ak, tak sa pojdeme posankovat tu a aspon spracem stromcek a upracem byt 😉

wighy
15. jan 2010

ahojteee

pipka super sikulka si a za pancusky fantasticka cenaaaaaaaaaaaa

pipka
15. jan 2010

dakujem wigh, a vies ake krasne, a kvalitne, nie nejake smejdy, klasika bavlna s elastanom 😉 jedny su cervene s ruzovymi srdieckami a druhe su ruzove s bordovymi pasikmi 😉

este som pozerala aj krasne teplaciky, len gate, tiez dva kusy za 5€, ale nemali hankine cislo 😒 take cervene a modre s mackom na gati 😉

pipka
15. jan 2010

mam tú chrenovu s knedlickou a masko, tak sa idem napapat, kym je to teple a kym mam klud 😉
mnami mnami 😝 😵

wighy
15. jan 2010

pipi no suepr ceny ach jaaaj by som brala tie teplaciky, uz pomaly zacina rozmyslat male do skolky veci

pipka
15. jan 2010

wigh no veru...do skolky taketo ceny idealne...to aj ja potom nabehnem a nakupim...ved v skolke su teplaciky ako uniforma 😀

ajka23
15. jan 2010

moj brat asi cestuje cez moskvu... 😠 😠 😠 🙄 😀 😀

pipka
15. jan 2010

kedy mal dojst ajus? 😅

ajka23
15. jan 2010

volal pred nejakou hodinou, ze o chvilu som tam... 😒 😀 😀 😀
tak uz aj isiel, samozrejme, ked dosiel, tak prva cesta na ten nas rozbity zachod... 😠 😀 😀 😀

ajka23
15. jan 2010

ema je do neho zamilovana, normalne sa isla za nim zabit... 😀 😀 😀

wighy
15. jan 2010

ahojte

som si konecne dnes sadla

malu zobra svokra von,tak som bola nakupit, vyvesala pradlo,dala so mrobit bublaninu a ece idem robit sendvice, hehe som dostala chut len cakam kym vyhcladne vajce a stavim sa ze ked si konence sandem tak mala dojde hehehehe

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2579

co som hovorila uz aj su tu

jul
15. jan 2010

ja skusam dnes maleho nehavat bez plienky

rano sedel na nocniku 20 minut a nic,potom mi sam priniesol nocnik a pekne sa vypisal,no medzitym som ho uz asi 4x prezliekala co pustil,este ze mame tolko teplakov 🙄
musim s nim chodit kazdu pol hodinu

jul
15. jan 2010

pipi som hovorila,ze neverim ,ze nedoneses aspon ponozku 😀 😀 😀 😀

wighy
15. jan 2010

jul len vydrz do tyzdna bude dobre uvidis, ked sa pocika chvilenku ho tak nechaj ale v ziadnom pripade ho nekarhaj, len mu povedz ze nabuduce treba cikat do nocnika alebo zachodu a ja som malu davala strasne casto na wcko az mi z toho sibalo 🙄 a uz ani neviem co som chcela ak ma to napadne napisem hehehe

fuj a som prezrataaaaaaaaaaaa

pipka
15. jan 2010

julis...ale ponozku neeee, iba pancusku 😀 😀 😀