Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

dudu
15. jan 2010

ja neviem co budem varit,.... nemam sajnu

jul
15. jan 2010

hmmm wigh to by som si dala 🙂

jul
15. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pipi,si ta viem predstavit ako si sa tam prebila

wighy
15. jan 2010

dud ona v postate v praci byva oni tam maju 1iz byt hned v praci, ju nic ine nezaujima, clovek ako taky moze ist do kelu, ona na umele isla len preto ze ju prehovorili,tazko sa mi tovysvetluje ale ona vazne nechcela deticky, ja jej to ani nezazlivam ale nema pravo sa potom k druhym spravat tka ako sa sprva len preto lebo nieto druhy chce ine ako ona 😢 no ale to je jedno

dudu
15. jan 2010

ona bude asi dost nestastna.., si myslim.....cci?

wighy
15. jan 2010

pipi toj e sila, ja tak neznasam tych ludi, spravaju sa ako keby isla potopa strkaju sa a tak no hnus, ja som sa minule otocila na opatku a vratial som sa k ovociu o 15 minut a osial trocha opadol., najlepsie je ist od kauf okolo 8 pol 9 vecer juuuj vtedy je tam praazdno ale tera zsa mi uz neda kedze mame malu

pipka
15. jan 2010

to kto bol u vas dudus 😕 😅

julis, len nasol, nechaj nech pusti stavu, potom ho na olivovom oleji opraz z oboch stran, potri prelisovanym cesnakom, daj platok mozarelly na kazde koliesko a este na 5 min daj zapiect 😉

jul
15. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dustin ako tancoval ste videli?

wighy
15. jan 2010
wighy
15. jan 2010

pipi mnaaaaa mto lubim to som zvykla robit mnaminyyy musim si kupit baklazan

jul
15. jan 2010

pipi nemam mozzarelu len eidam moze byt nie?a s cim to robis?

pipka
15. jan 2010

ved to wigh, keby sme nemali malu...tak idem aj vecer...ale s nou jedine doobeda alebo poobede...a to tam starci su stale 🙄 😝

wighy
15. jan 2010

to uz je tolko hodin??? idem sa umyt

dudu
15. jan 2010

pipi, no kto asi u nas mohol byt, mino...., sak odkedy sa u nas modeluju lietadla tak yu je na navsteve furt, sak mne to nevadi 😉 , ale dnes to trosku prehnali, mozno mala poobede dloho spala...., neviem

wighy
15. jan 2010

pipi tak tak, poznam to 😖

pipka
15. jan 2010

kludne daj eidam, ja to s bagetou papam, aj tu potriem olivovym olejom a cesnakom 😉 a pripadne nakrajam rajcinu...ale ked upecies zemiaky...nemoze to byt zle 😉

wighy
15. jan 2010

no dudu ked sa narodi mala tak asi taketo navstevy moc rada nebudes mat 😀 😀 😀 😀

pipka
15. jan 2010

dudus, si ju mala ulozit u teba do postielky 😅

pipka
15. jan 2010

no dufam, ze aj tie navstevy budu mat tolko chochmesu a prestanu vecer chodit 😖 😅

dudu
15. jan 2010

sak ja mam v chladnicke karfioooooooooooooooooooool, ja trulo 😅 😀 😀 😀 , kokos sak stal 1,79 a ja na neho zabudnem? 😕

pipka
15. jan 2010

aj jaaaa dudus 😀 v tyzdni si robim zapeceny 😉

dudu
15. jan 2010

sak ja som jej hovorila, ze si moze ist so mnou laskat do postele, a ona ze nie ona s tatom a tato , ze za chvilku pojdeme 😅 a pol hodka v riti...

dudu
15. jan 2010

to neviem, ako zapeceny? s cestovinami? ciy?

pipka
15. jan 2010

no viem si predstavit 😅 ...a ze chlapi nie su ukecani 😠 🙄 😝

pipka
15. jan 2010

so zemiakmi a vajkom na tvrdo...ako francuzaky, len miesto klobasky dam karfiol 😵

dudu
15. jan 2010

sak som jej zas po riti dala..., sice som ju rozblaznila ze ju spapam, a ona ze spapa mnaa a sup kusla ma ako keby som bola chlebik, tak som jej supla na rit..., mino kukol ale nic mi nepovedal to T, mi povedal ze ja som ju rozblaznila a teraz ju trestam ze to som nemala..., ale co uz som jej supla..

jul
15. jan 2010
pipka
15. jan 2010

dudus...si ju mala kusnut aj ty 😅 ale tak slabucko 😝

wighy
15. jan 2010

dudus a kolko ma mala rokov????

dudu
15. jan 2010

pipi nedala sa hned usla , ale neplakala...., 😉 , ale to su oni na vine, lebo raz Lucka povedala malej ze, chod tatovi a povedz mu ze kusnem ta..., a mala dobehla k minovi a kusla ho a oni mali s toho zabavu ako svina..., a ked sme tam boli tak ju mino furt tako huckal, a ona zacala kusat co jej doslo pod zuby...,