Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
17. jan 2010

ja uz tiez nechodim s kocikom,hlavne odkedy mam auto,mozno 1-2x do mesiaca

dudu
17. jan 2010

pipi , sak ja budem kocikovat a ty budes pobehovat za fifi 😅

pipka
17. jan 2010

ved dudus...to to to 😅 😅 😅 😝 😀 alebo sadneme do medickej, pipiska bude hajat a fifi bude v piesocku 🙂 ...papat piesok 😅

wighy
17. jan 2010

my sa ece kockujeme ,ńejako sa mi podarilo ukecat krpanu ze ked idmee do mesta a vonku je zima musi ostav v kociku lebo by zmrzla ale furt jej musim nieco pachat do pusy hehe
ale na jar mi to konci lebo to ju uz v kociku neudrzim

jul
17. jan 2010

no to si len ty myslis,ze ti obsedi v piesocku 😅 bude lietat jak sarkan a ty za nou 😀

jul
17. jan 2010

wiiiiiiiiiiiig 😀 😀 😀 😀 😀 kockujete sa?

pipka
17. jan 2010

ved ju priviazem julis 😝 😀 voditko len 2m do piesku a dost 😅

wighy
17. jan 2010

presne a ece sa s nou budes musiet hrat v piesku a medzitym sledovat ine decka aby neprevalcovali fifinku

lumah
17. jan 2010

my sme dnes kočík tlačili len pred sebou a krpci pekne celým mestom prešli peši.

jul
17. jan 2010

to bude mat skoro 2 roky ,pipi ver mi ,ze ti neobsedi nikde 🙄

pipka
17. jan 2010

no na to sa dooost tesim 🙄 😅 jak sa budu ohadzovat, kradnut si hracky...na to pistanie a revy 😝 😀

pipka
17. jan 2010

lum, uz mi konecne odpovies? 😠 😠 😠

pipka
17. jan 2010

verim jul...verim 🙄 😀

jul
17. jan 2010

ked maly tlaci kocik,ja sa ho chytim,lebo uz uz ide s nim kam netreba tak zacne jacat jak sirena 🙄 a ked ho vysadim,nech cupita vedla kocika....tak zacne utekat a ja za nim s kocikom,lebo mi to robi naschval

wighy
17. jan 2010

pipi a nielen to ale ja som mala v kuse nervy z toho ze ked sa zacali nahanat take 5_6 rocne decka ze mi malu prizabiju a ich mamicky len kecali na lavicke, raz som taku zrukla na pieskovicku ze cele okolie stichlo 😝 ale uz mi isli na nervy 2 fagani cca 7,8 rocny ktory skakali hore na smyklavke,cela sa zacala kyva, totalka rozhegana no hruza

jul
17. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 wiiiig 😎 😎

wighy
17. jan 2010

laura tize ked ma den ide pekne pri mne ale za ruku je udrzate nemozem lebo ona ma schovane ruky v ovackoch ako velkacka ale ked ideme cez cestu tak mi ju vzdy da fut striehnut ci niekam nezdrhne 😔 a co ecen eznasam musim stale aj na to pozerat ci ju na chodniku nezrazi bicykel,lebo u nas je to asi najlepsie cesta pre cyklistov,ist po chodniku 😔 😔

jul
17. jan 2010

uz kukam joj+....pipi to poznam to je dobreeee a Lindu Hamilton mam radaaa

lumah
17. jan 2010

pipi prepáč, čo si sa pýtala? 😝

pipka
17. jan 2010

no wigh, to by som sa ani ja neovladla 😠 vtedy sa vo mne prebudzaju moje ucitelske geny a vychovavam cudzich frackov 😠 😅 ja kludne aj vynadam...aj matke, poviem, co si myslim...ma si davat na decko pozor 😝
len ked niektore matere si myslia, ze ked ich fagan ma uz 6 rokov, tak ho strazit netreba 😠 🙄

jul
17. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 wiiiiiig to vazne ma ruky vo vackoch?

lumah
17. jan 2010

som na skype a kecám s kamoškou, sem len sem-tam nakuknem🙂

pipka
17. jan 2010

citaj lum... 😠 😅

ci si v utorok mozem doobeda dojst pre tu zumbu, lebo budem mat auto 😉

wighy
17. jan 2010

pipi tak tak 😔

lumah
17. jan 2010

pipi jasné, zajtra ti to nakopírujem a nachystám. 🙂 Prepáč, nesledujem to tu moc, moje číslo maš.

jul
17. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pipiiiiiiiii

pipka
17. jan 2010

ze jul 😎 ja som to videla nedavno, ale to je taky mily film 😉 ja uz dokukam tento skutocny pribeh, je celkom dobry 😉 aj ked strasny 🙄

zrzuska
17. jan 2010

ahojte.
som vas prisla iba pozdravit. pojdem si lahnut. a drahy mi tu aj tak frfle ze tu tukam a nepocuje tv 😝 😝

jaj ja som posledne dni taka otrasne urevana. na nervy 🙄

no ja tiez ked som na pieskovisku bola s malou tak som mala nervy. tie deti su take hrozne niektore. mne bolo luto ked nechceli pozicat hracku a malu vyhanali prec ze je mala. ona vtedy mala rok aj daco. tak chuda ledva cupkalo 😨
lebo ja len ked som bola pri mamine tak sme chodili na ihrisko. tu v dedine nic nie je, a inak sme potom chodili na maru sa kupat. takze len niekolkokrat sme boli na ihrisku ked tam bolo vela deti. inokedy skor bolo malo tak to bolo v pohode 🙂

pipka
17. jan 2010

ano mam lum, brnknem rano, ze kedy asi vyrazime...lebo zalezi od toho ako sa fifi zobudi 😉
ale vidim to tak, ze okolo pol desiatej by sme mohli byt v PK 😎

wighy
17. jan 2010

jul hej strci ruky do vreciek a ide si 😀 😀 😀 a musi tam mat vreckovku vo vacku, bez nej neodideme z domu ale sajnu nemam odkial to ma 😀 😀 😀