Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
22. jan 2010

julis, ved to je super, ked tak lubi deda 🙂

nasa fifi sa tak vytesuje, ked dojde moj brat 😀 tiez sa nanho vrha jak na boha 😝 😀

pipka
22. jan 2010

my sme sa dnes dosyta vyhajali, rannu davku liekov uz mame v sebe 😅 tak vegetime

jul
22. jan 2010

pipi,no je to super,ale ked dojde tato,tak to nerobi 😅 ,to uteka pred nim ,sice sa tesi,ale hanbi sa

jul
22. jan 2010

dnes dojde tato zlato a zobere maleho von a ja si aspon oddychnem.....teda DUFAM ze dojde 🙄

jul
22. jan 2010

inac my uz mame zase plienku....pisal za dverami v deckej a v kuchyni za stolickou,nechcel uz sediet na nocniku,ked som sa ho opytala,ze ides piškat? tak hned mi povedal,ze ne....tak som to nechcela silit a dala mu plienku,ked teda nechce,ale asi 3x za den este donese nocnik,ze ide si sadnut,tak sedi,ale nevypisa sa...tak pockam kym bude teplejsie,aj tak je to hrozne v takejto zime a v kuse ho prezliekat 😖

jul
22. jan 2010

pipi uz mozes papulovat? 😀

jul
22. jan 2010

kde siiii????

pipka
22. jan 2010

tuuuuu 😉

nemozem...furt ma huba boli 🙄 ☹

pipka
22. jan 2010

chudacik maly...nebude v tom cikani mat chaos 😅 raz do serbla, raz na zem...raz do gati raz do plienky...vsade 😅

jul
22. jan 2010

radsej pockam take 2-3 mesiace este

pipka
22. jan 2010

pisala som dalsi dlhy prispevok a zas mi padol net 😠 🙄

jul
22. jan 2010

a vy ako ste na tom s V? uz je lepsie?

pipka
22. jan 2010

uplne ta chapem ake z toho mas stresy...uz presne vidim ako to budem ja prezivat..ked mi bude cikat za dverami 😅

akurat mame oproti vam vyhodu, ze ona je letna a prezliekanie aj cikanie po vonku bude jednoduchsie 😉

jul
22. jan 2010

aj mne padol pipi,asi padol len kon podla mna

pipka
22. jan 2010

no aj to je mozne 🙄 tu to furt blbne...co s tym uz konecne nieco neurobia 😠

jul
22. jan 2010

ze,raz to ide dobre,chvilu sa to sere....ja uz neviem ...ci maju dovolenku? 😅

pipka
22. jan 2010

V uz v pohode, on uz ani teploty nema, citi sa uz dobre...len ja este...tie usta ma stale bolia, afty sa mi spravili, tak ma to stipe a nemozem nic jest 🙄 uz nech mi tie ATB zaberu, lebo ma poraza ☹

pipka
22. jan 2010

uz som zohnala bambulku 😉

jul
22. jan 2010

a z coho ta to moze bolet? 😒

jul
22. jan 2010

kde si zohnala?

pipka
22. jan 2010

mne sa ten zapal preniesol na cele dasna, a afty sa mi vcera porobili, tak ma to cele stipe ☹ jazyk mam napuchnuty, ako ked sa ti tie vyrazky na jazyku spravia...ale mam to aj zo spodu jazyka a hore na podnebi ☹

pipka
22. jan 2010

na www.panorama.sk a aj pasli ovce valasi...Kubka a Matka 😉

jul
22. jan 2010

ty kks,fakt nemozes papulovat 😅

to som teda este nemala 😖 bola si aj u doktora? ci sama saliecis?

jul
22. jan 2010

kolko si dala za 1dvd?

pipka
22. jan 2010

jasne ze som bola, ved hned vcera rano ako som sa zobudila a mala to taketo...hned som aj isla 😅

dala mi atb, sak inak by som ani netusila, ze mam anginu 😒 ja som sa zlakla, ze mam nejaku slintavku alebo co...lebo ta pusa ma fest boli, ale dokina povedala, ze slintavka to urcite nie je, ze to je len oslabena imunita z tech anginy a preto mam usta zapalene ☹

pipka
22. jan 2010

ja som to tiez v živote nemala 😖

toto je taky balik 3dvd +1cd s pesnickami a stalo to 23€ tusim

jul
22. jan 2010

dufam,ze ti zuby nevypadaju 😅 😖

jul
22. jan 2010

takze 1cd vyse 5€ ked ratam ze boli 4 dokopy

jul
22. jan 2010

popijam ten kravsky caj 😝 ,dnes uz musim nejest,lebo mam furt 60 kil 🙄

vcera som robila fasirku a bola taka dobra,ze som este o 8mej vecer vypekala 😖

pipka
22. jan 2010

no nestras 🙄 inak presne to aj mna napadlo...mam okolo krckov tie dasna uplne fialove...aj paradentoza ma strasi. ale nechcem pisat katastroficke scenare 😒

ja uz mam pod 80... konecne som na 79,3...ale vdaka chorobe...sak nic nejem...takze to je nic...to ked zacnem jest, tak sa vrati 🙄