Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
26. sep 2009

ale ju potrapili chuderku

jul
26. sep 2009

zase reklama pojde

dudu
26. sep 2009

sak ju musia potrapit, to je soubiznis 😀 , neeeeeee?

pipka
26. sep 2009

Vilko ma tu obtazuje, ze sa mi chce venovat... 😅 vynimocne nema zapnuty pocitac...neviete co sa deje? 😕 😀 😀 😀

asi mu podlahnem 😝 😀 😀

jul
26. sep 2009

pipi,tak utekaj sa venovat 😎

dudu
26. sep 2009

ty kokso 😕 tomu sa hovori romantika, tak mu podlahni, drzim palce aby romeo bol neodolatelny 🙂

jul
26. sep 2009

jjak ti zavidim 😖 😔

jul
26. sep 2009

ja si idem zapalit,ved co ine mi zostava ☹

dudu
26. sep 2009

aj ja by som si ... aj jedno aj druhe, ale mozem len slinky pustat 😒

pipka
26. sep 2009

no uz tu roztiahol v obyvke sedacku 😅 len aby sa fifina nezobudila v pravej chvili 😀

tak asi sa s vami rozlucim pre dnesok, paaa 😵

pipka
26. sep 2009

duduska neblbni... 😅 😠 😀

dudu
26. sep 2009

sak iba chute mam ☹

jul
26. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 Vilko je akcny

jul
26. sep 2009

tak ja sa dam teda na to zehlenie 😝

mixka
27. sep 2009

bre ranko 🙂 peknu nedelu 😵

lia
autor
27. sep 2009

ahojte 🙂

podobneee,ja som sa teraz zobudila,este by som spala,ale tak mi strasne puchnu ruky a trpnu,ze uz sa to nedalo vydrzat.vcera sme boli na oslave a boli sme tam tri tehule 😀 .ja som najvacsi kombajn a oni rodia obidve o tri mesiace po mne 🙂
mixi,uz je lepsie??
mne sa nic nechce ,mala by som ist varit,ale pockam na R,nech mi pomoze

mixka
27. sep 2009

hej lius, uz mi to zacina ustupovat konecne 🙂 normalne ulava, ze mi po tyzdni nehuci v hlave a nie som totalne hlucha 🙂

lia
autor
27. sep 2009

a co si davas mixi??

jul
27. sep 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

kde ste?

pipi boli ste v parku?

pipka
27. sep 2009

ajooj 😉

julis, kedze si nebola doma, nakoniec sme isli u nas do sadu J. Krala a super zazitok mame, bol den srdca Flora robila akciu, a mali koncert Backwards a zuzka Smatanova, tak sme si zatrsali aj s hanulou, ta to tam tak rozprudila, normalne sa tam natriasala krpana mala 😀 😀 😀 ziadne tani tani...normalne trsala 😀 😀

jul
27. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

po mame 😀

pipka
27. sep 2009

julis a ako sa vlastne ide do toho parku? Ked vojdeme do pezinka, tak kam? 😕

mixi, super, ze ti je uz lepsie...snad aj to stretko stihneme, kym je este pekne 😉 liuska...ty ako? 😕

pipka
27. sep 2009

sak zabava musi byt aj keby na chleba nebolo... 😀 😀 😀 😀 😀

a potom sme vbehli do Auparku do Terna, a tam sme si kupili este teply taky super chlebik, a cely sme ho zjedli, kym sme dosli domov 😅 😝 😀 takze na chleba bolo....len chlieb uz nie je 😀 😀 😀 😀

jul
27. sep 2009

ako si isla ku mne pri kostole na kruhaci...ty si isla rovno,ale ked poldes hned do prava,hned je park,to uvidis uz od kruhaca,plot,fontana a zamok...

pipka
27. sep 2009

ahaaaa, musim si zapamatat, lebo niekedy sa tam chystame 😉 ty tam chodis z domu peso , nie?

jul
27. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀
ja by som isla s tebou do parku,len mne dojde uz v utorok robit tu terasu 😒 ,zajtra ju dojde kuknut a este aj parkovisko mi zajtra dokoncuju,svokor donese dlazbu...tak budem muset byt furt doma 😖

tak nechod tento tt...nech mozme ist spolu 😅 😀

jul
27. sep 2009

ja chodim aj autom aj pesi ked idem na prechadzku s kocikom,ale tam sa super parkuje,tak tam zaparkujem aj ked idem do mesta na nakup alebo za kamoskou...lebo v celom meste sa neda zaparkovat a v parku je volneeee aj aj jaaaj

pipka
27. sep 2009

kukas superstar?

jul
27. sep 2009

hej kukam,jasneeeeeeeeeeeeee

jul
27. sep 2009

mne sa strasne lubi ten,co spieval vcera Robbieho Williemsa aj dnes bol perfektny