Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
10. jan 2010

chudatko Risinko...a z coho ma tu horucku? 😕 ☹ kolko mal? Dala si mu cipok alebo co?

pipka
10. jan 2010

Dudus...ako dobre ze som to nepozerala 😅 to by bol len zabity cas 🙄 asi americania zaspali a stale si myslia, ze sme este Ceskoslovensko...oni vobec nerozlisuju, ze Cechy a Slovensko 😖

pipka
10. jan 2010

V dnes dosiel s fifinou z vonku taky vytoceny 😅 ze cely cas mu pistala...ani v kociku, ani pesi... 😝
som si tak pomyslela...ze no! Tu to mas! A ked sa ja postazujem, ked ma niekedy taky upistany den, tak vraj nemam nervy...ze on zostane na materskej...no dnes myslim, ze mierne zmenil nazor 😀
boh vie, ci jej vonku aj necapol jednu vychovnu 😅 😀 lebo nanho taaak zazerala 😀 😀 😀

wighy
10. jan 2010

ahojte som tuuuuuuuuuu

pipka
10. jan 2010

ale pri kupani uz boli zase kamosi 😅 😵 😵

pipka
10. jan 2010

ajoj wiiigh 😎

pipka
10. jan 2010

idem sa rychlo sprchnut, aby som uz potom neodbiehala 😝 😉

wighy
10. jan 2010

ajoooooj pipkaaaaaaaaaaa

co kukame dnes???

jul ako je riskovi??

wighy
10. jan 2010

ja osm uz okupkana

pipka, no snad na ten zazitok V nezabudne hehehe

inak v piatok sme my boli peso u svokry a domov isiel s nami aj tato pesi, no bol prekvapeny ako "super" sa ide pesi s laurou, ani za ruku chytit, chodi hore dole, viac dizadu ako dooredu a pod ,no mal nervy 😀 😀 😀

dudu
10. jan 2010

halooo, ako?
my kukame o tych drakoch..., uvidime ze co to je

lumah
10. jan 2010

ahojte!
jul a už je malému lepšie? Horúčku ešte má? 😒
wighy aj jááá 😀
Sme boli dnes behať s tatom, hnal ma tri kolečká, tak ma bolia nohy jak hovado. 😝

dudu
10. jan 2010

julis, dufam ze nie ste na pohotovosti? 😕 😕

lum nechaj si nozicky pomasirovat 😉

pipka
10. jan 2010

no uz som tu...okupkana, oholena...opat nebezpecne krasna 😀

dudu
10. jan 2010

fu uuu pipi, ked to zisti aj V, no asi sa bude roztahovat sedacka... 😉

pipka
10. jan 2010

no my tu draciu hovadinu sme obisli oblukom...sak to kapitalna hovadina 😠 🙄 my sme zacali na CT1 ten film, ale nejak nas nezaujal, tak sme prepli na reese na jojke a kukame nebezpecne znamosti...s Ajkou 😀

wighy
10. jan 2010

😀 😀 😀 😀

lumah
10. jan 2010

dudu že 35tt - zas si povýšila 😀 😉 . Nemá mi kto, MM si išiel lahnuť s krpcami, lebo mrkotali a Veronike sa nechce, vraj sa musí učiť - zajtra má skúšku. 😝
pipiiiii 😀

pipka
10. jan 2010

lum si dobraaaa 😎 ja idem vo stvrtok prvykrat na aerobik, tak som sama zvedava ako bude... 😉

dudus...V to uz zistil...ze maminka nejako vonis 😅 😀 to je vsetko...a pokracuje v pocitacovani 😅

pipka
10. jan 2010

zas je ten kon nejaky spomaleny 🙄 aj vam tak pomaly ide 😕 😒

dudu
10. jan 2010

ano aj nam tak pomaly ide

my mame radi taketo cinske hovadiny na poobedie, ajku som uz videla v tomto filme a nic ine ma aj tak neoslovylo

pipka
10. jan 2010

no aj my sme rozmyslali, ze by sme nejake dvd-cko kukli...ale nevedeli sme sa dohodnut ake 😀 tak V povedal, ze jemu je to aj tak jedno...ze on na to nekuka a za chvilu asi pojde spat 😅 🙄 tak som si dala len ako pozadie nebezpecne znamosti a popritom cumim do pc 😎 😝

wighy
10. jan 2010

pipka ja detto 😀 😀

dudu
10. jan 2010

ja mam tych drakov ako pozadie, sem tam kuknem

lumah
10. jan 2010

som si vzala masážny krémik a namasírovala si nohy sama 😝
pipi ja som bola na aerobiku po rokoch a viac som tam nešla, rýchlu časť som absolutne nezvládla, lebo som bola na takom mieste, kde som vobec nepočula cvičitelku len vrieskajuci reproduktor. A to som roky na aerobik chodila. No čo už..
MK ide aj mne zle.
pipi potom daj vedieť, keď sa budeš chystať za jul do Pk, aby som nachystla tie dvd.

pipka
10. jan 2010

mne v akurat masiruje...jaaaaaaj 😵 musim ho vyuzit, este kym pojde spat 😀

lum oki, myslim, ze buduci tazden by sme mohli to stretko zrealizovat, ved ti dam vediet 😉

pipka
10. jan 2010

lumi, ale ja idem na aquaerobic, tak to snad stihat budem 😀 to som dostala permanentku pod stromcek 😉

lumah
10. jan 2010

pipi jááááj, však si to spomínala, to je supeeer-to sa mi páčilo, raz v aquaparku v Poprade som takto cvičila v bazene. To sa ti určite bude páčiť. 😀
Ja pozerám na jojplus film o Šeherezáde-neviem či to je paródia alenbo čo, ale je to celkom fajn. 🙂

pipka
10. jan 2010

to je s Catherine Zeta jones...to som uz tiez videla...ale to sa da kukat 😉

ninka1234
10. jan 2010

čaute 😉

pri tej skvelej rýchlosti sa mi ani písať nechce

pipka
10. jan 2010

caf ninus 😉

nie si sama 🙄 😝 😀