Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
3. júl 2009

no ja som pozatvarala radsej okna 😒

pipka
3. júl 2009

posli mi trosku vetriku 😅

mixka
3. júl 2009

ja by som vobec na bicykli nesla nikam 😀 ja po 10minutach nevladzem 🙄

pipka
3. júl 2009

mixi, chce to trening 😀 sak makas stale okolo krpiek, tak nieco vydrzis 😉

mixka
3. júl 2009

nieco hej a dost vela, ale na bicykli ee 🙄 to som nikdy nevydrzala a mna to teda ani nebavi, ja sa pri tom namakam jak debil a neoddychnem si 🙄

pipka
3. júl 2009

hmmm, pre mna je to relax...najma ked sa niekde pri bufete zlozime a dame si kofolu 😀 😀 😀

jul
3. júl 2009

😅 😀 a nejake dobre jedlo

mixka
3. júl 2009

pre mna je relax turistika, chodit vydrzim vela a neznicim sa pri tom 🙂

pipka
3. júl 2009

klobasku 😀 😀 😀 alebo langos 😀

jul
3. júl 2009

pre mna je relax spat alebo lehnit na sedacke,kukat nieco dobre a tlacit do hlavy nejaku specialitu 😀

jul
3. júl 2009

mnaaaaaaaaaaaaam langos by som si dala so smotanou,kukuricou a syrom 😝 😝

pipka
3. júl 2009

pre mna aj plavanie...a lyzovanie tiez , to zboznujem 😎 uz sa tesim, jak naucime hanulu lyzovat a budeme raz vyrazat vsetci spolu 🙂

ale inak rada vylihujem aj ja...najlepsie pri mori na plazi 😀

pipka
3. júl 2009

dokukala som prave sex v meste a asi idem pomaly spinkat...nejako ma lame dnes 🙄 😒

jul
3. júl 2009

tak dobruuuuuuu 😉

pipka
3. júl 2009

paaaaaa babule 😉

jul
3. júl 2009

jeeeeeeeeeeeeeej davaju mi Sylvestra stalloneho🙂

mixka
4. júl 2009

ahojte 🙂 co spite vsetky 😕 ???

jul
4. júl 2009

druha 😠

jul
4. júl 2009

my sme dobre spali,maly nespadol z postielky 😅 ,dobre sa mu spalo,aj putoval a v pohode

jul
4. júl 2009

a isla som mu dat len slipky,ze ideme odnaucat od plienok a presiel 2 metre a pockal sa 😅
nastastie v kupelni na dlazbe,ale mlaka to bola paradna,nestihlasm an nocnik vybrat 😖

mixka
4. júl 2009

jej, tak to je super julis, ze sa maly dobre vyhajal 😵 ja sa bojim hlavne toho, ze ked dam krpky spat, ze mi budu z tej postele utekat a zo spania nic nebude 😀 takto ich dam do postielky a pohoda 😀

mixka
4. júl 2009

kde ste 😕 ???

jul
4. júl 2009

maly uz si zvykol na postielku,hned tam vyleze,uz vie ze to je jeho,aj teraz tam lehni a cumkuje telku 😅

jul
4. júl 2009

dnes sme vytiahli dva bazeny na dvor a Risko s kamaratkou sa kupkali cely den

pipka
4. júl 2009

tak ja uz mam uhorky pozavarane, vycistila som aj chladnicku celu zvnutra aj zvonku 😉 povysavala a vytrela...a fucim jak lokomotiva 😝 😀

pipka
4. júl 2009

no zavidiim vam to spanie..hanula dnesnu noc spala priserne 🙄 furt sa budila, o pol jednej rev a spat ani za svet, trvalo skoro pol hodinu, kym som ju ušúchala po chrbatiku a zaspala..a o druhej bola hore zase 🙄 😅 o pol tretej zaspala a o siestej uz mala rano 😀 ..ale po mliecku som ju nastastie este učučkala a zaspali sme este do pol deviatej...rano isli s Vilkom von, tak som varila obed v klude a poobede isli zase, aby som mohla zavarata upratat...tak dnes je vilko otec dna 😀 😎 😀 😉

pipka
4. júl 2009

hrmí tu, dufam, ze zas nezacne liat 😒

jul
4. júl 2009

ja mam chvilu pokoj,dedko zobral maleho a isli otestovat novu cyklosedacku a prilbu...dufam,ze neskydnu 😖

pipka
4. júl 2009

a nasi sa prave vratili 😅 😀

jul
4. júl 2009

malemu sa lubilo,ale helmu mal na ocach chudak skoro nic nevidel,ale isli este raz 😅