Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

jul
30. okt 2009

ten knazko furt nejake vtipy rozprava 😀

pipka
30. okt 2009

a chodis hola doma aspon? 😕 😀 😀

jul
30. okt 2009

v teplakovej suprave a este k tomu takej teplej velurovej 😅 😖

pipka
30. okt 2009

no ja tu nemam nejak prekurene...tak akurat a som tu v gatkach a v tricku s kratkym rukavom 😅

pipka
30. okt 2009

ale ponozky froťáky mam 😎

jul
30. okt 2009

a V? 😅

pipka
30. okt 2009

sa nediv, ze je ti teplo 😅

jul
30. okt 2009

ja som uz ponozky zhodila

jul
30. okt 2009

a este sedim aj meter od radiatora sa divim,ze nemam mapy pod pazami 😅

pipka
30. okt 2009

V ma boxerky a tricko tiez...a ani ponozky nema 😅
a fifinka haja v bodynku a pyzamovych gatusach...tie polodupky 😉

pipka
30. okt 2009

ty si trubka 😀 😀 😀 ze mapy pod pazami...a nevyzlecie sa 😅 😀 😀

jul
30. okt 2009

ja som dnes nemohla nast pyzamo malemu,on mi prosim ta vyhodi svoje veci z komody,potom ich tam naspat nahadze,alebo prehodi ich do polic v rolldore....uz soom zufala z toho,tak som mu dalabody a pancusky

jul
30. okt 2009

uz mam triko

pipka
30. okt 2009

aj hanula mi obcas tak poupratuje 😅 ale ja si zatial vzdy dam tu namahu a skladam to stale naspat 😝 😵 kym spi alebo kym je vo vani 😉
ale V uz slubil, ze na tie sufliky namontuje tie zabrany proti otvoreniu 😉 v kuchyni to uz mame 😎

jul
30. okt 2009

no musim to aj ja kupit 😠 v ikei tomaju ze?

pipka
30. okt 2009

ale zatial to spravila len asi 3x, a dostala po packe...tak uz to ani moc nerobi 😅

skor vyhadzuje veci z mojho nocneho stolika, ale tam som jej dala len take, co moze... 😎

pipka
30. okt 2009

hej ikea 😎

jul
30. okt 2009

no ja mam v nocnych stolikoch len hracky,to tam uraduje vkuse 🙄

jul
30. okt 2009

ale roll dor sa nedal s tym zamknut 😒 😅

pipka
30. okt 2009

ja tam mam nabijacky a stare mobily a vzorky kremov a ona si tam nanosila vselijake hovadinky...tak rano prve co sa s tym zabava...ja ju mam pod nosom a mozem este podriemat 😵

jul
30. okt 2009

ale tu komodu musim zamknut aj v kuchyni 2 skrine,lebo stale tam chodi lasovat...hlavne si uz sam chodi rozteky vyberat,akurat pekne dociahne,len on si vybere jeden,ohloda ho,polozi niekde a zachvilu uz ide dalsi vybrat,okuse,odhodi a tak...

pipka
30. okt 2009

ale aj na roll door maju take zabezpecovaky...aj to mame, aj chladnicku sa tym da zavriet 😉 to sa nalepi na jednu cast aj na druhu a potom sa to musi tak odcvaknut...

ja by som potrebovala nieco na smetny kos 😠 lebo tam furt kutre 😠 ale je gulaty a na to nic neexistuje 🙄 len vyvlaka odtial smeti po celom byte...posratu plienku mi minule doniesla...ale nastastie ja to este do sacku balim, aby mi to tu do vecera nesmrdelo 😅 😝

jul
30. okt 2009

aj ja,on sa zobudi a uz aj nocne stoliky otvara a uz pozera co tam ma noveho,potom mi poda ovladacku nech zapnem rozpravku a potom uz ide smer kmoda a rolldor....a denne to iste

jul
30. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no sranda...dobre,ze v sacku bola 😎

pipka
30. okt 2009

maju tie deti ritualy co 😕 😅 😀

jul
30. okt 2009

rišina nastastie smeti nezaujimaju,ale to je dobre,lebo ja nebalim do sacku,ja to len tak poskladam a zalepim tymi lepakmi a hodim do kosa

pipka
30. okt 2009

ved aj ja to oblepim...ale ona uz je taka vychytrala, ze ona vie vsetko otvorit aj odlepit 🙄 aj zasrobovane veci vie otvorit 😅 minule mi vzala zo skrinky domestos a v poslednej chvili som jej to vzala...uz aj ten poistny vrchnak zmackla a tocila 🙄

pipka
30. okt 2009

boze...polnoc...zase sme potiahli 😅
idem uz off, sak sa mi uz oci krizia 😅 🙄 paaaa a dobru noc

pipka
30. okt 2009

uz mam tolko prispevkov, ze by som si mala dat aspon cez vikend pokoj 😀
pojdem na odvykacku 😅 😀

jul
30. okt 2009

ok,idem aj ja cefeeet