Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
22. sep 2009

lius, z krabich tyc. robim natierku, bud ich nastruham ked su este polozmrznute alebo uuuplne na drobulinko nakrajam, uvarim vajko natvrdo a nastruham, trosku majolky, lyzicu masla, nadrobno cibulku, cierne korenie, sol, trolinku citronovej stavy a vsetko zmiesam 😉

ja som dnes absolvovala cintoriny, lebo babicka moja mala narodky aj meniny, aj druha babka mala narodky a dedkovia by mali obaja 4 oktobra narodky, tak som to chcela mat z krku, kym je pekne a nie je odstavena voda, lebo niekedy na vsech svatych je uz zima, tak takto je to lepsie 😉
no a potom sme este boli v meste a v DMke, nech miniem body, lebo konci akcia, tak som nakupila dva Nutrilony a jednorazove podbradniky a som spokojna 😀

julis som zvedava ako okomentujes rande 😕

inak ani vilko nebol zrovna moj typ...a kuknite ho 😀 😀 😀 uz sa tu ku mne tuli skoro 5 rokov 😀

pipka
22. sep 2009

idem kuk zahradku 😵

pipka
22. sep 2009

liuska a ty aky kolaaasik sces? Babovcicka nestaci? 😕 😵

jul
22. sep 2009

kde ste pipiny ☹

jul
22. sep 2009

mna boli hroooozne hlava....vcera mi prisla mrcha 😝

jul
22. sep 2009

ja som dnes zehlilaaaaaa fuuuuj 😖

pipka
22. sep 2009

tuuu, ale hanka sa furt budi 🙄 neviem co zas...ci tie zuby stale 😒 🙄

pipka
22. sep 2009

ja uz mam nastastie ozehlene, dufam, ze aspon tyzden mam pokoj 😉

jul
22. sep 2009

ja som dnes prala 2 varky,tak snad budem cez vikend az zehlit

pipka
22. sep 2009

ja tiez zajtra budem prat, ale to pocka, az kym dalsie operiem a potom to az naraz ozehlim...tiez asi cez vikend.

pipka
22. sep 2009

kukala si zahradku? Ako sa to skoncilo 😕 musela som ist k hanule a nevidela som koniec 😠 😅

jul
22. sep 2009

kukala ale len trochu som z toho videla,volal mi R a vykecaval sa 25 minut 😖

jul
22. sep 2009

prosim ta kupila som si nove nausky a domov som priniesla len jednu 😅
musela sa mi niekde vytratit z kabelky...ved bordel tam mam jak v tanku a furt nieco hore-dole vytahujem 😖

ninka1234
22. sep 2009

😉 ahojte 🙂

pipka
22. sep 2009

ajoj ninus, ty aj zijes? 😕 😉 kde si bola tak dlho?

pipka
22. sep 2009

a to ti ich nedali do krabicky? To zlate jul, ci ake? 😕

pipka
22. sep 2009

ninus, neuveris, som sa bola sprchnut a akurat som na teba myslela...bosorka som 😀

ninka1234
22. sep 2009

pipi 😀

ano žijem, aj ked meliem z posledného. prerábali sme detskú a povedala som že to bola posledná vec čo som v tomto byte urobila 😝

pipka
22. sep 2009

no ninus, to poznam, ja som minuly rok hovorila to iste a teraz len rozmyslam, ked by sme sa prestahovali do vacsieho, co a ako prerobim 😀 😅 😀 😀

ninka1234
22. sep 2009

ja viem, ja to hovorím stále a furt niečo vymyslíme. ale teraz to už tak bude, už tu naozaj nemáme ani čo robiť

pipka
22. sep 2009

sa mate 😉 my by sme mali co, ale v tomto malom sa uz naozaj nebudem do nicoho pustat 😝 , to nam zatial staci ,mame vlastne vsetko, akurat v obyvke je nabytok povodny, ale to uz neriesim, kym je haulka mala a ked budeme v novom, tam sa budem realizovat 😀

ninka1234
22. sep 2009

tak len sa realizuj. mna to baví, len ten bordel okolo toho nenávidím 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

pipka
22. sep 2009

som si teraz vecer umyla hlavu, tak musim chvilku vyckat, kym mi preschne, lebo keby som si lahla s mokrou, tak rano vstanem ako hrom keby domna udrel 😝 😀

ninka1234
22. sep 2009

to ani ja nechodím spať s mokrou hlavou, lebo ráno som ako majster N 😀

jul
22. sep 2009

ahoj ninka 😉

nie zlate, strieborne

ninka1234
22. sep 2009

čauko 😉

pipka
22. sep 2009

sak to, aj mna bavi zariadovat a menit stare za nove...len to upratovanie 🙄

julis a kde si ich kupovala? Nemas ju len niekde zapadnutu?

ninka1234
22. sep 2009

ked Vilko zmudrie, budeš sa mať kde realizovať 😉 😵

mixka
22. sep 2009

pipi, nechces kupit nas byt 😉 ???

pipka
22. sep 2009

mixi, keby som vedela ako na vilka a prehovorila ho na Dubravku, tak tam 4izbak mame, a nestal by ma ani halier 😅 😎