Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
31. okt 2009

inak teraz ide s danzelom Washingtonom film na JOJke, deja vu, tiez celkom dobry vyzera... 😉

jul
31. okt 2009

jeeeeeeej paradna tekvicka 🙂

ten som tiez videla,na tom filme sme boli s R v kine

pipka
31. okt 2009

ja som to este nevidela, tak kukam 😉

jul
31. okt 2009

vivika je cely tato,ze?

pipka
31. okt 2009

preeesne, cely tato 😀

jul
31. okt 2009

to je tiez dobry film..ale ved on hra len v dobrych filmoch 😎

pipka
31. okt 2009

no na to, ze je cernoch, je dooost fesak 😎

jul
31. okt 2009

je je 😎

pipka
31. okt 2009

idem vykopnut braska...hned som tu 😉

jul
31. okt 2009

dobre ho kopni 😀

pipka
31. okt 2009

uz som tuuuu, to bola rychlovka 😀

pipka
31. okt 2009

poobede sme boli na cintorine , hanula aj zaspinkala v kociku, tak sme tam vedla do tej cukrarne isli, co som tam davala robit torticku pre hanku, taaaakeeee dobreee zakusky tam robia 😝 😉
sme si kupili aj na domov, puncaky, kremese, gastanove torty a ovocne rezy 😉 a cely ten balik so zakuskami dal V pod kocik do toho kosika a pri aute sme vybrali hanku a on zlozil kocik aj s tymi zakuskami 😅 😅 😅 a zistili sme to az ked sme vystupovali 😅 😀 tak sme mali placate zakusky 😀

jul
31. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀

ale ved aj tak sa to pomiesa v brušššku 😀

jul
31. okt 2009

my ideme az zajtra na cinter

pojdeme az vecer okolo 5 tej,chceme vidiet tu svietiacu atmoššššku 😵

jul
31. okt 2009

ja som uz tiez prepla na Dejavu

pipka
31. okt 2009

sak uz sa pomiesalo 😀 😀 😀 a takeee boli dobreeeee, mnam 😝 😵

aj my sme boli po tme...asi o pol piatej sme tam len dosli a o stvrt na sest odchadzali 🙂 a fifinka si 20 min z toho pospala....ale poobede nechcela spat, ked tu bola vivinka, tak santili spolu 😵

jul
31. okt 2009

ja by som si strasne dala laskonky,uz som 100 rokov nemala 😒

jul
31. okt 2009

minule ked sme boli v cukrari,tak som si chcela dat,mali 2 posledne a jedna teta pred nami si vypytala jednu laskonku....ja ze fasa,ta druha je moja....lenze ako ju nakladala na tanier,tak jej capla a dala jej tu poslednu 😠

jul
31. okt 2009

kolko ma mala vivi?

pipka
31. okt 2009

ja som mala nedavno, som si v hypernove kupila a vyyyborne boli 😉

a dnes sme mali takeeee super kremese, take ako kedysi, ze navrchu bolo aj kusok cesta a na tom mliecna cokoladova poleva aj ten pudingovy krem bol chutovo ako kedysi, niektore dnesne tu take odflaknute, ale tieto boli superneeeee 😵

jul
31. okt 2009

hlavne v supermarketoch su take bez chuti...kilo masla a hotovo 😝

pipka
31. okt 2009

v decembri bude mat rok, ona je tusim 12. decembra narodena 😉 teraz ma desat mesiacikov a kusok 😉

jul
31. okt 2009

tiez decembrovka? 😎

jul
31. okt 2009

a nefotili ste sa?

pipka
31. okt 2009

u nas v Dubravke je jedna perfektna cukraren, ma to taky juhos, ale takeee zakusky, co on tam ma...si nejedla 😝 😵 😵 😵 fantastickeeee, to vzdy ked idem s kocikom od nasich pesi ku skolke, tak sa tam zastavim 😀 aj zmrzku tam maju v lete supernu 😎

jul
31. okt 2009

hmmm...skoda u nas zavreli cukrare,stale sme tam chodili,a zajtra by sme urcite isli tiez 😖

pipka
31. okt 2009

ano ano, decembrovka 😉
no nefotili, zabudli sme tentokrat nejako 😅 kecali sme a boli tu len na chvilku, dosli kuk nas fusak, lebo potrebuju kupit fusak, co sa da odzipsovat na boticky, a my taky mame. A isli kupovat novu autosedacku, tak sa dlho nezdrzali...

pipka
31. okt 2009

ale dohodli sme sa cez vianoce na navsteve, tak potom sa zase pofotime...a dovtedy som jej nakazala dat do albumu nove fotky 😵

jul
31. okt 2009

jaaaj

dnes je horor....pozeravas?

pipka
31. okt 2009

neeee, neznasam horory 🤐 ja sa potom bojim ist spat 😀