Ako byť trpezlivé pri čakaní na // časť 6.

lia
2. mar 2009

Tak Vás srdečne vííííítaaaam v 6.časti a dúfam,zže tento rok bude pre všetkýýýých plodnýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

lumah
7. jan 2010

pipka presne- v mojom prípade sa to ani nedá porovnať-je to diametrálne odlišné! 😀
jul to je na gumu posuvnu dookola-drží to suoper na hlave, dá sa sklopiť ako potrebuješ a má dve svietivosti a ešte červenu tlmenú-inak super si vidíš pod nohy, ked to sklopíš dole.
wighy som povedala MM, že ja si to dám na hlavu až v parku, v žiadnom prípade s tým nepojdem z domu tak! 😝

mixka
7. jan 2010

pipi, teba by som radsej brala ako kamosa 😀

pipka
7. jan 2010

no ale uz padam naozaj...dobru nocku 😉

julis, musim, mam nejaky deficit spanku...V bud chrape, alebo fifi mrnci...stale tak na etapy spim 😝 🙄 musim ist teraz, kkym mam sancu aspon 5 hodin vkuse spat...lebo nad ranom uz buntosia obidvaja...kym v nevypadne z domu, som furt v strehu 🙄 😠

jul
7. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 lum

lumah
7. jan 2010

pipi aj ja mám absták lyžovací a njahoršie je, že určite neoblečiem oteplovačky-som išla o dve čísla hore. 😠

jul
7. jan 2010

pipi a co si nelahnes s malou na obed? a nepospis si?

pipka
7. jan 2010

do tretice....DOBRU NOC 😀

wighy
7. jan 2010

lumi 😀 😀

no padm uz aj ja lem som KO
pipka v poslednej dobe aj ja tak spim ,jajuska sa v noci furt budi 😕

lumah
7. jan 2010

jul však ty by si išla, ja si to možno ani v parku nezapnem, poviem mužovi, nech mi svieti na cestu on. 😀

mixka
7. jan 2010

ja som isla o 3 cisla dole a tiez si nemam co obliect 🙄

jul
7. jan 2010

cauteeeeee 😉

lum nesla by som....ja by som tam teda nesla ani za tmy,by som mala bobky

dudu
7. jan 2010

nohavice ozehlene 😝 , ja to tak neznasam zehlit a hlavne tie puky 😒

jul
7. jan 2010

jaaaj zehlenie ani nespominaj,ja to tak neavidim a chystam sa zehlit uz asi tyzden a neviem sa dokopat do toho

jul
7. jan 2010

TERMINAAAAAAAAATOR 😵

dudu
7. jan 2010

ja zase lyzovat neviem, ale sankovacku by som neodmietla 😀

jul
7. jan 2010

kks,akurat som dnes na to myslela,ze by to mohli davat

jul
7. jan 2010

dudušššš,ty nemozes

dudu
7. jan 2010

mna uz le to prijemne zehlenie caka 😅 , mam oprate vsetky vecicky uz len pozehlit , tak na to sa tesim 😀

dudu
7. jan 2010

sak viem , ale aspon sa pozriet.....

jul
7. jan 2010

dudušššš,ja si pamatam ako som sa strasne tiez na to tesila a teraz uz to neznasam

lumah
7. jan 2010

jul bobky nemám, lebo tam nie som sama-sama by som nikdy nešla. 😝
mixka to sa ti ako podarilo isť o tri čísla dole?

dudu
7. jan 2010

zehlenie, umyvanie riadu a vysavanie, su moja smrt 😝

mixka
7. jan 2010

lumah, neviem... pri detoch som schudla 8,5kg a teraz mam 47,5 🤐

jul
7. jan 2010

lum mne by lepilo aj tak...ja som taky bojko,so mnou by muselo behat vecer po parku nejake policajne komando

dudu
7. jan 2010

a to mam koberec jeden kus v obyvacke a spalni, takze sa vela nenavysavam, ale aj tak to neznasam, to budem radsej tepovat ako vysavat 😝

jul
7. jan 2010

ja som nosila po porode 42 a teraz nosim 38-36 vrch a gate 40....to ta ritisko 🙄

dudu
7. jan 2010

lum ignorujes moju otazku? 😕 , ako si to vyriesila s tou zumbou?

lumah
7. jan 2010

jul 😀 😀 😀 ty si podarená.. a všetci by museli mať také lampáše na hlavách, aby ti svietili na cestu, nech sa nebojíš tmy?
mixka no neviem čo robíš pri deťoch, ale ja som neschudla, práve naopak.

jul
7. jan 2010

lum predstavujem si to tak,ze by mali neprestelne vesty a tie svetla na hlavach a isli by 2 predomnou,3 za mnou a este po bokoch...vlastne by som utekala v takej kocke

jul
7. jan 2010

no a samozrejme by mali nejake samopaly